Rochie in chirie

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
ghiocel_21
Posts: 48
Joined: 16 Jul 2012, 18:08

Re: Rochie in chirie

Post by ghiocel_21 »

dina, nu esti cumva o proaspata Gritco?


Vlada
Posts: 30
Joined: 27 Sep 2011, 23:00

Re: Rochie in chirie

Post by Vlada »

Salutari viitoarelor mirese, vreau sa-mi ofer si eu rochia in chirie, cusuta dupa modelul Aire Barcelona PAZ colectia 2012, unica deosebire este corsetul pe spate in litera V, materia - organza alba mata, fatin, dantela. Imbracata o singura data. Inaltimea 1.72, marimea 36-38. Persoanele interesate rog sa-mi scriti in privat.
Image


dina
Posts: 3
Joined: 20 Nov 2012, 17:33

Re:

Post by dina »

[img][/img]
Last edited by dina on 25 Mar 2016, 18:18, edited 1 time in total.


nadiusah891
Posts: 36
Joined: 23 Nov 2012, 11:10

Re: Rochie in chirie

Post by nadiusah891 »

kisitoka wrote:
La_dame wrote:
dory_87 wrote:Eventual o si vind...marimea e XS-S(dupa standardele europene)
scrie-mi, te rog, in privat la ce pret o vinzi
si mie :) si chiria cit e?
eu de obicei port marimea 38....nici nu mai stiu cum e cu marimile astea...dar ma intereseaza si pe mine pretul chirie si vanzare. Multumesc.


nadiusah891
Posts: 36
Joined: 23 Nov 2012, 11:10

Re: Rochie in chirie

Post by nadiusah891 »

Salut, dory_87
Ma intereseaza rochia ta de la sala, presupun (prima) . marime, pret chirie sau vanzare


User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: Rochie in chirie

Post by Libelula »

Salutare la toata lumea ! N-am mai scris demult , dar acu am hotarat sa ma implic , poate ajut pe cineva cu ceva. Ma adresez viitoarelor miresuici care sunt mai curajoase, mai non-conformiste, cu spirit inovativ. Ofer spre inchiriere (sau o puteti folosi doar ca inspiratie) rochita care m-a facut fericita in ziua nuntii : e inventia mea cam 80 % :oops:
Marime mica-medie , ajustabila datorita siretului din spate , trena poate fi stransa in 2 etape , culoare - alb-laptic . Eu am 1.65 m , toc de 10 cm.
Este foarte usoara & comoda datorita faptului ca este pana la genunchi si nu necesita jupon; dar in acelasi timp e destul de bogata datorita tull-ului din interiorul partii de jos. Pe tot parcursul zilei m-am simtit libera si am fost la fel de energica ca in orice alta zi (cu emotiile am stat cam "prost" :D )
Nu pot sa cer un pret, caci pt comoditatea sa ar merita mai mult decat am dat eu croitoresei :mrgreen: , dar o voi oferi cu placere la un pret derizoriu (macar sa-mi scot banii de curatatorie) miresei care este "pe aceeasi lungime de unda"cu mine :D
Detalii aici sau in privat.
Atasez cateva poze.
PS: daca sunteti interesate, ofer si voalul + accesorii pt par + punguta "cu doi bani" + manushitzele
Image
Image
Image
Image
Image


vikyviky
Posts: 2
Joined: 17 Dec 2012, 17:14

Re: Rochie in chirie

Post by vikyviky »

[img][img][img][img][/img][/img][/img][/img]


vikyviky
Posts: 2
Joined: 17 Dec 2012, 17:14

Re: Rochie in chirie

Post by vikyviky »

buna, sunt noua pe forum, cine ar putea sa ma ajute sa pun si eu ceva poze aici? multumim anticipat


Alesia86
Posts: 42
Joined: 19 Feb 2012, 01:00

Re: Rochie in chirie

Post by Alesia86 »

Vind rochita mea de mireasa...stil princesa colecta 2012 corsetul totul este cu pietre swarowski......imi puteti scrie in privat.
Image


ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: Rochie in chirie

Post by ecaterina »

.
Last edited by ecaterina on 04 Apr 2014, 16:33, edited 2 times in total.


Post Reply