Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
AnnaB
Posts: 1
Joined: 14 Oct 2014, 18:45

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by AnnaB »

Salutare, fetelor!!

Tina2015, oare ai numarul lui Sergiu? Si noi ni l-am dori sa il avem ca moderator la nunta noastră.

Mersi


diusha
Posts: 18
Joined: 16 Sep 2014, 11:10

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by diusha »

La noi o fost D-na Victoria, sunt multumita ffffffff tare, este o femeie care lucreaza din toata inima, nu-mi ajunge cuvinte cit de multumita sunt, o recomand la toata lumea, va GARANTEZ CA NU O SA REGRETATI NICI O CLIPA!!!!!!!!!!!!!


diusha
Posts: 18
Joined: 16 Sep 2014, 11:10

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by diusha »

diusha wrote:La noi o fost D-na Victoria, sunt multumita ffffffff tare, este o femeie care lucreaza din toata inima, nu-mi ajunge cuvinte cit de multumita sunt, o recomand la toata lumea, va GARANTEZ CA NU O SA REGRETATI NICI O CLIPA!!!!!!!!!!!!!
E frumoasa, amabila, punctuala, responsabila! O Doamna si un profesionist cu litera mare!! Super!! Super!!!


angel
Posts: 3
Joined: 22 Oct 2014, 15:56

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by angel »

diusha wrote:La noi o fost D-na Victoria, sunt multumita ffffffff tare, este o femeie care lucreaza din toata inima, nu-mi ajunge cuvinte cit de multumita sunt, o recomand la toata lumea, va GARANTEZ CA NU O SA REGRETATI NICI O CLIPA!!!!!!!!!!!!!
Sper ca de aceiasi doamna vorbim Victoria Olaru? Caca da aunci.... Intradevar este o doamna extraordinara, am avut nunta si noi pe 25.10.2014 si am ramas foarte multumiti,ca anume ea ne-a moderat nunta. O persoana profesionista, calda, inteleapta, rabdatoare, cu bun gust in tot ce face. Noi suntem foarte recunoscatori aceste doamne si o vom recomanda tuturor....


lenutika23
Posts: 19
Joined: 18 Oct 2014, 18:46

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by lenutika23 »

Noi ne gindim sa-l luam ca moderator pe Mircea Marco....daca o sa fie liber.....dar totusi nu suntem 100% siguri....de aceea am nevoia de parerile voastre.....poate a fost cineva la nunta cu el? stie cum se prezinta?....fiindca nu gasesk nici un video cu el....


InnaM
Posts: 170
Joined: 14 Oct 2012, 17:45

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by InnaM »

lenutika23 itzi fac quote la un mesaj (printre altele) postat de alta miresica.
Ninela wrote:Numai nu Mircea Marco, verifica lista neagra viewtopic.php?f=2&t=125&p=48637&hilit=M ... rco#p48637


lenutika23
Posts: 19
Joined: 18 Oct 2014, 18:46

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by lenutika23 »

InnaM wrote:lenutika23 itzi fac quote la un mesaj (printre altele) postat de alta miresica.
Ninela wrote:Numai nu Mircea Marco, verifica lista neagra viewtopic.php?f=2&t=125&p=48637&hilit=M ... rco#p48637
eu am vazut ce a scris in lista neagra despre el.....si daca sincer nu vad nimik asa strasnik.....fiindca eu nu veau o nunta traditionala.....dar fata care a scris in lista neagra a spus ca el nu ia inclus in program traditiile care ea lea vrut....etc....sincer as dori mai multe pareri despre mircea marco......fiindca nu pot sa iau in considerare doar o singura opinie...ma intereseaza sa stiu ce include programa lui.....daca are simtul umorului....etc


Vio P
Posts: 49
Joined: 11 Sep 2014, 22:11

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Vio P »

Domnitele,are cineva numarul umoristului Nicolae Hodina? il vrem tare la nunta....


diusha
Posts: 18
Joined: 16 Sep 2014, 11:10

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by diusha »

angel wrote:
diusha wrote:La noi o fost D-na Victoria, sunt multumita ffffffff tare, este o femeie care lucreaza din toata inima, nu-mi ajunge cuvinte cit de multumita sunt, o recomand la toata lumea, va GARANTEZ CA NU O SA REGRETATI NICI O CLIPA!!!!!!!!!!!!!
Sper ca de aceiasi doamna vorbim Victoria Olaru? Caca da aunci.... Intradevar este o doamna extraordinara, am avut nunta si noi pe 25.10.2014 si am ramas foarte multumiti,ca anume ea ne-a moderat nunta. O persoana profesionista, calda, inteleapta, rabdatoare, cu bun gust in tot ce face. Noi suntem foarte recunoscatori aceste doamne si o vom recomanda tuturor....
да это она. Супер хорошая женщина. Дай ей Бог здоровья


User avatar
Melisa
Posts: 13
Joined: 20 Feb 2012, 21:21

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Melisa »

Spuneti-mi va rog mai multe detali de Victoria Olaru caci nu gasesc nicaeriii informatii despre ea, nici makar cum arata ea, mersi mult!


Image
Post Reply