Masa de fourchette

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by maryLand »

dreamscape wrote:Fetelor, multumesc mult de incurajare, caci chiar am nevoie, retraiesc foarte mult...sper sa fie bine, dar cind organizezi o nunta la distanta...eca si cum totul va fi o supriza chiar si pentru mine... Image Image Image
Ce nu te-a aranjat cu deservirea, spune-mi te rog ca sa stiu la ce anume sa atrag atentie!
sunt foarte incetiniti...si un pic plini de sine..vorbesc la tu şi asta nu chiar mi-a placut..nu sunt sigura ca asa vor face si la banchet..insa mincarea a fost yyyyyyyyyyuuuuuuuummmmyyyy. Apropo, vinurile de la ei le veti lua?


Image
dreamscape
Posts: 332
Joined: 19 Mar 2011, 00:00

Re: Masa de fourchette

Post by dreamscape »

Da vinurile si sampania o luam de la ei, dar preturile vor pisca bine:))) Nu am baut niciodata vinul lor dar sper sa merite!
Mdaaa, "tu" nu e bine...voi lua in consideratie.


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by maryLand »

vinurile lor sunt o gustosenie..nu a fost prima data cind am baut din ele, insa ieri mi s-au parut mai bune ca niciodata...am luat din cele din rezerva...
în orice caz, cind am intrat in sala am spus ca vei avea o nunta foarte frumoasa...si sper asa sa fie... Image Image


Image
dreamscape
Posts: 332
Joined: 19 Mar 2011, 00:00

Re: Masa de fourchette

Post by dreamscape »

Multumesc Maryland! Asa sa fie!!!


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by maryLand »

dreamscape wrote:Multumesc Maryland! Asa sa fie!!!
Image Image Image


Image
dreamscape
Posts: 332
Joined: 19 Mar 2011, 00:00

Re: Masa de fourchette

Post by dreamscape »

Maryland as vrea sa te intreb, deoarece ai fost la restaurantul Chateau Vartely, citi oameni incap sa stea confortabil pe canapele in opinia ta? Ca stau la dubii inca cum sa asez lumea. Eu nu am vazut inka restaurantul, iar lumea imi zice pareri diferite....


criss
Posts: 153
Joined: 16 May 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by criss »

dreamscape wrote:Da vinurile si sampania o luam de la ei, dar preturile vor pisca bine:))) Nu am baut niciodata vinul lor dar sper sa merite!
Mdaaa, "tu" nu e bine...voi lua in consideratie.
eu nu bausem mult timp vin de al lor pentru ca puneam accent pe ce-i mai de demult la noi, ca Cricova de exemplu. Dar bausem intamplator si acum am vinul meu preferat de la ei, cabernet sauvignon, de calitate, cu aroma de coacaza...foarte bun!


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by maryLand »

dreamscape, canapelel de afara? sau din interior? pentru ca sala mi s-a parut foarte incapatoare..e inalta iar asta spune multe..dar de canapele, erau si inuntru si afara...care anume? VS imi spunea ca sunt cele mai comode canapele din MD..intr/adevar relaxeaza... :D


Image
dreamscape
Posts: 332
Joined: 19 Mar 2011, 00:00

Re: Masa de fourchette

Post by dreamscape »

Maryland, vorbesc de alea dinauntru, ca stau si imi framint capul cum sa asez oamenii, cite 2 pe canapea sau cite 3....Aaaa, ma bucur sa aud ca sunt confortabile, mie mi-a placut mult stilul asta al restaurantului, relaxant si in acelasi timp fancy:)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by maryLand »

daca vor sta oameni ca mine si VS, atunci incap si 4..dar totusi 2 oameni ar fi perfect..dar pentru ce sa ii asezi pe canapele?
in general cred ca frumusetea de acolo nu-i va lasa asezati nici macar pe o secunda... :)


Image
Post Reply