Masa de fourchette

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Post Reply
O viitoare mireasa
Posts: 246
Joined: 13 Aug 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by O viitoare mireasa »

ogo, mulţumesc, acuş caut :)


Sorinella
Posts: 246
Joined: 21 Jul 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Masa de fourchette

Post by Sorinella »

Crisstina wrote:ogo, mulţumesc, acuş caut :)
http://www.weddingwindow.com/blog/2011/ ... -gets-old/


Yana
Posts: 4
Joined: 13 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by Yana »

Mi-a placut ideia mult cu Candy Bar....e original, frumos si tot odata o bucurie pentru copii ca vor avea acces la atita dulce :D numai ca de unde pot lua asa vase ?


Sorinella
Posts: 246
Joined: 21 Jul 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: Masa de fourchette

Post by Sorinella »

Yana wrote:Mi-a placut ideia mult cu Candy Bar....e original, frumos si tot odata o bucurie pentru copii ca vor avea acces la atita dulce :D numai ca de unde pot lua asa vase ?
am eu:)am scris mai sus.....


Yana
Posts: 4
Joined: 13 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by Yana »

Sorinella wrote:
Yana wrote:Mi-a placut ideia mult cu Candy Bar....e original, frumos si tot odata o bucurie pentru copii ca vor avea acces la atita dulce :D numai ca de unde pot lua asa vase ?
am eu:)am scris mai sus.....
sorry, n-am atras atentia! eu nunta o am la anul in septembrie! cit ma va costa? e arenda sau le pot procura? poti sa-mi lasi ceva date de contact? :oops:


La_dame
Posts: 200
Joined: 20 Aug 2011, 23:00

Re: Masa de fourchette

Post by La_dame »

si mie mi-a placut ideea cu Candy bar.
imi spui si mie cat costa arenda vaselor? merci!
ai implementat asa ceva la Novas, si daca da- cum a iesit? :)


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by heliga »

dory_87 wrote:eu daca sincer ma gindeam sa fac in stil european.cu felul intii,felul doi...desigur ca nu doar un tip de mincare,ceva mai variat,dar fara sa incarc masa pina sa se rupa de atitea bucate...putin mi-e frica ca nu toti o sa inteleaga.si o sa zica ca "a fost putina mincare" dati-mi un sfat!!!
si eu m-am gindit la asta dory caci sunt peste hotare si am vast foarte frumoase nunti aici si e mult mai bine cu kiteva feluri si nu 100 de salate etc..,dar stii cum e la md :iaka am fost la nunta la fat lui cumatru ..... si nu o avut mincare pe masa :D : asa ca mai bine nu risca lasa-i sa se deprinda cu traditiile europene ca nu toti stiu de ele Image


Image
Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by heliga »

fetelor am o intrebare la cele care au inkiriat havuzul de ciokolata ,dar nu de la sala..kit costa,de unde lati luat si toata treaba cu el vine cineva si iti arata ce si cum sau cum e ...?va multumesc Image


Image
Image
User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: Masa de fourchette

Post by svetik90 »

havuz de ciocolata este in MallMoldova am uitat pretul...vine o domnisoara de la acea companie cu ciocolata si cu paharute parimise si cu furculite de singura folosinta....in pretul cela intra fructele si ciocolata....si daca ramine iti dau fructele si ciocolata


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Masa de fourchette

Post by heliga »

svetik90 wrote:havuz de ciocolata este in MallMoldova am uitat pretul...vine o domnisoara de la acea companie cu ciocolata si cu paharute parimise si cu furculite de singura folosinta....in pretul cela intra fructele si ciocolata....si daca ramine iti dau fructele si ciocolata
multumesc svetik!


Image
Image
Post Reply