Prima Noapte

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: Prima Noapte

Post by ecaterina »

.
Last edited by ecaterina on 26 Sep 2012, 14:12, edited 1 time in total.


Maryuta
Posts: 128
Joined: 01 Mar 2012, 23:01
Location: Italia

Re: Prima Noapte

Post by Maryuta »

Eu am avut prima noapte (eram inca fecioara) doar dupa inscriere pe 7 mai... In hotelul Codru, a fost cam scumpusor dar dupa cum nu aveam inca un locusor al nostru ne-am decis... a costat 120 euro ... dar iarasi depinde ce tip de camera alegi (de lux, sau..., sau... etc)


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Prima Noapte

Post by RoDiNkA »

Nu cred ca conteaza atit de mult unde anume, ce hotel luxos sau o cabana...Principalul e sa fie intimitate totala, coeziunea totala a doua suflete intr-un tot intreg si unic... si...atmosfera...creata de 2 inimi pline de dragoste si ardoare.... :oops:


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Prima Noapte

Post by marcelushka »

RoDiNkA wrote:Nu cred ca conteaza atit de mult unde anume, ce hotel luxos sau o cabana...Principalul e sa fie intimitate totala, coeziunea totala a doua suflete intr-un tot intreg si unic... si...atmosfera...creata de 2 inimi pline de dragoste si ardoare.... :oops:
Sunt total de acord cu tine RoDiNkA , chiar nu cred ca are importanta unde, atunci cind toate aceste emotii , toata euforia,nu cred ca mai conteaza unde o sa va imbratisati o sa adormiti imbratisati si plini de dragoste.
maryLand ai dreptate e prima noapte cind o sa adormiti ca sot si sotie, cu acte in regula si cu o caldura si pace in suflet.

Simtiti fiecare emotie si fiecare clipa a acestei nopti, e unica asa cred. :!: :!: :!:


Erica
Posts: 5
Joined: 08 Aug 2014, 15:10

Re: Prima Noapte

Post by Erica »

Nimeni nu a anulat prima noapte oficiala! E drept ca la noi viata casncica incepe odata cu rasaritul soarelui, si mai sunt mult de facut in acea zi de dupa nunta, despacharea cadourilor, chefuri si poate sunete de la cei care nu au fost, dar odata ce soarele apune...vine prima noapte de familie...


Post Reply