Luna de miere

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by Admin »

Noi deja avem totul rezervat pt luna de miere: pe 22 mai e plecarea la Paris. Stam 5 zile, e destul pt noi doi ;)
Nu as putea sa va zic cat ne costa, e cadou din partea unor prietene din Bucuresti ;)


anelik
Posts: 18
Joined: 21 Apr 2010, 23:00

Re: Luna de miere ...

Post by anelik »

Admin wrote:Noi deja avem totul rezervat pt luna de miere: pe 22 mai e plecarea la Paris. Stam 5 zile, e destul pt noi doi ;)
Nu as putea sa va zic cat ne costa, e cadou din partea unor prietene din Bucuresti ;)

aaa!!superb!!

Bon sejour à Paris -in cazul dat:))
si daca aveti nevoie de ceva info -nu nu ezita sa imi scrii (fie si pe private daca vrei:)--locuim in suburbie...asa ca la capitol informatie-te-as putea ajuta:))
-ca stiu cum e -tot e mai bine cind cineva te asigura -macar si cu vorba:))
-cum veniti?-prin aeroportul Bucuresti?


anelik
Posts: 18
Joined: 21 Apr 2010, 23:00

Re: Luna de miere ...

Post by anelik »

cit despre honeymoon-ul nostru---vrem sa evadam singurei pe un colt de lume...un capat de pamint:)))

-mai jos de Africa mergem...in septembrie-abia astept!!


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by Admin »

anelik wrote:
Admin wrote:Noi deja avem totul rezervat pt luna de miere: pe 22 mai e plecarea la Paris. Stam 5 zile, e destul pt noi doi ;)
Nu as putea sa va zic cat ne costa, e cadou din partea unor prietene din Bucuresti ;)

aaa!!superb!!

Bon sejour à Paris -in cazul dat:))
si daca aveti nevoie de ceva info -nu nu ezita sa imi scrii (fie si pe private daca vrei:)--locuim in suburbie...asa ca la capitol informatie-te-as putea ajuta:))
-ca stiu cum e -tot e mai bine cind cineva te asigura -macar si cu vorba:))
-cum veniti?-prin aeroportul Bucuresti?
Detalii inca nu stiu dar din Bucuresti zburam, sigur. Cand aflu mai multe , discutam ;)


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Luna de miere ...

Post by kkristina »

Salutare miresuici, nunta mea e ultima, da iata nanasheii au hotarit sa ne fac o surpriza si ni-au cumparat foi in Turcia la hotelul Rixos, asa ca azi zburam, deamu dupa nunta vedem ce facem, o sa absentezi 10 zile, sa nu credeti ca am uitat de voi Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by Uliana »

Kkristina va doresc odihna placut, sa va distrati la 100 si relaxare la maximmmmmmmmmmmm Image sint bucuroasa pentru voi Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by Uliana »

Kkristina am uitat sa te rog un lucru: ODIHNESTETE SI PENTRU NOI :D


nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Luna de miere ...

Post by nicola »

kkristina pai absentele tale vor fi motivate ;) iti dorim sa ai parte de timp frumos, odihna placuta si te asteptam cu impresii .....pupici


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Luna de miere ...

Post by kkristina »

Salutare fetelor, iata m-am intors de la mare am de citit multe mesaje vad, super de bine, tare nu am vrut sa ma intorc :(


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by Uliana »

Buna, Kkristina, bine ai venit, cum odihna?


Post Reply