Luna de miere

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Post Reply
nuntajimdo
Posts: 137
Joined: 23 Mar 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by nuntajimdo »

Garofitelor va rog mult cele care deja au savurat din plin luna de miere va rog sa va impartasiti emotiile sa facem si noi o alegere cit mai reusita, iar cele care urmeaza am o propunere interesanta putem sa luam bilete la pret mai avantajos de la Bucuresti la lowcost si sa comandam hotelul unde ne dorim personal si ne va costa mult mai eftin, va dau niste adrese http://www.booking.com, http://wizzair.com/, succes.Eu asa voi face si pot sa economisec la pret dar sa aleg o oferta mai buna.


nuntajimdo
Posts: 137
Joined: 23 Mar 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by nuntajimdo »

Eu vreau tare in Bora Bora uuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh Image Image


Ellen
Posts: 327
Joined: 06 Apr 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by Ellen »

Fetelor dar in or.Chisinau la ce agentie putem apela ? pentru o luna de miere in Turcia....vreau sa fie preturi avantajoase....mersi :D


o fosta mireasa 2
Posts: 198
Joined: 22 Feb 2011, 00:00

Re: Luna de miere ...

Post by o fosta mireasa 2 »

Noi personal am fost nu in Turcia, dar in Bulgaria de la agentia Calipso... mi-au placut enorm atitudinea lor, ne-au sfatuit ce у mai bun si la un pret avantajos....Am fost de 2 ori de la aceasta agentie...Nu stiu, poate sint si mai bune....insa pe noi ne-a avantajat si ne-a placut enorm ;)


Anusca
Posts: 364
Joined: 07 Apr 2010, 23:00

Re: Luna de miere ...

Post by Anusca »

Eu vreau tare in Bora Bora uuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
in Bora bora vreau si eu doar ca 10 mii$ nu ma incurca in buzunar chiar acum, asa ca las destinatia data mai pe cind om fi batrini si om avea bani mai multi :))) Pt inceput ne multumim ori cu Republica Dominicana ori Cancun :)


dreamscape
Posts: 332
Joined: 19 Mar 2011, 00:00

Re: Luna de miere ...

Post by dreamscape »

Eu vreau in Singapore sau Coreea de Sud sau Taiwan...dar sotul vrea Peru ca a vazut la tv nush ce ruine ale incasilor si s-a apris cu ideea sa mearga inkolo...dar eu nu vreau sa ma catar prin jungla in luna mea de miere Image


nuntajimdo
Posts: 137
Joined: 23 Mar 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by nuntajimdo »

Ellen wrote:Fetelor dar in or.Chisinau la ce agentie putem apela ? pentru o luna de miere in Turcia....vreau sa fie preturi avantajoase....mersi :D
poti sa incerci la Damla tur linga gara feroviara, Uno, noi de citeva ori deja am fost prin intermediul lor si am ramas multumiti + ca mai fac si reduceri bune daca programeyi mai devreme.


nuntajimdo
Posts: 137
Joined: 23 Mar 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by nuntajimdo »

Anusca wrote:
Eu vreau tare in Bora Bora uuuuuuuuuuuuuuuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
in Bora bora vreau si eu doar ca 10 mii$ nu ma incurca in buzunar chiar acum, asa ca las destinatia data mai pe cind om fi batrini si om avea bani mai multi :))) Pt inceput ne multumim ori cu Republica Dominicana ori Cancun :)
Anusca sa stii ca nu e atit de scump daca nu o faci prin intermediul agentiilor de turizm, eu mai sus am dat 2 adrese - una cu rezervarea hotelului si alta cu bilete lowcost, alta e problema ca nustiu cum sa facem viza ?


Ellen
Posts: 327
Joined: 06 Apr 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by Ellen »

Va multumesc pentru sfaturi fetelor cochetelor :D


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Luna de miere ...

Post by DDianKa »

Ellen wrote:Fetelor dar in or.Chisinau la ce agentie putem apela ? pentru o luna de miere in Turcia....vreau sa fie preturi avantajoase....mersi :D
noi am apelat la agentia Robinson, foarte bine ne-au sfatuit, drept ca si a costat bine, dar am ramas foarte satisfacuti, pina acuma inca imi aduca minte de luna de miere si mai vreauuuuuuuuuuuuuu iarasiiiiiiii :arrow:


Post Reply