Luna de miere

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
DDianna
Posts: 1
Joined: 19 Dec 2013, 16:14
Location: Chișinău

Re: Luna de miere

Post by DDianna »

Olecika wrote:Fetelor,
Deja s-a dat start rezervarilor timpurii pentru destinatiile Turcia, Bulgaria sau Grecia. Daca vreti sa mergeti in vacanta, ar fi bine sa va contactati agentul de turism ca sa obtineti cele mai bune tarife. Pina in 31.01 sau 28.02 sunt cele mai bune reduceri, asa ca PROFITATI !!! Bafta :) ;)
Olicika, salut
expediază-mi, te rog, oferte despre rezervările timpurii pentru Bulgaria, Turcia și Grecia
mulțumesc anticipat


katiusha
Posts: 60
Joined: 08 Dec 2013, 23:55

Re: Luna de miere

Post by katiusha »

DDianna wrote:
Olecika wrote:Fetelor,
Deja s-a dat start rezervarilor timpurii pentru destinatiile Turcia, Bulgaria sau Grecia. Daca vreti sa mergeti in vacanta, ar fi bine sa va contactati agentul de turism ca sa obtineti cele mai bune tarife. Pina in 31.01 sau 28.02 sunt cele mai bune reduceri, asa ca PROFITATI !!! Bafta :) ;)
Olicika, salut
expediază-mi, te rog, oferte despre rezervările timpurii pentru Bulgaria, Turcia și Grecia
mulțumesc anticipat
si mie te rog :roll:


Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere

Post by Beatrise »

Buna, daca cineva o fost in Singapore sau Bali, scrieti un post aici in ce hotele, ce de vazut, preturile.... Ma intereseaza aceasta destinatie...


Liubocika
Posts: 12
Joined: 06 Sep 2013, 18:22

Re: Luna de miere

Post by Liubocika »

Buna Olicika
expediază-mi, te rog, oferte despre rezervările timpurii pentru Bulgaria, Turcia și Grecia
Mulțumesc


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere

Post by perla »

Olicika daca e posibil sa imi transmiți si mie ceva info cu privire la odihna in Turcia cu un bebe de 1, 6 ani..


Lavinius
Posts: 4
Joined: 20 Feb 2014, 22:47

Re: Luna de miere

Post by Lavinius »

Salutare tuturor !!! Olicika am si eu o rugaminte sa-mi trimiti oferte pentru Grecia si Turcia , 12 zile, cu zbor din Chisinau sau Odesa din 8 august 2014. Multumesc anticipat !!!


Alinka
Posts: 34
Joined: 27 Jan 2014, 17:42

Re: Luna de miere

Post by Alinka »

Fetele caut si eu o destinatie exotica pt 16 august este cineva aici care lucreaza la agentie turistica si m-ar putea informa in privinta preturilor?mersi mult


User avatar
henrietta
Posts: 176
Joined: 22 Sep 2013, 19:30

Re: Luna de miere

Post by henrietta »

Alinka wrote:Fetele caut si eu o destinatie exotica pt 16 august este cineva aici care lucreaza la agentie turistica si m-ar putea informa in privinta preturilor?mersi mult
Dintre toate agentiile la care am telefonat cele mai mici preturi sunt la stand-tur.md si la adistur.md telefoanele de contact le gasesti la ei pe sait ii telefonezi si iti dau toate informatiile pe telefon.


Image
sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Luna de miere

Post by sorina »

noi am ales o saptamina in grecia, in Halkidiki, cineva a fost acolo, poate sa imi spuna de merita? tare ma em ca natura nu va fi asa cum arata pe poze ...ce parere aveti ?


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Luna de miere

Post by catiushka »

sorina wrote:noi am ales o saptamina in grecia, in Halkidiki, cineva a fost acolo, poate sa imi spuna de merita? tare ma em ca natura nu va fi asa cum arata pe poze ...ce parere aveti ?
sorina da la cautare sus pe site : Halkidiki si ai sa gasesti mai multe discutii de pe forum referitor la acest loc tot in tema cu luna de miere
;)


Post Reply