Luna de miere

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Luna de miere

Post by sorina »

catiushka wrote:
sorina wrote:noi am ales o saptamina in grecia, in Halkidiki, cineva a fost acolo, poate sa imi spuna de merita? tare ma em ca natura nu va fi asa cum arata pe poze ...ce parere aveti ?
sorina da la cautare sus pe site : Halkidiki si ai sa gasesti mai multe discutii de pe forum referitor la acest loc tot in tema cu luna de miere
;)
ms! :*


User avatar
Fleur de lis
Posts: 57
Joined: 05 Aug 2013, 17:41

Re: Luna de miere

Post by Fleur de lis »

Salut Olecika, scrie te rog si mie un mesaj privat. Ma intereseaza la ce agentie esti angajata si ce oferte aveti pentru Turcia, Grecia sau Dubai in perioada 17 - 24 iulie. Multumesc anticipat :*


sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Luna de miere

Post by sorina »

Fleur de lis wrote:Salut Olecika, scrie te rog si mie un mesaj privat. Ma intereseaza la ce agentie esti angajata si ce oferte aveti pentru Turcia, Grecia sau Dubai in perioada 17 - 24 iulie. Multumesc anticipat :*
noi am bronat bilete pt grecia din timp de la mouzedinis, si pt 2 pers 7 nopti nea costat 501 euro cu all inclusive in halkidiki, asta cu reduceri, mi sa parut foarte ok pt grecia,poti sa incerci daca ei imai au reducerile astea,succes!


Liubocika
Posts: 12
Joined: 06 Sep 2013, 18:22

Re: Luna de miere

Post by Liubocika »

sorina dar pentru ce perioada si ce hotel, inclusiv transportul?


sorina
Posts: 51
Joined: 21 Mar 2014, 02:11

Re: Luna de miere

Post by sorina »

Liubocika wrote:sorina dar pentru ce perioada si ce hotel, inclusiv transportul?
noi am luat in august 16-23, transportul e 130 euro pe pers autobus tur-retur,si asigurarea 7 euro pers,si gata,vize de nus,doar cu pasap biometric, principalu e ca e all inclusive,pt ca din mai multe spuse mancarea acolo e scumpa mai ales daca e curort, poti inta la agentie sa intrebi posibil sa mai fie actia de reducere, hotelu il scriu in privat sa nu fie publicitate


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Luna de miere

Post by Olecika »

Ceea ce ai bronat cu reducere este EARLY BOOKING, valabil PINA la 31 Martie probabil. Următoarea perioada de reduceri este PINA la 30.04. Am scris si anterior in aceasta rubrica ca dacă știți deja cind veți merge in vacanța, ar fi bine sa bronati acum, la un tarif mult mai avantajos.

Plus la asta, Halkidiki este o zona foarte solicitată de turiști in perioada estivală, de aceea in plin sezon acolo nici nu prea găsim disponibilități pentru hotelurile bune :)

Referitor la ofertele despre care mi-ați scris, va raspund in privat, la fel si unde lucrez ;)

Bafta !!!


User avatar
Fleur de lis
Posts: 57
Joined: 05 Aug 2013, 17:41

Re: Luna de miere

Post by Fleur de lis »

Multumesc mult, Sorina! Am sa ma uit neaparat!


valerii.dulghier
Posts: 35
Joined: 24 Aug 2013, 16:01
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Luna de miere

Post by valerii.dulghier »

Astazi am procurat si noi foaie de odihna in Alanya luna august, la hotelul Rubi PLatinum resort & spa..cu early booking - 1400 eu..) hotelul deabea se deschide pe 19 aprilie, dupa poze arata fantastic)sper realitate sa fie pe masura asteptarilor))


Buburuza2014
Posts: 82
Joined: 26 Jun 2013, 21:48

Re: Luna de miere

Post by Buburuza2014 »

Super ca deja ati facut si asta... 8-) Valerii, la care agentie de turism ati apelat?


valerii.dulghier
Posts: 35
Joined: 24 Aug 2013, 16:01
Location: Chisinau, Moldova
Contact:

Re: Luna de miere

Post by valerii.dulghier »

Buburuza2014 wrote:Super ca deja ati facut si asta... 8-) Valerii, la care agentie de turism ati apelat?
Alure marine, domnisoara-agent e super amabila...ei mi-au oferit cea mai buna oferta cu cel mai bun zbor, la damlatur era 1550, la standtur 1450..si tot asa..Hotelul abea se deschide si de aceea are asa pret, avind totusi status VIP..la anul cred ca si iarna preturile vor fi mai mari ca sezonul de vara))))


Post Reply