Confesiuni de soţie

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by perla »

In sfirsit sunt si eu in concediu... Gata, in viitorul apropiat ma pregatesc pentru un alt "serviciu". :D sunt atit de fericita... Sotul imi face surprize el mi-a promis ca nu o sa ma plictisesc pina apare bebe, el nu ma va lasa sa ma "relaxez"... Noi mereu ne spunem te iubesc unul altuia si ii arat toata dragostea mea chiar uneori si cind ma enervez pe el imi trece repede... Eu sunt peste el e rac dupa zodie
. Deci duntem ambii cu aceleasi ginduri si emotii... Ne completam reciproc... Uneori ma simt atit de "mica linga el"... Cind trecem drumul imi spune ca unui copil mic sa ma uit in parti, ma stringe strins de mina... Alaturi de el ma simt ca dupa zidul chinezesc :) plus ca el are 190 cm si eu 157...multi imi zic ca arat ca un copilas linga el...


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by Alintush »

Perla, FELICITARI!!! in sfirsit relaxare si mai multa odihna...
Rac si Pesti mmm...o combinatie perfecta... la mine parintii fac parte din aceste semne zodiacale de asta stiu...


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by RoDiNkA »

Iuhuuuuuuu, felicitari Perla!!!!!!!!! Acum ramine doar sa savurezi acest eclipe unice si foarte frumoase!!!!!!!!!!!!

Tancha, prima lectie vad ca a trecut cu mare succes ;)
Siiiiiiiiii....tangente zici? Pai uite, eu sunt pe 8 aprilie nascuta :lol: ce-i drept ca data de 7 imi place mai mult :P


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by maryLand »

Perla, vacanta frumoasa si cit mai multa relaxare...sunteti pe ultima suta de metri...pregatiri frumoase pentru cel mai important eveniment din viata unei femei- nasterea unui copilas... :!:
Acum vei sta mai mult linga noi 8-)


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Confesiuni de soţie

Post by tancha_ru86 »

Azi cica e iar Ziua Barbatului, barbatii oricum isi sarbatoresc ziua in fiecare zi.. Insa e un motiv si o ocazie in plus sa ne felicitam sotii si sa le aratam cat de speciali sunt pentru noi.

Perla bravo, acum e momentul sa te resfeti cel mai mult si sa te pregatesti de ceea ce va urma.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by marcelushka »

perla wrote:In sfirsit sunt si eu in concediu... Gata, in viitorul apropiat ma pregatesc pentru un alt "serviciu". :D sunt atit de fericita... Sotul imi face surprize el mi-a promis ca nu o sa ma plictisesc pina apare bebe, el nu ma va lasa sa ma "relaxez"... Noi mereu ne spunem te iubesc unul altuia si ii arat toata dragostea mea chiar uneori si cind ma enervez pe el imi trece repede... Eu sunt peste el e rac dupa zodie
. Deci duntem ambii cu aceleasi ginduri si emotii... Ne completam reciproc... Uneori ma simt atit de "mica linga el"... Cind trecem drumul imi spune ca unui copil mic sa ma uit in parti, ma stringe strins de mina... Alaturi de el ma simt ca dupa zidul chinezesc :) plus ca el are 190 cm si eu 157...multi imi zic ca arat ca un copilas linga el...
Ma bucur pentru tine scumpiko, felicitari, acum o sa fii mai relaxata, mai mult timp pentru tine, pci si sot.....
bravo, sa iti fie de bine, ai mare grija mamikuto...


User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by perla »

multumesc fetelor... nush cit de des voi fi pe forum ca la servici eram mereu conectata, acum dorm mai mult, pina ma trezesc, mai fac cite ceva prin casa, apoi plimbari ,, de citeva zile doar prin ospetii mergem cu sotul, zile de nastere una peste alta... bebe cred ca asurzeste de la atita muzica puternica :D venim tirziu acasa si nu ma pot satura de somn... dar asa e mai interesant, nu am timp sa ma plictisesc... ;)


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Confesiuni de soţie

Post by seyla »

Perla, felicitari! Acum esti mai libera pentru a te odihni, mai ales cu asa sot grijuliu si iubitor- o placere sa stai acasa!!! Sotul meu la fel e rac, chiar am zambit cand am citit despre traversarea strazii- fix asa face si sotul meu :lol: !


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by heliga »

Perla ma bucur pt tine eu cred ca mai mult ca altcineva te inteleg intradevar acum ai nevoie de multa odihna ;) Sarcina usoara in continuare si ai mare grija de tine :)


Image
Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Confesiuni de soţie

Post by perla »

multumesc mult fetelor pentru sustinere... ma bucur din suflet ca aici am gasit persoane care sa ma ajute atunci cind am nevoie, sa-mi spuna un cuvint blind, si sa ma sustina...

da heliga... intr-adevar in primele luni de sarcina este nevoie de multa odihna, eu am lucrat pina in luna a 6 aproape, deci cind trebuia sa dorm nu o faceam, in schimb acum imi iau revansa, dorm pina la 12 ziua, iar seara la 9 deja mi se inchid ochii :D


Post Reply