EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Katina »

Fetelor am lipsit 2 zile de pe forum si ati invadat tema cu poze :o ,ah si eu sambata asta trebuia sa primesc cd-urile dar vor ajunge la mine abea sambata viitoare sunt si eu acuma cum zicea si Valeria ca un copil ce stie ca are un cadou si nu poate sal deschida ...dar trecem peste mine ati fost absolut superbe adevarate regine demne de imparați ,fiecare din voi are ceva aparte intradevar zic sincer forumul asta are numai femei superbe ,va doresc la toate multa dragoste si viata in familie sa fie usoara ca un zambet ...

Liudocika2012-filmuletul e dulce rau ,intradevar veverita a fost un acel ceva unic un moment aparte care va face deosebiti,voi dulci si finuți si cum au mai zis fetele o papusa ...

Girgana - rochita de la cununie o ador findca o am si eu :D si pozele nu sunt deloc modeste,sunt fine dulci si motivante ,imi place mult voaleta ,pozele de la nunta au un aer fresh,imi plac ambele coafuri si niste okișori de pisicuța-meau ,si nu pot sa nu zic de nimic de buket e cireasa de pe tort pt mine il ador ...

Lummynel8-sincer parca esti o papusa de porțelan,sotul e foarte chipes eu ador barbatii indrazneti cu parul lung :oops: si costumatia lui e bestiala ,rokia demna de papusa...si bravo ca ati mai facut o sesiune foto ...

Rodinka-pisicuta ma dat gata ,sotul pare un copil indragostit lulea ,pozele voastre inspira multa dragoste si mult curaj,coafura si makiajul atat de fresh si sexy si okisorii tai of of ...


User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by marcelushka »

Doamne scumpelor, am lipsit citeva zile si........... atitea evenimente.... doamne mi-au dat lacrimile ce frumoase ati fost toate, cu atita drag v-am admirat....
Liudocika2012 o scumpete, esti o dulce foarte finuta si atit de draguta,
Girgana,Lummynel8 foarte frumoase elegante, felicitari,

Rodinka atit am asteptat, dar s-a meritat felicitari din sulet, mi-ai adus lacrimi de fericire cu toate emotiile si bucuriile tale, acum fiind singurica si un pic tristuta, asa am privit cu placere, asa m-am bucurat ca un copil, iti multumesc.

Frumoaselor, din suflet si cu mare drag va doresc CASA DE PIATRA, multa multa Caldura, si mereu sa ZIMBITI, :!: :!:


mirabellla
Posts: 280
Joined: 20 Feb 2012, 11:12

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by mirabellla »

Rodinka ai fost formidabila ....jos palaria...... Casa de piatra si ramineti la fel de indragostiti si frumoshi cum vam vazut in aceste poze...

Apropo vreoiam sa te intrb din relatarea ta de dupa nunta ai scris ca la sfirsitul nuntii ati sarit in bazin :) ati facut si foto???? :)


doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by doina30882000 »

valeria, sunteti superbiiiii! felicitari!
rochita a iesit foarte frumoasa, tu ai un zambet molipsitori de dulce! va felicit! sunteti foarte frumosiiiii!!!!


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Ahhhhhhhhhh, fetelor, ce dulci sunteti....Cit e de placuuuuuuuuuuuuut, nici nu ma gindeam sa primim atitea complimente duuuuulci in adresa noastra, e foarte, foaaaaaaaaarte placut!!! :oops: Va multumesc din suflet!!!!!!!!! Si din partea sotului multumiri!!! El la fel a ramas placut surprins!!! :P
Lenuta_lg, iti multumesc din suflet!!! M-ai emotionat de-a binelea.......
DanielaG, multumeeeeeeeeeeesc mult si iti doresc sa ai o nunta la fel de frumoasa si veselaaaaaaaaaaaaa!!!
MaryLand....iti multumesc enorm, scumpica!!!!!!!!! Esti o dulceata!!!!!!!!!! :* Iata asta, daaaaaaaaaaaaaaaaaa apreciere....... chiar m-am inrosit)))))))
Cu jucaria s-a primit o decizie foate spontana...pentru inceput imi faceam griji, dar repejor m-am ispravit cu acele emotii si am facut cum am vrut eu)))))
Ma voi stradui curind sa plasam si dansul nostru.... :oops:
Multumesc din suflet!!!!!!! :*
Catalina, multumesc mult!!! In viata de zi cu zi suntem la fel si la nunta nu am exagerat, doar am fost astfel cum suntem mereu si ne-am straduit sa nu ne axam pe "cum vom fi de fotogenici sau nu"...din start ne-am inteles sa nu ne dam emotiilor in fata camerei (ce incurca) si parca a reusit :)
Katina, iata tu prima sexy m-ai numit, he-he, multumeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc!!! Ma bucura enorm ca zici ca pare indragostit sotul, pentru ca stiu ca ma iubeste enorm, dar nu se straduie sa afiseze acest fapt, si.....de copii, da...poate am fost eu prea "serioasa" mireasa, dar...si cameramanii imi ziceau ca sunt ca un copil, doar ca mare...faceam niste chestii in ziua nuntii, ce ii amuzau pe toti, sotul asa si ma numeste des, mai ales cind sunt naiva sau prea exaltata: "copkil si gata"))))))))
Nu stiam ca parem curajosi pe poze, merciiiiiiiiiiiiiii!!!!!!! Da, e straniuta pisicuta, acum vad si eu))))))))
Marcelushka, multumesc mult, scumpica si din suflet iti doresc sa fii ca minimum atit de implinita si sa traiesti din plin fiecare moment al nuntii, sa ai o nunta de vis si sa fii o mireasa de care te visezi si chiar mai mult! Nu fi trista, nu esti singura, poarta dragostea ta mereu si incearca sa vizualizeazi nunta voastra de neuitat!!! :*
Mirabellla, multumesc muuuuuult!!! Ahhhh, casa sa fie principalul...fie si din lemn....(nu te speria de iepurasii mei din cap, doar ca tare mai doresc sa avem cuibusorul nostru, fie el cit de mic...)...Da, de sarit am sarit, dar nu am nici o poza((((((((((((( Cameramanii deja erau plecati...nunta a durat pina dimineata si nu vroiam sa ii chinui, i-am lasat sa plece, doar e departisor de Chisinau localul....Stiu ca cineva a reusit sa faca ceva inregistrari, acum ramine sa descoper cine)))))) sunt curioasa si eu foc)))
Doina, multumesc, draga mea!!! Ah iata de ce toti la nunta erau cu zimbet pina la urechi? :lol: I-am molipsit))))))))) De fapt, oaspetii, care ma sunau dupa nunta cu multumiri si totodata cu plingeri de dureri de muschi, asa si ziceau ca eu am dat startul si nivelul inalt de dans si oaspetii erau "nevoiti" sa faca si ei fata la el))))))
Acum, sa stiti acele mirese care vor urma sa faca nunta ca, 90% sau chiar mai mult din cheful nuntii de pinde de MIRI, da, da, asa si este, asa ca voi si veti fi dirijorii atmosferei de la nunta! Asta a fost ca un mic sfat pentru viitorii miri!

Va multumesc scumpelor enorm pentru atitea cuvinte frumoase in adresa noastra, pentru complimentele atit de dulci si urarile de bine!!! Sunteti enorm de dragute!!!


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by seyla »

Liudocika2012 wrote: Aaaaaaaaaaaaici e filmuletul nostru!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Liudocika, santeti o pereche frumoasa, esti foarte gingasa, iar sotul- un barbat in tot sensul cuvantului- va potriviti minunat! Tot filmuletul am simtit ca erati "на одной волне", e super! Se vede ca a fost foarte vesel :D !
Sa fiti fericiti!


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by seyla »

Girgana, - splendida!!! Mi-a placut look-ul tau la cununie, retro...ador! Iar mireasa ai fost adevarata regina! Cu colacul vad ca nu s-a primit sa rupi bucata mare :D !


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by seyla »

Lummynel, in sfarsit te-ai facut cu poze profesionale! Ce bine imi pare ca le-ai postat, le asteptam! Ati fost foarte frumosi mire si mireasa! Oleaca de tristete in ochii tai , dar parca esti o zana! Va doresc numai fericire si multa-multa dragoste! Nimic si niciodata sa nu va desparta!!!


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by seyla »

Iata am ajuns si la tine, Rodinka! Am privit cu mare placere si foto si video! Santeti frumosi, indragostiti si fericiti...si o pereche senzuala, plina de pasiune imbatatoare, care se citeste in ochii si zambetele voastre! Va doresc cat mai multa fericire!!!


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Liudocika2012 »

Katina, marcelushka, seyla va multumesc frumos pentru cuvinte calde, ma bucur ca va placut :P :P :P


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Post Reply