EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Ingutza »

olea ai fost o mireasa superba si atit de gingasa,pozele sunt foarte frumoase.


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by CristinaB »

Ollya, buchetul este absolut superb!!!!Si tu perfecta!!Supla, plina de viata!!! (K)


Image
User avatar
ollya25
Posts: 64
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Brasov

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by ollya25 »

va multumesc mult fetelor, toate ati fost frumoase in ziua nuntii, va pup pe toate :*


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by seyla »

Ollya25, ati fost foarte frumosi mire si mireasa! Rochia e splendida, si atat de bine s-a aranjat, de parca e cusuta pentru tine! Dar cum eu am slabiciune la animale, si mai ales la pisici, aceasta fotografie mi-a placut cel mai tare! Un pisoi foarte si foarte dragut, va priviti minunat :D !


Image
User avatar
ollya25
Posts: 64
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Brasov

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by ollya25 »

seyla wrote:Ollya25, ati fost foarte frumosi mire si mireasa! Rochia e splendida, si atat de bine s-a aranjat, de parca e cusuta pentru tine! Dar cum eu am slabiciune la animale, si mai ales la pisici, aceasta fotografie mi-a placut cel mai tare! Un pisoi foarte si foarte dragut, va priviti minunat :D !
Merci mult Seyla, intradevar de cand l-am primit cadou pe motanul meu am yis daca va trai atat de mult si o sa il am preyent la nunta mea o sa fac poze cu el, si am avut acest noroc, chiar daca el e batran deja la noi, o sa am macar aceasta amintire cu el, :)
Rochia nu a fost cusuta, am luat-o in chirie si au modificat-o un pic pe mine normal ea trebuia sa fie mai stransa dar eu am preferat sa fie un pic mai lejera. Daca vreti sa vedeti mai multe poze cu noi accesati ne gasiti pe odno :D http://www.odnoklassniki.ru/profile/320 ... 2483659782


AlinaHerta
Posts: 25
Joined: 11 Jul 2012, 17:38

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by AlinaHerta »

Sunt cea mai fericita sotie, indeosebi acum cind pot sa retraiesc nunta mea inca odata prin prisma pozelor primite de la cei mai de treaba foto video imagestudio.md ii recomand cu toata caldura. Din pacate nu stiu sa incarc poze aici... dar va indemn sa vedeti pe odnoklasniki pozele noastre de vis de pe 6 octombrie 2012 http://www.odnoklassniki.ru/profile/330 ... 9782696170. Va multumesc din suflet pentru toate sfaturile voastre si pentru faptul ca datorita voua , ideilor voastre am avut o nunta asa cum am dorit. Va pup si va doresc din toata inima doar casnicii prospere si soti iubitori.


Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Diana 2013 »

AlinaHerta felicitari!!! casa de piatra si casnicie durabila! sa nu iti dispara niciodata zimbetul precum in aceste poze! o miresuica splendida, sa fii fericita!!!


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by lummynel8 »

iata si poze multasteptate...deam am si uitat ca am avut nunta pe 12 august 2012 :D


Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by lummynel8 on 02 Jan 2014, 21:49, edited 3 times in total.


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by seyla »

ollya25 wrote:
seyla wrote:Ollya25, ati fost foarte frumosi mire si mireasa! Rochia e splendida, si atat de bine s-a aranjat, de parca e cusuta pentru tine! Dar cum eu am slabiciune la animale, si mai ales la pisici, aceasta fotografie mi-a placut cel mai tare! Un pisoi foarte si foarte dragut, va priviti minunat :D !
Merci mult Seyla, intradevar de cand l-am primit cadou pe motanul meu am yis daca va trai atat de mult si o sa il am preyent la nunta mea o sa fac poze cu el, si am avut acest noroc, chiar daca el e batran deja la noi, o sa am macar aceasta amintire cu el, :)
Rochia nu a fost cusuta, am luat-o in chirie si au modificat-o un pic pe mine normal ea trebuia sa fie mai stransa dar eu am preferat sa fie un pic mai lejera. Daca vreti sa vedeti mai multe poze cu noi accesati ne gasiti pe odno :D http://www.odnoklassniki.ru/profile/320 ... 2483659782
Am privit cu mare placere pozele voastre, si la odihna la fel sunt minunate! Si noi avem un motan la fel "in varsta", si la fel tineam una sa facem poze cu el in rochie de mireasa, dar categoric nu mi-a ajuns timp sa intru pe-acasa atunci... Rochia intr-adevar iti foarte bine, imi place mult!


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by seyla »

Lummynel, aveti fotografii frumoase, imi place cel mai tare unde ii spui sotului la ureche ceva ;) . Numai ca cam trista e mireasa, dar foarte frumoasa!


Image
Post Reply