EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by seyla »

Doinita, forte mult mi-a placut video si foto, ai fost o mireasa gingasa si frumoaaaaaasaaaa!!! Cu mare placere am privit :) ! Sa fiti fericiti, nimeni si nimic sa nu va desparta!!!


Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by marcellla »

http://www.lovemedia.md/en/weddings/igor-mariya

Iata-ne si noi. Am asteptat mai mult decit ne-a promis, dar in sfirsit cu ceva timp in urma am primit si video. :oops:


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by CristinaB »

Marcella ati fost asa frumosiiii!!! Iarta-ma ca intreb dar citi ani aveti? Parca sunteti niste liceieni care abia au trecut de BAC?!!? :P
Ati avutt lumini arhitecturale???Frumos efect!!!


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by heliga »

Aretina,Doina,Marcellla ati fost foarte frumoase miresuici.Felicitari ;)


Image
Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Fetelor, ati fost atit de frumoase si duuuuuuuuuuuuuuuulci!!!! :P
Gratioasa Aretina, dulcea Doina si gingasa Marcellla............mmmmmmmmmmmmmm....cu cita placere v-am admirat istoriile de dragoste din cea mai fericita zi din viata voastra!!!!!!
Doina, cu atita ardoare asteptam sa vad inregistrarile voastre de nunta si...cit de placut mi-a fost, venind acasa dupa o zi obositoare de munca (unde accesul e interzis la youtube) si...sa pot sa va admir....Ati fost atit de frumosi si dulci....Casa de piatra voua si o casnicie trainica, fericita si plina de dragoste!!!

Ceea ce doresc la toate scumpele miresici!!!
Aretina, ce gratiosi ati fost si tu, o mireasa atit de rafinata!!!!! Intr-adevar s-au meritat toate asteptarile...mi-a facut placere sa va admir!!! Fericire si dragoste enorma la infinit si o viata de casnicie de vis!!!

Marcellla, am admirat cuplul vostru tinar casatorit si m-a invaluit o duiosie de nedescris, cita tandrete, gingasie, caldura am primit, admirindu-va......Sunteti foarte frumosi si dulci!!! Sa va pastrati aceasta dragoste sincera reciproca ce am citit in ochii vostri - toata viata!!!!!!!!!!!!! Dragoste si fericire infinitaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! :P
Fetilele, sorry dac ma repet, sunt foarte emotionata... :oops:


Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by marcellla »

Cristina, Heliga, Rodinka multumesc mult pentru cuvintele frumoase. Speram asa sa fie si acea gingasie si dragoste care a-ti vazut-o in ochii nostri sa nu dispara niciodata, ceea ce va doresc si eu voua din suflet scumpelor. Cristina, nu-i nici o problema ca ma intrebi de virsta, nu esti singura, si-apoi aici pe forum ne-am invatat toate sa dam raspuns si sa punem tot felul de intrebari :D . As mai vrea eu sa fiu acum dupa BAC, dar sotul peste 2 luni face 26 iar eu la vara 25. Parca e de necrezut, dar asa e. Inca o data multa fericire in familiile voastre. Si cit mai multe viitoare mamici. :*


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by tancha_ru86 »

marcella eu intampin aceleasi"probleme", adica toata lumea zice ca par cu mult mai mica decat sunt in realitate. Dar mai bine mai tanara decat mai batrana nu-i asa? Felicitari pentru ceea ce ati realizat, intradevar sunteti niste scumpi, din tot sufletul va doresc sa realizati ceea ce va puneti in plan iar tineretea s-o pastrati mereu pe chip caci in suflet ramanem tineri mereu.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by marcelushka »

Marcella Felicitari, foarte frumosi si sinceri....... cu mare placere v-am admirat, un drum cit mai frumos voua :!:


Tanea
Posts: 82
Joined: 07 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Tanea »

salut fetelor, in sfirsit am primit si noi pozele de la nunta http://stil.md/content/sergiu-tatiana , din pacate nu le-am vazut pe toate doar acestea de pe sait si abea asteptam sa mergem acasa cit mai curind sa le vedem ;)


Diana 2013
Posts: 234
Joined: 17 Nov 2012, 19:18

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Diana 2013 »

Tanea wrote:salut fetelor, in sfirsit am primit si noi pozele de la nunta http://stil.md/content/sergiu-tatiana , din pacate nu le-am vazut pe toate doar acestea de pe sait si abea asteptam sa mergem acasa cit mai curind sa le vedem ;)
sunteti foarte foarte frumosi..!!!! pozele extraordinare...machiajul superb.cred ca e tare mare asteptarea cind ai vazut doar citeva poze ;) sa fiti fericit, sa va iubiti pina la adinci batrinete, ca in povesti ;)

poate o sa par indiscreta, nu stiu dar ai putea sa imi dai careva detalii privitor la persoanele ce au facut make up si coafura ))) ai fost o mireasa superba...


Post Reply