EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Ingutza, saluuuuuuut!!!!!! Chiar te-ai pierdut bunicel...Plictisit??? Nuuuuuuuuuuuuuuu...mi-a fost foarte placut sa va admir pozele, pe voi doi, atit de frumosi!!! :P Mi-a placut enorm look-ul tau de mireasa atit in ziua nuntii, cit si la cununie....mai mult, sincera sa fiu, mi-a placut cel de la nunta, coafura superba, make-up-ul, rochia jucausa, ca de papusa si tu asa frumoasa!!! Bravo!!! Sunteti foarte, foarte frumosi!!! Astept sa pot vedea si filmuletul, caci nu am aici acces la youtube...Casa de piatra voua!!!! :P


Image
User avatar
Kristina11
Posts: 156
Joined: 16 Mar 2012, 20:10

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Kristina11 »

Mersi Ingutza!!
p.s: Si tu ai fost ft frumoasa ;) sunteti o pereche minunata!


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Ingutza, am privit si clipul vostru video si.....chiar de mi-am dat seama din primele momente ca deja l-am vazut, ne-a fost placut sa va admiram din nou!!! Foaaaaaaaarte frumosi ati fost si un clip superb!!!!!! Igor chiar a zis ca Sergiu are ochi foarte frumosi (inca mai inainte am auzit de la el complimente in adresa lor :P )
Casa de piatra voua si o casnicie de invidiat!!! ;)


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Liudocika2012 »

Aaaaaaaaaaaaici e filmuletul nostru!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Alintush »

Ludmila, pacat ca aici nu este smilek sa vezi cum am dansat :D
foarte frumos filmuletul,a fost de toate acolo...cind am vazut veverita...gata, ma dat jos...eu tot vreau veverita in filmuletul meu, dar nustiu daca baietii au filmat vre-o una...ca erau multe acolo...
zimbete, fericire, dragoste asta am vazut pe fetele voastra....si pentru lucrul asta...ma voi mai uita inca odata la filmulet ca mi-a placut mult..


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Liudocika2012 »

Alintush, veverita ne-a marcat pe toti la cununie, era foarte cald si parca simteam slabiciune si cind colo vad pe fereastra aceasta veverita, si tot sarea si se invirtea pe loc si toata lumea a inceput a ride, un moment care ne-a relaxat putin pe toti ca eram incordati de-a binelea :D :D :D Multumesc frumos de apreciere :P


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Vreau si eu sa vad filmuletul vooooooooooooooostruuuuuuuuuuuuuuuuuuu......... e doar pe youtube? :roll:


Image
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Girgana »

Azi m-am luat si eu in maini sa pun mai multe poze :D .Ma uit la voi toate ce frumoase ati fost si mi-ati facut gust sa le postez si pe ale mele mai modeste :oops:

Image,
Image,
Image,
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by CristinaB »

Liudocika, eu si uitasem ce frumoasa ai fost!! Iar veverita rupe!!!!!


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by maryLand »

La inceput credeam ca e veverita voastra... :oops:
Liudocika ati fost minunati...atit de bine va potriviti..sunteti atit de pozitivi si de frumosi ca te bucura inima sa vezi astfel de cupluri...Multa fericire voua si desigur cit mai multe realizari frumoase!!!! ;)


Image
Post Reply