EU mireasă şi EL mire II

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Liudocika2012 »

Valeria, multumeeeeeeeeesc esti draguta ca de obicei! Eu abia astept sa vad video vostru, iaca acolo credca o sa fie un URAGAN de emotii! Mie tot imi place melodia asta, ma bucur ca Marian Croitoru a putut reda atmosfera din ziua nuntii :lol:


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by RoDiNkA »

Cu mare drag, spun doar ce simt ;) aham...si daca nu se vor adeveri asteptarile, ma vei bate tare?!!!! :lol:


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by tancha_ru86 »

Ingutza n-am apucat sa-ti spun ca ai fost foarte frumoasa la nunta. Am vazut pozele si pe odnokl si m-am uitat de doua ori, felicitari!!!

Liudocika asa ma bine-dispus filmuletul tau. Ai fost dragalasa ca o veverita si superba ca o printesa. Felicitari! Eu o sa ma uit inca o data la filmulet si poate nu numai odata, e vesel.

Girgana nu stiu tu ce intelegi prin poze modeste, dar in opinia mea alea nu sunt deloc modeste. La cununie ai un look absolut incantator, te invidiez si as mai vrea sa fiu odata mireasa, cu siguranta cununia as face-o in alta zi cu alta tinuta. Bravo, ai iesit din tipare.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by heliga »

Liudocika foarte frumos video pline de emotii pozitive .Chestia cu veverita n-am inteles-o :roll:


Image
Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by perla »

Ingutza... ai fost o mireasa frumoasa, ambele rochii sunt minunate...

Liudocika, am dansat si eu si bebe in burta :D ca de obicei atit de finutza, un adevarat INGerash :P... video e foarte amuzant..

Girgana... uhh... sexy, dar tototada atit de finutza la cununie... rochia de la nunta imi place mult.. :D


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Girgana »

Multumesc muuult fetelor :oops: .Daca sincer,eu ma gindeam ca o sa ma criticati de aia am ezitat atita in ale arata. Voi toate ati fost asa finute cu machiaje gingase si mai naturale,insa la mine tot se vedea de la o posta si buchetul si cravata si machiajul...Mi se pare fanny ca multe mi-ati zis ca sunt sexy :D ,deobicei acest epitet nu se prea foloseste la mirese,insa primul cuvint pe care l-am auzit si de la vornicica mea cind am imbracat in salon pt prima data rochia de la nunta a fost: uhhh sexyy :D .


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by lummynel8 »

salut fetelor,iata si poze de la sesiune aparte la iarba verde...cele de la nunta vor fi gata in 2 saptamiini))

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Last edited by lummynel8 on 05 Nov 2012, 00:25, edited 1 time in total.


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by tancha_ru86 »

luminel parca ai fost Barby, rochia am mai spus ca e superba! Tu ai avut si buchet viu? ca parca aveai alt buchet.. imi place mult buchetul asta, e gingas ca si tine.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by maryLand »

lummynel8, semanati atit de bine intre voi...se vede ca sunteti un cuplu perfect...Foarte interesanti si deosebiti!!! Bravo!!! Rochia este cu adevarat ceva ;) regal


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: EU mireasă şi EL mire II

Post by Alintush »

Girgana, mie imi place machiajul pronuntat cu gust...nu extravagant...la tine intr-adevar a fost cu gust si machiajul si coafura ti sa potrivit de minune...


Post Reply