Eu mireasă şi el mire

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Girgana »

Feletor sunteti toate foarte frumoase si fiecare are farmecul ei aparte! Inna -superba prin naturaletia ei,CristinaB - frumoasa,indrazneata si noncomformista,iar kisitoca - atit de gingasha ,dar cu ochisori de vulpitsa! :D ;)


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by CristinaB »

Ahhh Girgana!! Daca ai sti cit de "nonconformista" sunt in viata de zi cu zi... :lol: :lol: :lol:


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by tancha_ru86 »

Fetelor, ati fost superbe!!! Cristina imi pare rau sa ti-o spun dar primul lucru la care m-am uitat au fost sandalele, pur si simplu adorabile. Eu am gasit asa in Anglia pe alb si negru, dar aveau tocul foarte inalt- 15 cm si nu am vrut asa inalte. la tine tocul e mai micut nu-i asa, iar culoarea..hm nu vrei sa le vinzi??? :D :D

Oricum si tu si kisitoka ati fost fermecatoare, casa de piatra inca o data!!!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
Kristina11
Posts: 156
Joined: 16 Mar 2012, 20:10

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by Kristina11 »

CristinaB si kisitoka ati fost superbe!! ;)


natallliap
Posts: 408
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Ialoveni / Iasi

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by natallliap »

Fetelor sunteti asa frumoase!! M-au navalit atitea emotii pozitive acum. Nu prea am timp sa scriu pe forum, dar va urmaresc din cind in cind. Am fost atit de multe mirese in 2012!! Sunt sigura ca in 2013 se vor aduna si mai multe!! Va doresc la toate fostele si viitoarele mirese Casa de Piatra si o viata dulce alaturi de cei dragi. Saptamina trecuta am primit si noi pozele (in sfirsit!!!). Am asteptat ceva timp, dar s-a meritat asteptarea. Devin nostalgica de fiecare data cind le privesc :oops: Multumesc inca o data tuturor mireselor de pe acest forum! Datorita voua am stiut cum sa-mi organizez o nunta de vis!

Jos am atasat 2 poze. Mai multe poze puteti vedea pe profilul meu de facebook: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 157&type=3

Image

Image

Bafta!!!


doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by doina30882000 »

natallliap, sunt superbe pozele! ai un zambet molipsitor! esti foarte frumoasa, sunteti o pereche minunata! aaa....si am observat ca ai verigheta exact ca a mea :D foarte frumoasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by DanielaG »

Cristina foto de la cununie foarte amuzante,la nunta foarte eleganti si frumosi.bravo!!!

Kisiotka ai avut un look foarte reusit...reda noblete...mi-a placut mult!!


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by maryLand »

Kisitoka, CristinaB, Nataliiiap- ati fost minunate, fiecare cu farmecul si armonia sa...Ati fost niste mirese deosebite si sunteti un exemplu demn de urmat!!! Bravo!!!! ;)


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by CristinaB »

tancha_ru86 wrote: Cristina imi pare rau sa ti-o spun dar primul lucru la care m-am uitat au fost sandalele, pur si simplu adorabile. Eu am gasit asa in Anglia pe alb si negru, dar aveau tocul foarte inalt- 15 cm si nu am vrut asa inalte. la tine tocul e mai micut nu-i asa, iar culoarea..hm nu vrei sa le vinzi??? :D :D

Oricum si tu si kisitoka ati fost fermecatoare, casa de piatra inca o data!!!
He!!!Nu le vind deloc,deloc...Astia au fost cireasa mea de pe tort..Chiar si fotografii la urma au zis: Hai c-am fotografiat tot deja, si pantuflile tale si tot..Ca eu prin poze vroiam sa se vada ele... Au fost comode si le-am purtat toata noaptea si chiar am sarit in ele...Le-am luat din agazinul Akire dar am vazut si pe cineva pe odnoklass ca vindea asa model doar ca alte culori...
Multumesc de cuvinte frumoase la toate!!!


Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Eu mireasă şi el mire

Post by DanielaG »

Natallliap foarte frumosi!!!!intr-adevar zimbetul molipsitor :D


Image
Locked