Off-Line

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
Post Reply
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Off-Line

Post by CristinaB »

Propun sa facem o lista cu persoanele care vor sa vina la off-line..Ceva de genul cum este tema Data nuntii... Propunem localuri, date convenabile..
Eu am auzit cuvinte frumoase de Tucano Coffee http://www.tucano.md/
Madame Lucie Macarons Moldova http://www.nonamefashion.eu/2012/09/des ... ie-in.html
Panna Cota http://www.facebook.com/pages/Panna-Cot ... 4982982916
Astept propuneri si lista...

1.CristinaB


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Off-LINE

Post by RoDiNkA »

Cristina, bravo!!! Ma gindeam sa deschid eu tema, ma gindeam unde ar fi bine de plasat si cum mai bine de definit, dar ai fost mai harnicutsa :lol:
Sincera sa fiu, la moment chiar imi e indiferent unde sa ne vedem, principalul e primul pas iar apoi - vedem...
Cit mai e timp frumos, s-ar putea de plimbat la natura poate, daca timpul ne va permite...
As propune sa mergem la Karaoke, sa ne distram un pic, sa ne relaxam...
S-ar putea chiar si la disco... :)
Ca pentru inceput, cred ca ar fi binevenita o atmosfera mai putin galagioasa si nu prea aglomerata ca sa ne putem cunoaste ;)
Dar nu sunt pretenstioasa :lol:


1.CristinaB
2.RoDinkA


Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Off-LINE

Post by perla »

RoDiNkA wrote: S-ar putea chiar si la disco... :)

1.CristinaB
2.RoDinkA
eu sunt cu doua maini pt off... dar.. fetelor, eu deja la disco nu mai pot sa ma duc, se vor uita chiorish toti la mine cu burta la gura.. desi m-as distra sa ma imbrac sexy, cu o fustitsa scurta si cu burta-n fata, cu un top transparent negru, sutieni negri.. si.. sinii marimea 5 :D:D:D Doamne ce mai cresc in timpul sarcinii... cred ca vor face infarct cei de la face control...

eu sunt pt Tucano... si pentru toate celelalte locatii.. nu sunt pretentioasa...
apropo, acum ma duc la off cu mamicile de pe mama... asa ca eu sunt doar pr off-uri (Liudocika stie de ce, deja avem experienta) :D


User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Off-LINE

Post by INNA 2012 »

ahh ce-mi pare rau ca nu pot fi si eu prezenta :((
fetelor imi vine sa urlu...vreau si eu sa ies,ca is satula sa stau numai in casa

oricum ma bucur ca v-ati apucat de un asa ,,proiect,, :D


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Off-LINE

Post by Liudocika2012 »

INNA, las ca cind iesim la off, te contactam pe skype! :lol: :lol: si pe celelalte doritoare la fel!
Perla, da, cu mare drag te-as revedea dupa atitea ani! Vad ca tu tii pasul cu offurile organizate, mai ales ca ai bebelus in burtica, vreau sa-l draganesc! :D
Si.. ma alatur si eu la lista - liudocika


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Off-LINE

Post by INNA 2012 »

chiar as vrea sa ma contactati pe skype...sa imi povestiti cum la intilnire...ca noi plecate suntem multe
: Katina,tancha si muuulte inka ca noi,asa ca facem o convorbire in grup si ne povestiti ce si cum :D


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Off-LINE

Post by seyla »

Uraaaaa!!!! Vreau si eu!
1. CristinaB
2. Rodinka
3. Perla
4. Liudocika
5. Seyla

Haideti intr-adevar sa alegem un local mai linistit de la inceput, ca sa ne cunoastem mai bine si sa vorbiiiiiiiim ;) !


Image
catalina
Posts: 274
Joined: 27 Jul 2011, 23:00
Location: chisinau

Re: Off-LINE

Post by catalina »

Fetele,eu am revenit,daca nu ati uitat de mine,o fota miresuica de pe aici:)cand am auzit de offline,nu am trecut indiferent cu vedearea:)

Ma luati si pe mine cu voi?! chiar as vrea sa va vad:)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Off-LINE

Post by maryLand »

Eu la fel nu sunt pretentioasa, pot merge in orice local...propun Trattoria de la Nonna
Important cred ca ar fi sa nu se fumeze, daca tot avem viitoare mamici linga noi...
Haideti sa stabilim o data pentru marea intilnire...

1. CristinaB
2. Rodinka
3. Perla
4. Liudocika
5. Seyla
6. Catalina
7. Maryland


Image
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Off-LINE

Post by tancha_ru86 »

vreau si eeeeu :( :( , inna avea dreptate, suntem multe plecate, iar o conferinta pe skype macar n-ar fi rau.. oricum daca faceti un off line, sper ca n-o sa fie singurul. de sarbatori cand ajung pe acasa poate mai facem o intalnire de gradul zero :D ...

e frumoasa ideea cu offline-ul..


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
Post Reply