Sanatatea!!!

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Sanatatea!!!

Post by Girgana »

Cristina ,tu esti sigura ca ii genesis,ca am intrat si nu au nici un nr de contact,poti sa le scrii numai email si in listele de medici sint 3 Bejani,numai nu Dl Feodosie... La repromed am sunat ,dar au liber incepind cu 21 octombrie((.


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Sanatatea!!!

Post by CristinaB »

Eu personal am sunat la nr. indicate aici. Mi sa raspuns Policlinica Sanatate. Am intrebat la Dvstra primeste d. Feodosie Bejan? Raspunsul a fost DA.
Image
Pe mama.md este mai multa info dar in toate gasesti aceasta adresa si nr. de tel.


Image
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Sanatatea!!!

Post by Girgana »

Da,am gasit si eu pe mama .md ,dar din nou,fara succes,aici in genere mi-au spus ca in noiembrie iese din concediu(. Crsintina mersi de info ;) .


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Sanatatea!!!

Post by CristinaB »

Cu mare drag!
Imi trb si mie o programare la el, dar pentru 1-2 octombrie....
Si cum nu am prinso, astept cumintica luna viitoare :D
Imi zici daca ai solutionat cumva! Succes si sanatate!


Image
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Sanatatea!!!

Post by Girgana »

Iti zic ca la repromed mi-au propus pe 21 octombrie,daca nu ti-i mare graba,poti sa suni sa te programezi,ca la sanatatea nu mai dai debraba de el 8-) . Dar eu nu am cind astepta si incerc acum sa ma programez la Cotorcea la centru german,poate am mai mare noroc :D .


User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Sanatatea!!!

Post by bride »

fetelor am scris si in tema "pregatirea tenului" ,dar zic sa scriu si aici..poate primesc un raspins mai rapid :)
Am iarasi probleme cu tenul..off ce m'am saturat...mi'a reaparut acneea "mult iubita'' si nu mai stiu cy=um sa scap de ea definitiv..la virsta mea de 25 ani :roll:
Ma intreb daca cineva si'a facut vre'odata ozonoterapie? Citisiem pe net k ajuta la acnee.Ajutati'ma cu un raspuns please :)


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Sanatatea!!!

Post by CristinaB »

Bride, eu nu stiu nimic de aceasta procedura dar eu te-as sfatui sa mergi la medic dermatolog. Sora mea avea o acnee severa, care incepea sa lese si urme adinci in piele...Am mers la Galaxia, la Cazacu Jaclina...Si acum tratamentul incepe sa dea roade...Daca iti va trebui ozonoterapie ea te va indruma si unde so faci. Dar consulta medicul! Nu merge dupa tratamente "dupa ureche".. Daca acneea a reaparut, atunci inseamna ca problema este mai adinca...
Ai grija de tine!


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Sanatatea!!!

Post by bride »

CristinaB wrote:Bride, eu nu stiu nimic de aceasta procedura dar eu te-as sfatui sa mergi la medic dermatolog. Sora mea avea o acnee severa, care incepea sa lese si urme adinci in piele...Am mers la Galaxia, la Cazacu Jaclina...Si acum tratamentul incepe sa dea roade...Daca iti va trebui ozonoterapie ea te va indruma si unde so faci. Dar consulta medicul! Nu merge dupa tratamente "dupa ureche".. Daca acneea a reaparut, atunci inseamna ca problema este mai adinca...
Ai grija de tine!

Merci mult Cristina,cred ca asa si voi face. Cit costa o consultatie la ea? sa stiu cit sa iau :D


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Sanatatea!!!

Post by CristinaB »

Consultatia costa 150 lei. Sora mea a fost la ea de vreo 6-7 ori si a achitat doar o singura data consultatia... Asa ca nu musca... :D


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Sanatatea!!!

Post by bride »

CristinaB wrote:Consultatia costa 150 lei. Sora mea a fost la ea de vreo 6-7 ori si a achitat doar o singura data consultatia... Asa ca nu musca... :D
Ce bine ca nu musca :).Ca eu intr'un an,cind mi se agravase acneea am dat aiurea cam 5000lei..cel putin :twisted: ..sa fi ajutat macar,dar a fost un rezultat temporar .Sper ca doamna Jaclina sa ma ajute


Post Reply