Revelion 2013 !!!

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
lenuta_lg
Posts: 99
Joined: 13 Jun 2012, 11:15

Re: Revelion 2013 !!!

Post by lenuta_lg »

Olecika am vrut si noi la Vernenz dar era deja ocupat la sala de sus. Noi am bronat pentru Golden Lion sala rosie, speram sa fie tot bine, la fel 850lei cu bautura ta. Vom fi alaturi :)


Image
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Revelion 2013 !!!

Post by Olecika »

Daaaa, Lenuta :D Abia astept sarbatoarea :)


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Revelion 2013 !!!

Post by Girgana »

hi hi)))noi tot la golden lion)))numai ca nustiu precis in care sala ,dar tot 850lei. Dar nu esti la curent ce meniu va fi?! ca la noi se ocupa un prieten de organizare si doar mi-a spus ca meniul e bun,dar mai concret nu a vrut sa-mi spuna 8-) .


lenuta_lg
Posts: 99
Joined: 13 Jun 2012, 11:15

Re: Revelion 2013 !!!

Post by lenuta_lg »

Hihi Girgana)) Stiu ca sala verde e pentru maturi dar sala rosie pentru tineret. Meniul eu l-am vazut dar daca sincer nu prea am retinut. Tin minte doar racitura si sarmale. Meniul e ca la nunta, multe feluri. Speram sa fie o seara de neuitat))
PS Ne vedem pe 31 decembrie ))


Image
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Revelion 2013 !!!

Post by Girgana »

Lenutsa,noi tot in sala rosie o sa fim. Mi s-a luat o piatra de pe inima cind am aflat ca suntem in sala tineretului,ca ma gindeam ca gata plinge pensia dupa noi de eram in sala verde:D


User avatar
wildcat soul
Posts: 314
Joined: 19 Jul 2012, 10:01
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by wildcat soul »

fetelor la multi ani, va doresc ca in anul nou sa fie totul asa cum doriti, sa aveti parte de tot, sa fiti fericite, iubite!!!!!


Image
Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Revelion 2013 !!!

Post by Olecika »

Merci mult wildcat soul :)

La rindul meu, as vrea si eu sa va urez Sărbători fericite dragi membre ale acestui forum!!!

Mos Crăciun să va dăruiască multă căldură în suflet si în casă, bucurie în inimă, multă sănătate si putere de muncă.

Să va adunati în jurul bradului alături de familie si de cei dragi, să lasati lumina Crăciunului să va pătrundă în case si să va bucurati de magia sărbătorilor.

Un An Nou cit mai frumos !!!! Pupici


Post Reply