Revelion 2013 !!!

Discuţii ce nu au legatură directă cu nunta
User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Revelion 2013 !!!

Post by tancha_ru86 »

dar ce include acest pret? mancare, bautura, ceva momente distractive?
Eu tot mi-am dorit ceva special de acest revelion, nu stiu ce o sa iasa ca eu lucrez pe 31, iar sotul pe 1 :( :( . In general finalul asta de an e foarte urat, eu cred ca la 1 aprilie voi serba si revelionul si craciunul si toate sarbatorile care au trecut fara nimic special pana acum. Atunci voi renaste si totul in jur se va schimba. eu astept primavara, pana atunci sunt in letargie :cry:


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Revelion 2013 !!!

Post by DanielaG »

Tancha cunoscuta situatia :( ...totusi va veni ziua cind si noi vom avea parte de sarbatori ca Acasa :P ... eu abia astept momentul cind ne vom reintoarce si abia atunci voi reveni la viata normala,plina de entuziasm si chef de viata...ca aici printre straini doar munca,munca...si aceleasi distractii nu sunt atit de colorate ca acelea de acasa :roll:


Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by maryLand »

In acest pret de obicei se include totul, mincare, bautura, distractii, fotografii...insa oricum 100 de euro pentru 1 persoana este mult...

Anul acesta de Revelion se imbraca culorile verde, albastru, negru si cit mai multe paiete... ;)

apropo, astazi este 12.12.12 ziua cind toate dorintele se implinesc ;)


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by RoDiNkA »

Fetelor, astazi e 12.12.12 la ora 12:12 sa va puneti multe dorinte iar la 12:12:12 cea mai mare, mare, mare
Si fie ca toate dorintele noastre sa se realizezeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P


Image
CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Revelion 2013 !!!

Post by CristinaB »

http://www.zumzi.md/seara-romantica-pe- ... onul-d1575
Oferta include: Una din cele doua optiuni:
noaptea de Revelion la Hotelul Maxim Pasha
cazare in camere DBL
oferta realizata pentru 2 persoane
cina romantica complexa de sarbatoare:
sampanie
salata "Suba" - 200g
Salata "Olivie" - 200g
2 portiide carne - 200g x2
2 portii de garnitura - 150g x2
platou cu fructe - 500g
platou cu cascaval - 200g
2 canute de cafea
check in 14:00, check out: 12:00(daca a doua zi nu vor fi vizitatori, va vor permite sa stati pana la 18:00)
SAU
o seara romantica pentru doi indragostiti
perioada valabilitatii acestei optiuni: 24.12.12 - 14.01.12
cina romantica complexa si delicioasa pentru doi indragostiti:
sampanie
2 portii de carne - 200g x2
2 portiide garnitura - 150 g x2
2 portii de salata de lugume
2 canute de cafea
check in 14:00, check out: 12:00

Cina este compusa din:
bucate din carne de gaina sau vita sau porc
garnitura la carne: cartofi fri sau cartofi ca acasa sau legume la gratar sau risotto


Image
User avatar
marcelushka
Posts: 700
Joined: 15 Jun 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by marcelushka »

maryLand wrote:In acest pret de obicei se include totul, mincare, bautura, distractii, fotografii...insa oricum 100 de euro pentru 1 persoana este mult...

Anul acesta de Revelion se imbraca culorile verde, albastru, negru si cit mai multe paiete... ;)

apropo, astazi este 12.12.12 ziua cind toate dorintele se implinesc ;)
mmmm mda scumpicelor......... eu am ramas fara cuvinte......dar asta e tara noastra asa ca.........
acu seara am ajuns si eu in off ....... :lol: aai cu viata de familie........ fug sa gatesc.....


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Revelion 2013 !!!

Post by tancha_ru86 »

Stiu ca la voi inca n-a venit, dar la mine deja miroase a cetina de brad, a portocale, ascult colinde la radio moldovenesc, iar cadourile sunt sub brad... E ajunul Craciunului. Am o stare de linististe si de fericire de nedescris. Astept dimineata sa deschid cadourile, inca nu stiu ce mi-a adus Mosul drag, prietenii sa ne vina in vizita.. Am doua regrete - nu sunt acasa alaturi de parinti si nu simt zapada scartiind sub picioare. Craciunul e mai Craciun cand toti cei dragi stau in jurul mesei si afara ninge, aici ploua...


[youtube]SSTlP9Lpo08[/youtube]

Va doresc SARBATORI FERICITE SI UN AN NOU CAT MAI FRUMOS!!!!


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by RoDiNkA »

Salutare garofitelor!!!
Iarasi am revenit cu intrebari :lol:
Sper ca deja toate din voi ati hotarat cum, unde si cu cine veti petrece revelionul si va doresc o petrecere de poveste!!!
Ce cadouri pregatiti sotilor vostri pentru sarbatoarea anului nou?! Au ramas doar cateva zile, iara eu m-am trezit acum ca nu am cadou pentru scumpul meu sot... :oops:


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Revelion 2013 !!!

Post by Liudocika2012 »

Noroc, eu ii fac cadou un curs de masaj, pentru 10 sedinte :P Valeria, unde intilnesti anul nou?


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Revelion 2013 !!!

Post by RoDiNkA »

Mmmmmmmmm, Liudocika, cred ca sotului ii va placea enorm cadoul tau!!!!!!! Ce bravo esti!!! :P
Noi la Kvartal vom petece, suntem in asteptari mari la ceva mega grandios :D Tu ai petrecut acolo 2 ani in urma, da?
La fel era petrecere tematica?!! :)
Voi unde veti petrece anul asta?
Last edited by RoDiNkA on 28 Dec 2012, 16:57, edited 1 time in total.


Image
Post Reply