In curînd voi fi mămică

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: In curînd voi fi mămică

Post by Nadinn »

felicitari fetitelor,,, cele care au nascut sh cele care sunt in asteptare,,, noi tot tare tare dorim un bebelus sh iata ca am inceput sa ne pregatim:)


aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: In curînd voi fi mămică

Post by aneam »

Fetelor felicitari celor care deja au nascut si isi tin odorasul in brate, dar si celor care sunt in asteptare!!! Tancha, multumesc pentru incurajari, sper sa nu sa se lase tare asteptat, pt ca deja este fooooarte asteptat de noi ;) . As vrea si eu tare ca primul sa fie baietel mititel :)


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: In curînd voi fi mămică

Post by Alintush »

Kisitoka, felicitarile mele...sarcina usoara... ce termen aveti?


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: In curînd voi fi mămică

Post by RoDiNkA »

Prajitzika, felicitari!!!! Sa cresteti sanatosei si frumusei!!!! Bucurati-va din plin de familia implinita si sa aveti parte doar de emotii, ganduri frumoase, bucurii si armonie!!!

Kisitoka, asteptati flacau, felicitaaaaaaaaaaaaaaaaaaari!!!!!!!! Stiu ca deja si nume pentru fetita ati pregatit (in caz de era fata), acum ce veti face, ati hotarat?!! Sarcina fericita si usoara iti doresc, iar voinicului - sa nu o bata pe mama tare ci sa bucure din burtica!!!

Si...tuturor viitoarelor mamici, care sunt in asteptarea barzei, va doresc sa va vina cat mai zurand, iar pana atunci - savurati din plin dulceata dragostei cu scumpele jumatati, daruiti-va dragostea reciproc si atunci - cu siguranta minunea multasteptata va aparea!!! Cei mai frumosi copii sunt rodul, darul dragostei!!!!!!! ;)


Image
User avatar
kisitoka
Posts: 489
Joined: 04 Apr 2012, 08:22
Contact:

Re: In curînd voi fi mămică

Post by kisitoka »

RoDiNkA wrote:Prajitzika, felicitari!!!! Sa cresteti sanatosei si frumusei!!!! Bucurati-va din plin de familia implinita si sa aveti parte doar de emotii, ganduri frumoase, bucurii si armonie!!!

Kisitoka, asteptati flacau, felicitaaaaaaaaaaaaaaaaaaari!!!!!!!! Stiu ca deja si nume pentru fetita ati pregatit (in caz de era fata), acum ce veti face, ati hotarat?!! Sarcina fericita si usoara iti doresc, iar voinicului - sa nu o bata pe mama tare ci sa bucure din burtica!!!

Si...tuturor viitoarelor mamici, care sunt in asteptarea barzei, va doresc sa va vina cat mai zurand, iar pana atunci - savurati din plin dulceata dragostei cu scumpele jumatati, daruiti-va dragostea reciproc si atunci - cu siguranta minunea multasteptata va aparea!!! Cei mai frumosi copii sunt rodul, darul dragostei!!!!!!! ;)
Mercii :) Da pentru fetita era stabilit Sofia 100% dar pentru baitel mult ne-am gindit ,parca am gasit ceva dar inca nu 100% sper sa ne decidem cit mai repede.


Image
Image
User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: In curînd voi fi mămică

Post by maryLand »

Kisitoka, sa ai parte de o sarcina usoara ...si cit mai multa sanatate tie si micutului. Sunt sigura ca veti gasi un nume perfect pentru baietel ;)


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: In curînd voi fi mămică

Post by heliga »

Kisitoka felicitari si sarcina usoara iti doresc! Kite saptamini ai?


Image
Image
User avatar
kisitoka
Posts: 489
Joined: 04 Apr 2012, 08:22
Contact:

Re: In curînd voi fi mămică

Post by kisitoka »

heliga wrote:Kisitoka felicitari si sarcina usoara iti doresc! Kite saptamini ai?
Deja avem 24 saptamini implinite :) inca putin si ma voi odihni de la lucru , ca e foarte greu. iar apoi se incepe alta profesie :D


Image
Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: In curînd voi fi mămică

Post by seyla »

Kisitoka, felicitaaaaari!!!!! Ce bravo esti! Nu demult ne pregateam de nunti, iar acum te pregatesti de un eveniment special in viata! Iti doresc sanatate si o sarcina usoara! ;)


Image
User avatar
kisitoka
Posts: 489
Joined: 04 Apr 2012, 08:22
Contact:

Re: In curînd voi fi mămică

Post by kisitoka »

seyla wrote:Kisitoka, felicitaaaaari!!!!! Ce bravo esti! Nu demult ne pregateam de nunti, iar acum te pregatesti de un eveniment special in viata! Iti doresc sanatate si o sarcina usoara! ;)
Da merci. Pina acuma aveam mapi plini cu buchete, rochii si alte decoratii pe computer, acuma totul e sters si inlocuite cu hainute, poze a bebeluselor, carucioare si de altele :D
Luna de miere si-a facut efectul :oops: ;) asa ca nu ratati acest moment dupa nunta!


Image
Image
Post Reply