In curînd voi fi mămică

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
cristyn
Posts: 16
Joined: 07 Oct 2013, 20:04

Re: In curînd voi fi mămică

Post by cristyn »

Buna tuturor mamicilor cu pici si celor cu burtici... Felicitari mamicilor care au primit minunata veste si care sunt in asteptarea minunii!!! Ma bucur ca in sfirsit pot sa ma alatur grupusorului vostru si sa ma inscriu in listuta viitoarelor mamici... O sarcina usoara tuturor si multa sanatate!


User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: In curînd voi fi mămică

Post by svetik90 »

cristyn wrote:Buna tuturor mamicilor cu pici si celor cu burtici... Felicitari mamicilor care au primit minunata veste si care sunt in asteptarea minunii!!! Ma bucur ca in sfirsit pot sa ma alatur grupusorului vostru si sa ma inscriu in listuta viitoarelor mamici... O sarcina usoara tuturor si multa sanatate!
Felicitari si bine ai venit ))) si o sarcina usoara,apropo am vazut ca suntem aproape cu data :) ce ve-ti avea?


Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: In curînd voi fi mămică

Post by Nadinn »

Maryland parca simteam ca vei avea fetita...felicitari si o sarcina usoara in continuare

Cristyn bine ai venit in rindul burticilor si o sarcina usoara tie


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: In curînd voi fi mămică

Post by maryLand »

Multumesc fetelor pentru felicitari!

Desigur ca emotiile sunt la cel mai inalt nivel, mai ales la tati al nostru care s-a emotionat enorm cind a auzit ca va fi fetita!
Important e ca toti copilasii sa fie sanatosi!!!

Cristyn, bine ai venit si sarcina usoara!


Image
cristyn
Posts: 16
Joined: 07 Oct 2013, 20:04

Re: In curînd voi fi mămică

Post by cristyn »

svetik90 wrote:
cristyn wrote:Buna tuturor mamicilor cu pici si celor cu burtici... Felicitari mamicilor care au primit minunata veste si care sunt in asteptarea minunii!!! Ma bucur ca in sfirsit pot sa ma alatur grupusorului vostru si sa ma inscriu in listuta viitoarelor mamici... O sarcina usoara tuturor si multa sanatate!
Felicitari si bine ai venit ))) si o sarcina usoara,apropo am vazut ca suntem aproape cu data :) ce ve-ti avea?

Mersi mult tuturor pentru urarile de bine!
Da Svetik90, ai dreptate suntem foarte aproape... au zis ca e fetita, dar in octombrie o sa vedem cu siguranta ce e in burtica :D Apropo noi am fost in grupe paralele la ASEM ;) Voi ce ve-ti avea?


User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: In curînd voi fi mămică

Post by svetik90 »

si noua nea zis ca e fetita :))) interesant,doar sa te vad pot sa te recunosc :) te-ai hotarit unde vei naste?


cristyn
Posts: 16
Joined: 07 Oct 2013, 20:04

Re: In curînd voi fi mămică

Post by cristyn »

svetik90 wrote:si noua nea zis ca e fetita :))) interesant,doar sa te vad pot sa te recunosc :) te-ai hotarit unde vei naste?
Da, la Maternitatea Nr. 1 la un medic care a monitorizat sarcina unei cumatre...Acum merg doar la el caci am auzit doar lucruri frumoase despre el :roll:


Nadinn
Posts: 206
Joined: 24 Jan 2013, 01:37
Location: Chisinau,Moldova

Re: In curînd voi fi mămică

Post by Nadinn »

cristyn poti sa ne zici si noua numele medicului daca nu e secret)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: In curînd voi fi mămică

Post by maryLand »

Fetelor, la ce termen v-ati inteles cu medicul la care veti naste. Eu deja m-as duce, insa ma tem ca ma va trimite acasa.
Va naste cineva la clinica privata? :?:


Image
cristyn
Posts: 16
Joined: 07 Oct 2013, 20:04

Re: In curînd voi fi mămică

Post by cristyn »

Nadinn wrote:cristyn poti sa ne zici si noua numele medicului daca nu e secret)
D-nul Oleg Potacevschi...mai merge cineva din voi la el?


Post Reply