In curînd voi fi mămică

Dupa nunta e firesc sa trecem la un nou nivel in viata de familie. In doi e bine, dar in trei e si mai minunat. Aceast forum va contine subiecte despre viitoarele mamici, mamici si bebelusii lor.
User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: 1+1=3

Post by aretina »

Sunteeeeeeeeeem 3 !!!! :) :) :) :) Fericire mare!!!!


User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: 1+1=3

Post by bride »

FELICITARI!!! sa fiti sanatosei si cei mai fericiti!!! :)


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: 1+1=3

Post by RoDiNkA »

Aretina!!! Felicitaaaaaari!!! :P Sa cresteti sanatosei, fericiti si in plina armonie mereu!!! Felicitari familiei voastre implinite si o nunta frumoasa unde veti fi treeeeeei!!!


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: 1+1=3

Post by heliga »

Felicitari Aretina ! ce veste frumoasa! sa-ti fie intr-un ceas bun ,nastere usoara si copii sanatoshi shi frumoshi ;) nu retrai caci nu esti prima miresuica insarcinata sunt sigura ca totu va fi bine(asta eu te incurajez din mesajul co rokia) ;) daca ceva te duci la proba cu kiteva zile mai inainte si ti-o ajusteaza pe tine :) Succes!


Image
Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: 1+1=3

Post by Katina »

FELICITARI !!!o bucurie mai mare ca aceasta nu exista ,iti doresc o sarcina cat mai frumoasa ,si la sigur ca vei fi si frumoasa in ziua nuntii findca se zice ca femeiele insarcinate sunt cele mai frumoase ,si o amintire frumoasa pt voi findca veti FI 3 cand veti spune DA ... :P cat mai putine emotii si bebelului ii soptim sa fie cuminte si sa nui daie batai de cap mamicii :D si ce frumos vei fi mama si sotie ...si nu in ultimul rand femeie...


User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: 1+1=3

Post by aretina »

Katina wrote:FELICITARI !!!o bucurie mai mare ca aceasta nu exista ,iti doresc o sarcina cat mai frumoasa ,si la sigur ca vei fi si frumoasa in ziua nuntii findca se zice ca femeiele insarcinate sunt cele mai frumoase ,si o amintire frumoasa pt voi findca veti FI 3 cand veti spune DA ... :P cat mai putine emotii si bebelului ii soptim sa fie cuminte si sa nui daie batai de cap mamicii :D si ce frumos vei fi mama si sotie ...si nu in ultimul rand femeie...
Multumesc!!!!!!!!!!!!!! atit de mult mi-am dorit un bebe, si a venit ca o minune, exact cum am vrut la nunta sa am vreo 2 lunisoare, ma simt suuuper bine, sper sa ma simt si in continuare la fel !!! Emotii de nedescris!!!


User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

In curînd voi fi mămică

Post by Nika »

Felicitariiiii....ce ma bucur pentru voi....bravooo...ce poate fi mai frumos ca un copil....sa ai o sarcina usoara si fara stres...multa sanatate tie si bebelusuluii :P :P


Image
User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: 1+1=3

Post by adeline »

Felicitari aretina ! o sarcina usoara si un bebe sanatos


Image
me BRIDE
Posts: 241
Joined: 09 Dec 2011, 00:00

Re: 1+1=3

Post by me BRIDE »

aretina, felicitaaaaaaaaaaaaaari!
e super ceea ce vi s-a intimplat! sanatate de 3 ori! ;) ;)


Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: 1+1=3

Post by Ingutza »

Felicitari,nastere usoara si multa sanatate.


Image
Post Reply