Limuzine pentru nunţi

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
gusika
Posts: 52
Joined: 24 Aug 2012, 14:05

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by gusika »

Fetelor ...cine a avut Crysler 300 la nunta? ave-ti vre-un nr de kontakt !!!


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by Alintush »

gusika wrote:Fetelor ...cine a avut Crysler 300 la nunta? ave-ti vre-un nr de kontakt !!!
eu am avut 2...sur si negru


ecaterina
Posts: 72
Joined: 12 Feb 2012, 00:00

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by ecaterina »

gusika wrote:Fetelor ...cine a avut Crysler 300 la nunta? ave-ti vre-un nr de kontakt !!!
Noi am avut 069210727 Veaceslav


User avatar
sanda_o
Posts: 5
Joined: 10 Jul 2012, 21:31

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by sanda_o »

Eu am vazut aproximotiv 10 Chrysler 300C de deferite preturi si culori tot de WWW.KORTEJ.MD


User avatar
sanda_o
Posts: 5
Joined: 10 Jul 2012, 21:31

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by sanda_o »



IRACIKA1983
Posts: 296
Joined: 01 Dec 2012, 17:26

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by IRACIKA1983 »

Am arendat pe 6 ore djep limuzin Cadillac Ascalada Tand ..60 euro pe ora.


User avatar
Honey_lady
Posts: 130
Joined: 11 Nov 2011, 00:00
Location: Londra

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by Honey_lady »

Fetelor cine a avut decapotabila la nunta? Cum a fost? Eu tare imi doresc, doar ca mi-e frica ca nu va tine coafura de la viteza si vint in ea :D .Sotul nu prea vrea, si eu cind incerc sa-l conving, imi tot baga ca sa mi-se strice coafura si o sa umblu ciufulita.Oare e chiar asa?


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by Girgana »

Noi am avut decapotabila la nunta si daca as mai face nunta odata nu as schimba pe nimic in lume acest moment :D Noua ne-a placut la nebunie aceasta plimbare! La mine nu s-a stricat nimic,nici coafura ,nici buchetul si nici machiajul mirelui :D :D :D Dar stii cum,asta mai depinde si de fiecare in parte,de cit de calitativ va fi buchetul si de cit de "nelejera" va fi coafura. La mine parul a fost tot strins bine , dat cu mult fixativ,fataua prinsa foarte bine,deci nu mi s-a stricat nimic. Iar emotiile si adrenalina au fost de nedescris!


User avatar
Alinkka
Posts: 320
Joined: 19 Feb 2012, 15:20

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by Alinkka »

Honey_lady wrote:Fetelor cine a avut decapotabila la nunta? Cum a fost? Eu tare imi doresc, doar ca mi-e frica ca nu va tine coafura de la viteza si vint in ea :D .Sotul nu prea vrea, si eu cind incerc sa-l conving, imi tot baga ca sa mi-se strice coafura si o sa umblu ciufulita.Oare e chiar asa?
La mine exact asa a fost, am avut koafura doar pina in momentul kind mam asezat in dekapotabila, cei drept e shi vina mea kaci mi-am ales koafura fara fixativ, sotul la fel ma prevenit insa era un kapriciu de al meau shi numi doream nici in ruptul kapului alta masina. De ar fi sa aleg inka o data tot decapotabila as vrea :D


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Limuzine pentru nunţi

Post by Alintush »

Decapotabila eu am vrut sotul nu...zice ca pina la sala ajungem prafuiti din cap in talpi cu drumurile noastre...si bine am facut ca lam ascultat...in ziua nuntii, dimineata a plouat cu galeata...
asa ca vezi sa fie bine nu doar cu coafura, dar si timpul de afara


Post Reply