Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
vulpita89
Posts: 19
Joined: 13 May 2012, 17:01
Location: chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by vulpita89 »

buna MaryLand,numarul pe care tu lai indicat a celor 2 pereki din Moldovita este nr meu Insa nu noi suntem pe poze!probabil tu ai incurcat ceva!fetele din poza care ai atasato tu nu fac parte din ansamblu Moldovita!ele danseaza inansamblu Lozioara,insa coregraful lor de alt fel si colegul nostru sergiu gutu e din nsamblu nostru si cind merg la nunti ei se dau drept Moldovita,insa nu e chair asa!noi suntem cu totul altii si tot timpul am purtat flori in par!din pacate nustiu cum sa tasez aici imaginea cu noi ca sa vezi ca nu suntem esti de pe imagine,insa ne gasiti pe saiul nostru,unde pe ultima pagina este indicat nr meu(cel care tu lai indicat) http://www.wix.com/formatzia/moldovita


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

dansatori la nunta...

Post by lummynel8 »

fetelor ajutati va rog cine shtie citi bani ieu 2 dansatori la nunta?(pentru inchinarea colacilor si sculatul lumii la dans) si poate aveti numere de contact


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by Alintush »

lummynel8 wrote:fetelor ajutati va rog cine shtie citi bani ieu 2 dansatori la nunta?(pentru inchinarea colacilor si sculatul lumii la dans) si poate aveti numere de contact
daca numai traditiile 40 euro de persoana....50 euro 1 dans popular, 30 min dansuri tiganesti...show cu invitatii si 2-3 orientale....asa cer dansatorii care iam inchiriat noi


User avatar
vulpita89
Posts: 19
Joined: 13 May 2012, 17:01
Location: chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by vulpita89 »

lummynel8 wrote:fetelor ajutati va rog cine shtie citi bani ieu 2 dansatori la nunta?(pentru inchinarea colacilor si sculatul lumii la dans) si poate aveti numere de contact
depinde pentru ce data ai nevoie>??? nu pre vor dansatorii sa pearda nunta unde pot face mai mult pentru o nunta doar cu traditiile!


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by lummynel8 »

12 august 2012


User avatar
vulpita89
Posts: 19
Joined: 13 May 2012, 17:01
Location: chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by vulpita89 »

nustiu,daca o sa gasiti si cu 40 europentru asa data intrebata ca 12 august,da daca o sa gasiti atunci oo sa fie nu din cei mai buni!eu ca dansatoare va recomand sa luati pe cineva doar la inchinatul colacilor o sa achitati vreo 50 euro-60euro integral pentru tori 4 dansatori!pentru sculatul lumii la dans luativa 2 pereki de vornicei care sunt veseli si vor face treaba!


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: dansatori la nunta...

Post by lummynel8 »

vulpita89 wrote:nustiu,daca o sa gasiti si cu 40 europentru asa data intrebata ca 12 august,da daca o sa gasiti atunci oo sa fie nu din cei mai buni!eu ca dansatoare va recomand sa luati pe cineva doar la inchinatul colacilor o sa achitati vreo 50 euro-60euro integral pentru tori 4 dansatori!pentru sculatul lumii la dans luativa 2 pereki de vornicei care sunt veseli si vor face treaba!
multumesc pentru sfat,daca ceva ma adresez)


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dansatori

Post by maryLand »

Draga vulpita, sincer eu la direct nu am stat nici o secunda cu ei...Moderatoarea nuntii s-a ocupat de asta...numarul il am in agenda de telefoane, unde asa si scrie : Moldovita
Sincer, eu asa-i tineam minte ca se numesc...insa poate si alta denumire are...
Cit despre flori si buze rosii, i-am sugerat dnei ca mi-ar place sa aiba fetele...
Nu stiu cum se numesc ei, dar au fost tare buni. Nu am vrut sa fac nici o confuzie :oops:
Succese :!:


Image
User avatar
vulpita89
Posts: 19
Joined: 13 May 2012, 17:01
Location: chisinau

Re: Dansatori

Post by vulpita89 »

maryLand wrote:Draga vulpita, sincer eu la direct nu am stat nici o secunda cu ei...Moderatoarea nuntii s-a ocupat de asta...numarul il am in agenda de telefoane, unde asa si scrie : Moldovita
Sincer, eu asa-i tineam minte ca se numesc...insa poate si alta denumire are...
Cit despre flori si buze rosii, i-am sugerat dnei ca mi-ar place sa aiba fetele...
Nu stiu cum se numesc ei, dar au fost tare buni. Nu am vrut sa fac nici o confuzie :oops:
Succese :!:
eu nici cu un rau nu am scris,pur si simplu am vrut sa concretizez sa nu fie nici o confuzie!si nu cred ca incape aici vroe suparare,eu nu am vrut sa te supar!


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dansatori

Post by maryLand »

Chiar nu am gasit motiv de suparare...
Stai pe pace! ;)


Image
Post Reply