Dansatori

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
vulpita89
Posts: 19
Joined: 13 May 2012, 17:01
Location: chisinau

Re: Dansatori

Post by vulpita89 »

maryLand wrote:Chiar nu am gasit motiv de suparare...
Stai pe pace! ;)
ma bucur! :)


Camarotta
Posts: 4
Joined: 16 May 2012, 22:45

Re: Dansatori

Post by Camarotta »

Rudula wrote:Fetelor, ce dansatori ati avut la nunta?
Eu caut de ceva timp si nu ma pot decide...dati-mi va rog voi un sfat...
Buna,Raluca,as putea sa te ajut eu in privinta dansatorilor!Ca de exemplu...eu am luat-o pe Vladlena Cristian,iata ce servicii fac ei : Program: Indeplinirea Tuturor Traditiilor: Intilnirea Mirilor,Nasilor,Parintilor cu Piine si Sare,Strinsul Florilor si Cadourilor care le aduc Invitatii,Organizarea Podului de Flori,Jucatul Prosoapelor la Nasi si Legatul acestora,Colacul Miresei-Impodobitul,Dansatul si respectiv Inchinatul Colacului,Spalatul Miinilor la Nasi,Jucatul si Inchinatul Colacilor catre Nasi,Jucatul Colacilor si Darurilor Parintilor,adica Incuscritul,Dansatul Darurilor si a Cosului pentru Bani!! avem 2 dansuri populare profesionale, un show tiganesc, si un dans oriental! Printre toate astea Chiuiala,Chef si Voie Buna alaturi de Dvstra si Invitati!Si pretul e 2800lei,daca doresti eu pot sa iti scriu si nr ei de contact.


Camarotta
Posts: 4
Joined: 16 May 2012, 22:45

Re: dansatori la nunti

Post by Camarotta »

Rudula wrote:Multumesc Adeline...
Iata daca te intereseaza cum danseaza ei..poti intra pe youtube si uite-te.Mie imi pare ca nu e asa de scump 180 euro.


Camarotta
Posts: 4
Joined: 16 May 2012, 22:45

Re: dansatori la nunta...

Post by Camarotta »

Program: Indeplinirea Tuturor Traditiilor: Intilnirea Mirilor,Nasilor,Parintilor cu Piine si Sare,Strinsul Florilor si Cadourilor care le aduc Invitatii,Organizarea Podului de Flori,Jucatul Prosoapelor la Nasi si Legatul acestora,Colacul Miresei-Impodobitul,Dansatul si respectiv Inchinatul Colacului,Spalatul Miinilor la Nasi,Jucatul si Inchinatul Colacilor catre Nasi,Jucatul Colacilor si Darurilor Parintilor,adica Incuscritul,Dansatul Darurilor si a Cosului pentru Bani!! avem 2 dansuri populare profesionale, un show tiganesc, si un dans oriental! Printre toate astea Chiuiala,Chef si Voie Buna alaturi de Dvstra si Invitati!2800 lei,Vladlena Cristina,fac veselie si danseaza frumos.Daca te intereseaza iti pot da si nr de contac si inca ofera si lectii de dans cu 50 lei ora,dar o mica problema e ca nu are sala unde sa va invete,dar poate sa vina la destinatia dvs,desigur daca sunte-ti din oras.


User avatar
K_ID_25
Posts: 556
Joined: 04 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Dansatori

Post by K_ID_25 »

Miresici, daca cineva dintre voi cauta dansatori cu adevarat BUNI si bravo si trasi prin inel si profesionisti si buni ca prets atunci eu va recomand cu MARE INCREDERE:
Flash Show Balet a caror coreograf este Dl Iurie - 079514636, tot el ofera si ore de dans pentru dansul mirilor.

Am ramas pur si simplu cu gurile cascate - toti nuntasii la ce dansuri au realizat in fata noastra cei 4 tineri !!!

Nu jeliti sa mai dati inca 50 euro pentru un dans in plus - nu veti regreta !

PS: unica ce ei NU fac este dansul tiganesc


Image
Diaaa
Posts: 21
Joined: 16 May 2012, 11:42

Re: Dansatori

Post by Diaaa »

K_ID_25 imi poti spune cat cer pt serviciile lor (pt 4 tineri :|, adica 2 pereki ), merci.


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Dansatori

Post by seyla »

Fetelor, ce ziceti de acestia


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Dansatori

Post by seyla »

Vreau sa-i chem la noi la nunta, trebuie sa ne intilnim, iau 2600 lei pentru 2 perechi+ bani de drum.


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Dansatori

Post by Alintush »

seyla wrote:Vreau sa-i chem la noi la nunta, trebuie sa ne intilnim, iau 2600 lei pentru 2 perechi+ bani de drum.
Pretul e bun...baietii danseaza bine, dar putin izolati de invitati...
dansul popular e bine...tiganesc nu mi-a placut cum au dansat...costumele sunt ok...


User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Dansatori

Post by seyla »

Mersi mult pentru parere! Ca eu nu tare ma pricep la dansuri. :)


Image
Post Reply