Luna de miere

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere

Post by Admin »

Mda, bun articol. M-a facut sa ma razgandesc si sa aleg Turcia pt vacanta :D. Mersi Katina de link ;)


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Luna de miere

Post by Katina »

cu placere si mie mea placut linkul ,insa noi mai asteptam cu luna de miere ....insa dupa nunta vom merge la mare in ucraina cu parintii mei si tot va fi o mica luna de miere cu fiu si bunicii :P


aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Luna de miere

Post by aneam »

Merci Katina de aricol mai facut si mai tare sa vreau in vacanta, eu si asa astept cu sufletul la gura sa plecam in luna de miere mai repede mai ales ca deja am cumparat foile turistice si plecam in Alanya :) Sunt asa de fericita!!!!


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere

Post by RoDiNkA »

Intr-adevar e un articol interesant, Katina! ;) Ma atrage in Turcia acum, cu toate ca ne programam sa plecam in Grecia in luna noastra de miere... :P

Aneam, felicitaaaaaaaaaaari!!!!!!! Imi imaginez cita fericire persista la tine...Cit v-au costat foile turistice?


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Luna de miere

Post by bride »

felicitari "aneam"!!Nu vei regreta de alegerea facuta.De citiva ani ma duc in Alanya...si e ft frumos!!!apropo,anume in oras o sa fiti? :)


aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Luna de miere

Post by aneam »

RoDiNkA wrote:Intr-adevar e un articol interesant, Katina! ;) Ma atrage in Turcia acum, cu toate ca ne programam sa plecam in Grecia in luna noastra de miere... :P

Aneam, felicitaaaaaaaaaaari!!!!!!! Imi imaginez cita fericire persista la tine...Cit v-au costat foile turistice?
Multumesc!!! Sunt foarte fericita, ii spuneam VS ca asa de tare vreau la mare ca nu mai am rabdare, dar el ma intreba, dar sa te mariti mai repede nu vrei :D Folie le-am luat de la Damlatur si ne-au costa 1250 euro pe 8zile/7 nopti! Un hotel atit de frumos, prima data ma duk in Turcia, si sint atit de emotionata!!!!! ;)


aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Luna de miere

Post by aneam »

bride wrote:felicitari "aneam"!!Nu vei regreta de alegerea facuta.De citiva ani ma duc in Alanya...si e ft frumos!!!apropo,anume in oras o sa fiti? :)
Sper si eu, ca-i foarte frumos acolo, nu am fost niciodata in Turcia. Parca in oras vom fi...iata asta nu le-am intrebat, cind am vazut hotelul si foile in miina, am uitat de tot, deja ma visez pe malul marii!!! :D


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere

Post by RoDiNkA »

Aneam, este pretul pentru 2 persoane cu tot inclus? Ma refer zbor, cazare, mincare samd?


Image
aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Luna de miere

Post by aneam »

RoDiNkA wrote:Aneam, este pretul pentru 2 persoane cu tot inclus? Ma refer zbor, cazare, mincare samd?
Pentru 2 persoane, zbor tur-retur, cazare mincare Ultra All Inclusive, va trebui numai pt viza sa platim 20 de euro cin ajungem in Turcia.


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Luna de miere

Post by Liudocika2012 »

si pentru ce perioada preconizati plecarea?


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Post Reply