Luna de miere

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Luna de miere

Post by aneam »

Liudocika2012 wrote:si pentru ce perioada preconizati plecarea?
nunta va fi pe 15 septembrie, zburam pe 20 septembrie


aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Luna de miere

Post by aneam »

"Liudocika2012" Sarbatorim nunta in aceeasi zi ;) :)


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Luna de miere

Post by Liudocika2012 »

:P :P :P :P noi ne hotarim cu luna de miere mai aproape de data nuntii, speram sa ne iasa atunci mai ieftin :roll: cu toate ca voi ati gasit un super pret, poate am scapat ceva din vedere, la ce hotel mergeti?


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Luna de miere

Post by aneam »

Liudocika2012 wrote::P :P :P :P noi ne hotarim cu luna de miere mai aproape de data nuntii, speram sa ne iasa atunci mai ieftin :roll: cu toate ca voi ati gasit un super pret, poate am scapat ceva din vedere, la ce hotel mergeti?
Noi am bronat din timp pina pe 30 aprilie erau reduceri, de pe 1 mai deja paketul costa 1500 euro, la Utopia World, mia recomandat domnisoara de la agentie, a spus cai foarte romantik, se afla pe deal si de jur imprejur ii inkonjurat de o priveliste minunata si mesele sunt copioase si pline de fructe diferite! Vedeti sa specificati ca va duceti in honey moon am inteles ca avem ceva facilitati, ca sampanie in camera, si micul dejun i prima zi in camera si inca ceva akolo. Eu cred ca mai bine sa vedeti ce oferte sunt la agentii, sa va alegeti hotelul.


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Luna de miere

Post by CristinaB »

Noi plecam in saptamina de miere inainte de nunta , pe 18 iunie, la Roma,Italia. Vom vizita Roma, regiunea Ostia si ne vom bronza la mare..Sper sa fie o vacanta relaxanta si sa ne dea forte pentru pregatirile ce vor urma.


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere

Post by RoDiNkA »

Iata cu saptamina/luna de miere inaintea nuntii aud prima oara :lol:
Totusi eu prefer ca luna de miere, sa fie luna de miere, noi - tineri casatoriti, in calatorie romantica, doar noi doi... relaxare la maximum dupa nunta... :oops:
Asa ca, mergeti si dupa nunta pentru o savurare la maximum ;)

Aneam, stiu de acest hotel si...chiar de mutli se pling ca e greu de ajuns la mare samd, ai dreptate e super acolo, sunt sigura ca va va placea enorm, e foarte frumos! ;)

Ma bucur pentru voi fetelor, care deja si-au irganizat calatoria, imi imaginez cita bucurie aveti in sufletele voatsre...


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Luna de miere

Post by bride »

aneam wrote:
Liudocika2012 wrote:si pentru ce perioada preconizati plecarea?
nunta va fi pe 15 septembrie, zburam pe 20 septembrie

La mine nunta la fel e pe 15septembrie..la fel vreau inca o data in Alanya..e superb akolo..Poate ne intilnim in avion :D :D ;)


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Luna de miere

Post by Liudocika2012 »

hahaha, va inchipuiti ce o sa ne distram? :D :D :D chiarca poate avem norocul :P


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
aneam
Posts: 155
Joined: 02 Mar 2012, 09:07

Re: Luna de miere

Post by aneam »

Liudocika2012 wrote:hahaha, va inchipuiti ce o sa ne distram? :D chiarca poate avem norocul :P
Dar voi cind va planificati sa zbrati in tarile calde dupa nunta? poate si ne vedem!!!! ;) :)


svetlana_h
Posts: 59
Joined: 20 Feb 2012, 09:11

Re: Luna de miere

Post by svetlana_h »

fetelor a fost cineva din voi in vogue avantgarde sau rixos sungate?stam la dubii intre astea 2 si tre sa ne hotarim acum ca saptamina viitoare plecam....cu cit citesc mai multe opinii cu atit ma incurc mai tare....as vrea o parere obiectiva , daca a fost cineva din voi :roll: :roll: :roll:


Post Reply