Locuri pt şedinţa foto

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Dutsu
Posts: 446
Joined: 20 Feb 2012, 11:41

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Dutsu »

Olecika wrote:Salut Dutsu ;)

Noi am facut fotosesiunea la Cricova si a fost super fain, cu un singur MARE neajuns :D

Fotosesiunea ne-a costat 1100 lei si include: 1 ora de fotosesiune in salile de degustatie + 1 sticla de 1.5 l de sampanie cu poza mirilor imprimata (foarte faina si cu mesaj foarte sugertiv) + 2 sticle de sampanie pe care le puteti servi chiar in restaurant cu echipa voastra

Pozele sunt magice, localul e frumo, e regesc, depinde desigur si de foto si video cum vor regiza momentele. Noi am primit deja pozele si suntem placut surprinsi de rezultat. Am avut unde sa ne alintam. Poate voi posta si citeva poze deseara ca sa iti faci imaginatie.

Unicul moment neplacut este ca ei permit in salile de degustare max 12 pers si deja echipa fotovideo. Noi aveam vreo 20 de persoane cu noi, respectiv citiva au ramas in restaurant si au servit cite ceva atita timp cit noi am pozat. Din start noi nu am concretizat acest moment si a fost un pic neplacut.

aaa, si inca ceva, pina in beciuri am mers cu trenuletzul, foarte amuzant :). Erau turisti pe acolo si se uitau asa cu uimire la noi. Plus ca nu am mai vazut mirese atunci. adica a fost destul de liber si am voie voie sa stam chiar mai mult in salile de degustatie.

Eu recomand cu toata increderea!
ati facut vreo programare sau cum vati dus?


liuda.t
Posts: 1
Joined: 04 Apr 2013, 11:44

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by liuda.t »

buna...cine este din cahul, ceva idei cu locuri pt fotosesie? ms...


sika
Posts: 16
Joined: 15 Sep 2013, 15:31

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by sika »

fetelor,unde pot inchiria un penthouse pe ore???daca are cinevA contacte as fi recunoscatoare....


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Olecika »

da, Dutsu, am facut o programare, este pe site-ul lor numarul de telefon :)
Si achitarea trebuie sa o faceti inainte, la contabilitate care se afla in cadrul magazinului Cricova de pe St. cel Mare


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Nikutsa »

Am decis si noi cu locurile pentru sesiunea foto, am fost si am achitat ieri la FotoLand, studiourile mi-au parut mai faine decit le-am vazut pe net, deja fotograful ne-a propus dupa sa mergem in Valea Morilor si la Teatrul Mihai Eminescu. In rest vom face foto si pe teritoriul restaurantului, la fel e frumos si inca verde spre surpinderea noastra .


Stefany
Posts: 3
Joined: 02 Jul 2013, 11:02

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Stefany »

Eu tare mult mi-am dorit la teatrul " MIhai Eminescu" sau la Filarminica Nationala, dar au asa nishte preturi, la teatru e 2500 lei, iar la filarmonica 1500 lei! Eu tare mult am nevoie de recomandarea unui studiou foto care sa contina mai multe camere in diferite stiluri, numa nu retro sau national, ceva stil clasic, fin, romantic!? Voi fi foarte recunoscatoare celor care-mi vor recomanda din experienta lor!


Stefany
Posts: 3
Joined: 02 Jul 2013, 11:02

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Stefany »

Nikutsa wrote:Am decis si noi cu locurile pentru sesiunea foto, am fost si am achitat ieri la FotoLand, studiourile mi-au parut mai faine decit le-am vazut pe net, deja fotograful ne-a propus dupa sa mergem in Valea Morilor si la Teatrul Mihai Eminescu. In rest vom face foto si pe teritoriul restaurantului, la fel e frumos si inca verde spre surpinderea noastra .
Unde pot vizualiza oferta celor de la FotoLand si ce preturi au acolo? Adresa unde se afla? Merci


Nikutsa
Posts: 178
Joined: 28 Mar 2013, 14:16

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Nikutsa »

La Fotoland am achitat 750 lei , o ora de foto. Am achitat 450 pentru o camera + 150 la fiecare trecere in alta camera. Am ales salile in stil clasic, familiar si cea alba. intra pe fotoland.md acolo gasesti toata informatia. se afla putin mai jos de elat


Stefany
Posts: 3
Joined: 02 Jul 2013, 11:02

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Stefany »

Nikutsa wrote:La Fotoland am achitat 750 lei , o ora de foto. Am achitat 450 pentru o camera + 150 la fiecare trecere in alta camera. Am ales salile in stil clasic, familiar si cea alba. intra pe fotoland.md acolo gasesti toata informatia. se afla putin mai jos de elat
Multumesc pentru raspuns promt! Saitul nu-l pot deschide, dar am sa merg la ei sa vad ce ofera! Merci inca odata!


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Mary08 »

Cunoasteti cit costa sedinta foto la hotelul Manhattan, sau la altele hotele din Chisinau accesibile la pret, sau vreun penthouse frumos?


Post Reply