Locuri pt şedinţa foto

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Lukianov
Posts: 64
Joined: 02 Jul 2013, 17:36

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Lukianov »

Salut fetelor!!! Cine a facut fotosesiune la muzeau etnografic in ce pret este? :oops:


Svetik87
Posts: 3
Joined: 12 Nov 2013, 20:55

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Svetik87 »

Cine a fost la fotoland? http://fotoland.md/


User avatar
marinka2090
Posts: 23
Joined: 06 Jun 2012, 14:47

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by marinka2090 »

Svetik87 wrote:Cine a fost la fotoland? http://fotoland.md/
noi am fost, de fapt fotografii nostri ne-au propus sa facem poze acolo, pot sa spun ca mi-a placut mult. Sunt mai multe camere cu decor diferit, noi am pozat doar in citeva si ne-am retinut akolo undeva vreo ora si jumate, si am akitat 550 lei


Svetik87
Posts: 3
Joined: 12 Nov 2013, 20:55

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Svetik87 »

marinka2090 wrote:
Svetik87 wrote:Cine a fost la fotoland? http://fotoland.md/
noi am fost, de fapt fotografii nostri ne-au propus sa facem poze acolo, pot sa spun ca mi-a placut mult. Sunt mai multe camere cu decor diferit, noi am pozat doar in citeva si ne-am retinut akolo undeva vreo ora si jumate, si am akitat 550 lei


Mersi mult!!


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Olecika »

Dragele mele, postez si eu citeva poze de la fotosesiunea avuta la Cricova:
Image
Image
Image
Image
Image
Acesta e trenuletul cu care veti merge in beciuri :D :P

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Sper sa placa ;)


User avatar
catiushka
Posts: 613
Joined: 17 Apr 2013, 20:24

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by catiushka »

mie-mi place foarte mult,
voi sinteti foarte frumosi, de tine nici nu mai vorbesc radiezi pe dinafara numai fericire si lumina :!:


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Mary08 »

Ati fost foarte frumosi Olecika, Felicitari! din cite vad in poze, ati fost si cu nasii, si vorniceii la fotosesiune. Eu ma gindesc doar noi sa mergem si atit...intre timp nasii sa se duca acasa dupa cununie si sa-si astepte invitatii, nu stiu daca asa se face:-) Referitor la Cricova, eu le-am scris si ei au zis ca fotosesiunea se face in salile de degustare, dar nu mi-au zis nimic de beciuri...


Olecika
Posts: 537
Joined: 31 Oct 2012, 22:52

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Olecika »

Merciiii :) Chiar aveti unde face poze acolo :) Doar ca sa nu mergeti multe persoane: MAX 12 FARA FOTO VIDEO

Catiushka, lumina si fericirea le-am planificat de 8 luni pina la nunta... La cite mirese suparate, ingimfate si bosumflate am vazut, am zis ca eu voi fi o mireasa plina de zimbet si fericire, ca toti sa ma tina minte :D ceea ce urez si voua :*

Mary08, salile de degustare se afla in beciuri. Restaurantul doar se afla la suprafata :)
Si referitor la nasi, te-as sfatui sa mergeti cu totii, unde veti mai face poze cu ei in diferite ipostaze? Si anume la Cricova sun locuri unde se fac poze clasice, poze cuminti, care sa le pui in rama pe perete :D

Plus la asta, daca e vara si aveti noroc de timp frumos, puteti poza si in via de la intrare, un peisaj verde mereu aduce culoare si frumusete pozei.

Noi am mers la Cricova, si pe la 15 30 ne-am eliberat deja. Dupa asta nasii au mers sa isi intilneasca oaspetii iar noi cu limuzina prin oras si la sala.


Mary08
Posts: 291
Joined: 29 Oct 2012, 23:05

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Mary08 »

Mary08, salile de degustare se afla in beciuri. Restaurantul doar se afla la suprafata :)
Si referitor la nasi, te-as sfatui sa mergeti cu totii, unde veti mai face poze cu ei in diferite ipostaze? Si anume la Cricova sun locuri unde se fac poze clasice, poze cuminti, care sa le pui in rama pe perete :D

Plus la asta, daca e vara si aveti noroc de timp frumos, puteti poza si in via de la intrare, un peisaj verde mereu aduce culoare si frumusete pozei.

Noi am mers la Cricova, si pe la 15 30 ne-am eliberat deja. Dupa asta nasii au mers sa isi intilneasca oaspetii iar noi cu limuzina prin oras si la sala.[/quote]
Multumesc pentru sugestii Olecika, da la noi va fi vara in iulie! O sa ma mai gindesc la varianta cu nasii:-) :-) :-) poate si o sa-i luam cu noi.


Arishka
Posts: 102
Joined: 12 Aug 2013, 12:01

Re: Locuri pt şedinţa foto

Post by Arishka »

Salut!!Nu stiu daca am nemerit cu tema...Dar am o intrebare la foste si viitoarele mirese.Noi nu sintem din Chisinau,poate cineva stie unde pot gasi apartamente frumoase unde putem sa ne imbracam si sa facem niste poze.Mersi...


Post Reply