Rochia de mireasa

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Uliana »

FFFFF Frumos Totul , bravo vati tinut veseli pina la urma nici nu se vede pe fata oboseala Image Image Image


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by olesikag »

foarte draguta rokia!imi place mult de tot kum se priveshte! :D :D :D Image Image SUPER!


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Admin »

Mariashca wrote:Iulia frumoasa rochita, alba ca zapada, nu se intege bine are trena la spate sau nu ? cind vei putea sa ne mai arati ceva poze, mersi mult :)
Marishca, are trena dar mai bine fara. Am desfacut-o o singura data, la o poza in parc, si atat. E grea si nu are nici un rost (in cazul meu pt ca am cusut-o se putea si fara). A avut doar 50 cm dar oricum era grelutza ;)


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Mariashca »

daaaa......am probat si eu rochii cu trena si sincera sa fiu sunt frumoase da rochie un farmec, dar sunt tare grele, mai ales acestea dim stofa cu broderie, eu ma gindeam sami cos fara trena.....Iulia inca o intrebare referitor la rochie , ai avut cercuri sau nu?din poza parca se pare ca ceva este jos spre picioare


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Admin »

Mariashca wrote:daaaa......am probat si eu rochii cu trena si sincera sa fiu sunt frumoase da rochie un farmec, dar sunt tare grele, mai ales acestea dim stofa cu broderie, eu ma gindeam sami cos fara trena.....Iulia inca o intrebare referitor la rochie , ai avut cercuri sau nu?din poza parca se pare ca ceva este jos spre picioare
Da, 2 cercuri trebuiesc neaparat. E greu fara ele deoarece toata rochia cade peste picioare, si e urat fara.


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Admin »

Image

Iata ink o poza cu rochitza mea. Sunt mandra de ea. A fost comoda si culmea... am dansat foarte mult dar n-am rupt-o deloc deloc.


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by maryLand »

Admin wrote:Image

Iata ink o poza cu rochitza mea. Sunt mandra de ea. A fost comoda si culmea... am dansat foarte mult dar n-am rupt-o deloc deloc.

superba..shi rokita..shi tu...
sorry,dar ti-ai facut extensie..ai un par enorm de lunngggg shi frumos.... Image Image Image


Image
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Admin »

maryLand, sunt extensii :D. Mersi si ma bucur ca ti-a placut rochia


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by olesikag »

Admin wrote:maryLand, sunt extensii :D. Mersi si ma bucur ca ti-a placut rochia
shi mie imi place mult!!!!!!shi nui de mirare ka teai simtiti comod in ea pentru ka iti sta bine in ea! :D :D


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa

Post by Mariashca »

Fetelor gata m-am hotarit si eu vreau sami cos rochita la salonul "Samira" , mia placut mult cum sa primit la Iulia, e superba si gingasa rochita, Felicitari Iulicica, ce vei face cu ea o vinzi sau o dai la chirie?ori o pastrezi ca amintire? si inca o intrebare, din start tiau spus doamnele cit va costa rochia s-au pe parcurs s-au decis cu pretul dupa cheltuieli? si in cit timp a fost rochia gata? mersi mult Image


Locked