Buchetul miresei

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Buchetul miresei

Post by DDianKa »

Uliana wrote:DDianka nu-ti fa inima rea, tu doar stii ca noi totul ce dorim de la VS obtinem, kiar daca peste un timp sau daca e mai greu, eu am fost in situatiea ta cind vroeam tare sa ma inscriu in parc sub cerul liber cum se zice dar VS nu era deloc deacord dar eu nu mi-am fcaut inima rea ma interesam mai departe de inscrierea in parca si pina la urma ce credet VS accepta Image asaca DDianka nu te intresta capul sus si mergi inainte ca inca abea se incepe contrazicerea cu VS, eu iti dau un mic sfat in asa caz eu as intreba si nasi daca lor le place asa idee si daca ei zic ca e frumos atunci eu cred ca VS precis nu mai are unde sa se incapatineze, asaca bafta
merci Uliana, voi sunteti asa de intelegatoare, spre deosebire de unii(sa nu arat cu degetul cine)
mie foarte mult imi place ideea asta cu aceste flori, e ffff simplu intr-adevar, dar mie imi pare cu gust, si eu sunt adepta a tot ce e simplu. eu de exemplu ma gindeam chr la niste romanite de acestea mari, tot imi pare ca ar fi frumos ca acelea au si niste frunze macar
ei da lasa ca nu acuma e nunta, mai am ceva timp, asa ca poate se primeste


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by Uliana »

Totul o sa fie bine o sa vezi :D


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by olesikag »

in sfirshit miam komandat shi eu buchetul!!!!!la Marina http://marinaflorist.gallery.ru/watch?ph=blxc-cb5wY


nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Buchetul miresei

Post by nicola »

olesikag, felicitari buchetelul tau e foarte dragut ;) imi place ca are si nuante de violet-care e o culoare frumoasa Image


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by olesikag »

nicola wrote:olesikag, felicitari buchetelul tau e foarte dragut ;) imi place ca are si nuante de violet-care e o culoare frumoasa Image
mersi mult!shi eu sunt bucuroasa ka lam ales ...shi asha kum am vrut eu foarte finut!!! :D :D


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by Uliana »

Olesikag si mie imi place buketul, felicitari si cam cit te coasta asa buket? Ieri a fost la noi nasii si nasa a zis ca a vazut un tort violet foarte foarte frumos si ne-a propus sa alegem culoare violet si credca asa si vom face, asaca fetelor trebue sa ma apuc de ales totul violet dar cred ca violet este o culoare destul de frumoasa :D ce ziceti?


olesikag
Posts: 98
Joined: 06 Apr 2010, 23:00
Location: chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by olesikag »

Uliana wrote:Olesikag si mie imi place buketul, felicitari si cam cit te coasta asa buket? Ieri a fost la noi nasii si nasa a zis ca a vazut un tort violet foarte foarte frumos si ne-a propus sa alegem culoare violet si credca asa si vom face, asaca fetelor trebue sa ma apuc de ales totul violet dar cred ca violet este o culoare destul de frumoasa :D ce ziceti?
ma kostat 450 lei ku butoniera mirelui!!! :D :D
shi in privinta violetului.....asha spune ka e super kuloare...imi place toto ce tine de violet,roz!!!!! :D :D


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by Uliana »

450 lei e un pret formidabil,.... si eu ma gindeam la roz dar daca nasa vrea atunci cred ca problema nu e ca si violet e o culoare frumoasa :D


nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Buchetul miresei

Post by nicola »

Fetelor, sigur ca nu ati gresit cu alegerea culorii ;) violetul e o culoare foarte frumoasa mai ales ptr nunta.....chiar recent am vazut pe saitul Marinei niste compozitii de flori cu nuante de violet, ea le-a facut ptr o mireasa care a avut culoarea nuntii "violet" si vreau sa zic ca sunt absolut superbe, chiar ma gindeam ca poate si noi vom alege aceasta culoare.....


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Buchetul miresei

Post by Mariashca »

Fetelor noi toate neam imbolnavit de acest violet !!! eu tot mai demult am hotarit ca va fi buchetelul violet si este si o poza mai sus cine a vazut, sper sa fim multumite intrun final de alegere, deja ramine sa mai adaog asa elemente la decorul nuntii Image Image Image


Locked