Sala de nunti

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
charnelle
Posts: 306
Joined: 02 Sep 2010, 23:00
Location: Franta

Re: Sala de nunti

Post by charnelle »


chiar ne cred atat de naive sau proaste??? e in defavoarea lor finalmente publicitatea asta de 2 bani..


Lyly
Posts: 15
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

relog

Post by Lyly »

buna fetelor ....nustiu cine si cum va socot dar asta vorbesc oamenii care au facut ceremonii si fac in acest local toate ceremoniile care le au...dar din faptul ca nimeni nu stie de Codru v-am dat un info ce tine de realitatea salilor Image Image


Lyly
Posts: 15
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Lyly »

nastyka wrote:apropo,cine stie kit e lokul la Codru si la Silver House? Asta asa,din interes)
am raspun la una din intrebarile care au fost pe chat cred ca un raspuns sincer nu poate fi PUBLICITATE :P


katea
Posts: 36
Joined: 13 Jan 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by katea »

salut ,CODRU-am fost in luna mai la nunta, mincarea gustoasa deservirea buna,localul frumos.De pret nu stiu nimic.


Lyly
Posts: 15
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Lyly »

katea wrote: salut ,CODRU-am fost in luna mai la nunta, mincarea gustoasa deservirea buna,localul frumos.De pret nu stiu nimic.
mersi mult Catea, s-a mai gasit un om sincer care a petrecut o serbare la Codru,eu nu am pus poze s-au alt ceva pe sait ce tine de publicitate....este numai poza noastra din sala Platinum....cine doreste poate s-o viziteze si sa se adevereasca cuvintele mele.... Image Image


User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: Sala de nunti

Post by aretina »

Cineva poate sa spuna ceva de ''Lebada Alba'' nu prea gasesc informatie, si ma ingrijoreaza acest fapt!!! :(


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by adeline »

draga lily si anet
sunteti surori si traiti intr-o casa? :)
atunci de ce scriti de pe acelasi ip??
cred ca nu va suparati , daca mesajele vor fi sterse


Image
charnelle
Posts: 306
Joined: 02 Sep 2010, 23:00
Location: Franta

Re: Sala de nunti

Post by charnelle »

adeline wrote:draga lily si anet
sunteti surori si traiti intr-o casa? :)
atunci de ce scriti de pe acelasi ip??
cred ca nu va suparati , daca mesajele vor fi sterse
BRAVO Adeline, esti detectiv!


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Sala de nunti

Post by Katina »

aretina wrote:Cineva poate sa spuna ceva de ''Lebada Alba'' nu prea gasesc informatie, si ma ingrijoreaza acest fapt!!! :(
eu am fost vara asta la nunta acolo la sportiva Cristea Olga ,nu pot sa vorbesc nimic de rau sala e ok nui niici sofisticata tare dar nici numai 4 pereti mie asa mi sa parut poze am pus mai in urma ...loc de dans este enorm ,deservirea e ok ,daca stiam ca voi face si eu nunta acolo pai inspectam mai bine localul ,am inteles ca trebuie sa le atragem atentia sa faca curatenie bine inainte adica niste maruntisuri si eu imi faceam griji dar acuma sunt calma ... Image


Lyly
Posts: 15
Joined: 05 Jan 2012, 00:00
Location: Chisinau

Re: Sala de nunti

Post by Lyly »

adeline wrote:draga lily si anet
sunteti surori si traiti intr-o casa? :)
atunci de ce scriti de pe acelasi ip??
cred ca nu va suparati , daca mesajele vor fi sterse
buna Adelin....surori nu suntem dar prietenesii colege de lucru da....dmn a-ti scapat un moment ca oamenii pot lucra impreuna Lyly-sef de producere si Anet-contabil sef...da apropo de text de ce au fost sterse, in FAQ nu se scrie nimic de:ca un text(mesaj) poate fi scris de 1 s-au mai multe persoane,de cind convorbirea normala este restrictionata??????da si = la toate care sunt mai sus,avtarele sunt ale noastre din sala Platinum si cele ce au fost scrise au fost cuvinte sincere....nu am stiut ca sinceritatea este interzisa.... Image Image


Locked