Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by heliga »

hmm se vede ca eu i-am spus ca sunt peste hotare si mi-a cerut mai mult sau in asta si a constat reducerea :D ,dar oricum m-ai linistit :D daca zici ca ti-a placut ;)


Image
Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by RoDiNkA »

Heliga, scoate toate dubiile, el e Super in ceea ce face, Studio7 la fel, daca anume ei i-au fost la nunta 8)
Asa ca, vei avea o echipa foarte buna si, sunt sigura ca totul la tine va fi astfel cum iti doresti,
o nunta de poveste si...ca urmare, amintiri de foto si video extraordinare!!! Image Image Image


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by heliga »

meci rodinka ! sa speram ca totul va fi asa cum imi doresc Image si tie la fel succes ;)


Image
Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto si video

Post by RoDiNkA »

heliga wrote:meci rodinka ! sa speram ca totul va fi asa cum imi doresc Image si tie la fel succes ;)
Merci mult, Heliga! Chiar am nevoie de el, precum si toate din noi! Asa ca, bafta mare la toate miresuicile!!! Image Image Image


Image
lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

foto servicii

Post by lummynel8 »

RodinkA wrote:Fetelor HEEEEELP!!!
Va rog foarte mult sa ma ajutati in cautarea de servicii foto si video!!!
Am citit toate mesajele de pe forum si mi-am pus mainile in cap :shock: :shock: :shock:
Nici nu ma gindeam sa fie asa situatie la noi in tara si nici prin cap sa fie asa preturi :evil: :evil: :evil:
Imi pare rau ca nu am avut posibilitatea sa gasim si sa incheiem contract in 2011...
Acum majoritatea si-au schimbat considerabil preturile la serviciile sale si asa costisitoare... :(
Va rog sin suflet sa imi sugerati, din cite stiti voi, la cine pot apela, care ramin a fi mai modesti,
ca sa nu fie pretul exagerat si sa fie si lucrarile neordinare. VS nu va intelege asemenea preturi exagerate si nu va cadea de acord...
Va rog din suflet, ajutati-ma!!! Image Image Image
Last edited by lummynel8 on 11 Jan 2012, 01:48, edited 1 time in total.
Reason: intra pe www.justin.md nu vei regreta,un minunat fotograf....


marinka
Posts: 228
Joined: 08 Aug 2011, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by marinka »

Fetelor, ce parere aveti despre www.videoline.md?


marinka
Posts: 228
Joined: 08 Aug 2011, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by marinka »

[quote="Alinka"]ei au fost la nunta unei prietene, am inteles de la dinsa ka sunt bravo, mie pozele miau plakut shi stiu ka shi pretul e destul de bunishor, plus ka au studiou shi poti face shi akolo poze

pai da, pozele si mie imi plac, dar nustiu cum e cu video :roll: :roll:


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Servicii foto si video

Post by Liudocika2012 »

ei au fost cei care mi-au raspuns ca pentru asa pret nu au de gind sa se rupa in 4 sa imi faca video dupa placul meu, eu i-am intrebat dca am vre-o doleanta in privinta felului de video (mai dinamic decit cele prezentate de ei, sa fie capturate mai multe emotii) acela a fost raspunsul. Eu as zice ca intradevar pentru acel pret baietii fac un lucru claitativ din exemplele aratate, insa atitudinea si raspunsurile la intrebarile mele au fost Image Image Image Mie personal mi-ar fi greu sa conlucrez si sa zimbesc unui om care nu are de gind sa faca efort din cauza ca pretul e mic.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
marinka
Posts: 228
Joined: 08 Aug 2011, 23:00

Re: Servicii foto si video

Post by marinka »

Liudocika2012 wrote:ei au fost cei care mi-au raspuns ca pentru asa pret nu au de gind sa se rupa in 4 sa imi faca video dupa placul meu, eu i-am intrebat dca am vre-o doleanta in privinta felului de video (mai dinamic decit cele prezentate de ei, sa fie capturate mai multe emotii) acela a fost raspunsul. Eu as zice ca intradevar pentru acel pret baietii fac un lucru claitativ din exemplele aratate, insa atitudinea si raspunsurile la intrebarile mele au fost Image Image Image
pai na, noi dam banii si la urma ei sunt capriciosi, eu nu ma pot decide dintre http://www.videoline.md care cer putin si ElegansStudio care sunt mai scumpi. ceea ce imi place la elegansstudio e calitatea asa ca nustiu


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Servicii foto si video

Post by Liudocika2012 »

bine, eu nu am drept de vot in privinta la video pentru ca am ales un forograf bun, si am stabilit ca cedez sa fie video mai ieftin. Deci suntem intre videoline( Image Image Image dar VS e pentru) si vezi lucrarile lui Marian Croitor pe youtube 350 euro HD care e un baiat bun si rabdator, mi-a raspuns la un milion de intrebari si gata sa conlucreze.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Locked