Invitaţii de nuntă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

tancha_ru86

Post by aretina »

tancha_ru86 cu ce programa le-ai facut, mi-a placut invitatia complimente


November
Posts: 100
Joined: 17 Oct 2011, 23:00

Re: Invitatii la nunta

Post by November »

tancha_ru86
E frumoasa si asa, fara parinti, etc etc. Poti la tot tineretu sa faci asa fara parinti, nasi ca pe multi tineri asta nu ii intereseaza.


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Invitatii la nunta

Post by tancha_ru86 »

aretina wrote:tancha_ru86 cu ce programa le-ai facut, mi-a placut invitatia complimente
Ms aretina, l-am lucrat in photoshop. e un pic greu mai ales la decupat imagini, trebuie sa stai pixel cu pixel insa cu multa rabdare si mult suflet am reusit.

november asa ma gandeam si eu, mai bine fara parinti si nasi.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Invitatii la nunta

Post by Katina »

intradevar foarte frumoasa invitatia daca eram in tara faceam si eu pentru prieteni asa insa cum le va da mama invitatia la majoritatea am ales una singura a noastra e mai simpluta dar draguta mane merg si le dau sa le scot la fel pe foaie de poza ...
Image
acuma imi ramane sa caut plicuri...


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Invitatii la nunta

Post by Katina »

sory poate e of top dar cum sa fac pozele mai mici ca sa atasez aici nu asa mari ?


nastyka
Posts: 185
Joined: 22 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Invitatii la nunta

Post by nastyka »

am gasit o domnisoara kare propune invitatii destul de dragutze,la un pret destul de rezonabil parka :) in odnoklassniki,puneti la cautare : Invitatii carduri pu bani handmade


natallliap
Posts: 408
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Ialoveni / Iasi

Re: Invitatii la nunta

Post by natallliap »

nastyka wrote:am gasit o domnisoara kare propune invitatii destul de dragutze,la un pret destul de rezonabil parka :) in odnoklassniki,puneti la cautare : Invitatii carduri pu bani handmade
Eu m-am uitat :D Sunt foarte dragute invitatiile si plicurile. Vineri urmeaza sa ne hotaram cu modelul si sa dam comanda la ea. Nastyka, mersi ca ai scris aici pe forum despre ea Image


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Invitatii la nunta

Post by heliga »

da chiar am vb si eu cu ea are foarte frumoase invitatii.a ramas sa ma hotarasc ce vreau si kite si dau comanda de invitatii la ea Image


Image
Image
User avatar
perla
Posts: 878
Joined: 24 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Invitatii la nunta

Post by perla »

fetelor, acestea sunt invitatiile noastre, simple... dar sunt facute cu minutele mele si ale VS... fatinul ne-a dat cea mai mare bataie de cap... pt 100 de invitatii.. am crezut ca imi ies din minti o zi intreaga am cusut pliculetele... acum imi ramine doar sa-mi perfectionez fundita... :)

am cumparat magnet de la Azur, si hirtie magnetica de la Mart...

не судите строго... :oops:

Image [/img]

P.S. sper nadiko sa nu se supere ca i-am furat ideea... sunt sigura ca invitatii nostri vor ramine placut impresionati...


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Invitatii la nunta

Post by Katina »

mie imi place sunt dragute ,de as avea masina de cusut as fura si eu ideea insa hmmm acuma inca sunt la capitoul sa caut plicuri ,sotul ar inebuni daca ar vedea ca le fac tot eu ... :oops:


Locked