Locuri pt şedinţa foto

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
me BRIDE
Posts: 241
Joined: 09 Dec 2011, 00:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by me BRIDE »

Liudocika2012 wrote:
me BRIDE wrote:Miresicilor, nu stiti unde este prin apropiere de Chisinau ~10km vreo livada de piersici sau cais, pentru fotoseie de mai? Image
mi-am dorit sa fac si eu nunta in mai, atit de mult! am examenele de stat si nu le puteam combina cu maritisul
nu te intrista, daca nu faci in mai, o sa ai mai putine sanse sa-ti ploaie la nunta :D :D


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by Alintush »

Alinka. noi cu VS facem reparatie in apartament si daca nu reusim sa finisam reparatia ma gindesc la o asa idee...mi-a placut acest apartament sau casa...ce este pentru ca este la un pret avantajos in comparatie cu altele...
Iti multumesc mult pentru parere...dar inca mai stau pe ginduri


November
Posts: 100
Joined: 17 Oct 2011, 23:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by November »

me BRIDE wrote:Miresicilor, nu stiti unde este prin apropiere de Chisinau ~10km vreo livada de piersici sau cais, pentru fotoseie de mai? Image
Vita de vie daca vrei este la Piatra Alba sau la Costiujeni. Livada de piersici este pe soseaua care duce la Costesti si Milestii Mici acolo este o livada tinara, din cate imi aduc eu aminte.

Eu as opta in mare parte pu Trash the dress mai ales daca am sa cumpar rochita, am vazut o multime de poze unde mirii pozeaza in apa. Mai bine dati in plus la fotograf 100-200 euro si va duceti in Odesa si faceti poze frumoase. Ca prin hoteluri si apartamente poti mereu sa te fotografez da un loc frumos greu gasesti.

http://www.jambor.ro/blog/2011/09/17/tr ... a-preview/
http://www.nuntafoto.ro/blog/category/trash-the-dress/

Eu as opta pu o astfel de sedinta foto


me BRIDE
Posts: 241
Joined: 09 Dec 2011, 00:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by me BRIDE »

Multumesc mult miresici pentru idei Image Image Image
In primavara ne ducem cu VS la inspectie prin imprejurimi unde mi-ati spus sa admiram livezile!


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by Katina »

si eu am ales sa facem trash the dress in loc de love story ,vreau neaparat la mareeeeeeeeeeeeeee..................... Image Image Image Image


User avatar
tancha_ru86
Posts: 1240
Joined: 13 Jan 2012, 00:00
Location: Londra

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by tancha_ru86 »

me BRIDE wrote: nu te intrista, daca nu faci in mai, o sa ai mai putine sanse sa-ti ploaie la nunta :D :D
lasa me bride ca daca noua o sa ne ploua la nunta n-o sa fie chiar asa de rau, ploaie inseamna noroc;) si plus putem face poze in ploaie, poate nu-i asa placut dar totusi e romantic..
apropo de livezi, stie cineva vreo livada de piersici spre orhei???
Last edited by tancha_ru86 on 10 Feb 2012, 01:46, edited 1 time in total.


Ma droghez de 7 ani http://jurnaldesotie.blogspot.com/

Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by Liudocika2012 »

Mie daca imi ploua la nunta am sa ma transform in dragonul care sufla foc si nimiceste totul in jur :lol: nu-mi va arde a romantica cu coafura si machiajul spalatocit si rochia cu poale negre :lol: :lol: :lol: bravo celor care pot vedea partea buna a lucrurilor


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by Katina »

am analizat si eu acest sait si ma aranjeaza cateva apartamente ,da nu stiti cu cat timp inainte trebuie de sunat la ei ...?


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by Katina »

Alinka wrote:
Katina wrote:am analizat si eu acest sait si ma aranjeaza cateva apartamente ,da nu stiti cu cat timp inainte trebuie de sunat la ei ...?
kred ka ku o luna inainte e bine , eu kiar vreu sa sun shi sa ma informez, daka nu dau voie la mirese?
da nu vad de ce sa nu deie voie eu kiar ma gandeam sa steie socrii la mine acasa si eu in vreun apartament cai prea luxos pt ei asa ceva ... :lol:


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Locuri pt sedinta foto

Post by adeline »

November wrote:
Eu as opta in mare parte pu Trash the dress mai ales daca am sa cumpar rochita, am vazut o multime de poze unde mirii pozeaza in apa. Mai bine dati in plus la fotograf 100-200 euro si va duceti in Odesa si faceti poze frumoase. Ca prin hoteluri si apartamente poti mereu sa te fotografez da un loc frumos greu gasesti.

http://www.jambor.ro/blog/2011/09/17/tr ... a-preview/
http://www.nuntafoto.ro/blog/category/trash-the-dress/

Eu as opta pu o astfel de sedinta foto
pozele de la primul link mi-au placut mult, foarte frumoase
insa de la al doilea nu mi-au placut, mai ales cea cu purcei :roll: eu sigur nu mi-as dori o astfel de poza in albumul meu de nunta


Image
Post Reply