Decorarea sălii

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: decor pt nunta

Post by Beatrise »

de ce nu va adresati la Sorinella...este aici pe forum - e bravo... si e fara aere de "vedeta" cum spuneti...


Sorinella
Posts: 246
Joined: 21 Jul 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: decor pt nunta

Post by Sorinella »

Beatrise wrote:de ce nu va adresati la Sorinella...este aici pe forum - e bravo... si e fara aere de "vedeta" cum spuneti...
Nui neaparat la mine) mai sunt fete care fac treaba bine,le cunosc personal. Eu din pacate nu pot lua mai mult de 2 comenzi cu decor intro zi,adica sa nu va suparati daca cumva apelati la mine si eu voi fi deja ocupata pentru ziua voastra. Insa eu pot sa va ajut cu sfaturi(gratis),cu ce pot sa fiu de folos .... si mai sunt viitoare mirese care au nevoie de buchetul miresei ,atunci pot sa l fac eu. Dar cum am mai zis ,nui neapart)


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: decor pt nunta

Post by Katina »

Sorinela te-am scris in privat .....si astept raspuns terog .... :( :( :( :(


User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: decor pt nunta

Post by aretina »

Fetele, sorinella help unde pot gasi Vaza-turn-alba-pentru-aranjamente-nunta, sa le iau in chirie?Image [/img]


rode11u
Posts: 296
Joined: 20 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: decor pt nunta

Post by rode11u »

ptr pregatirile mele pentru nunta am lucrat si cu Sorina si cu Marina , pot sa spun ca ambele sunt adevarate profesioniste. Uneori poate se intimpla ca de la inceput nu te poti intelege cu cineva , dar asta nu inseamna ca are ''aere de vedeta '' sau noi sintem incorecte.Parerea mea e ca nu ar trebui sa catalogam persoanele dupa primele secunde .Sper ca nu am suparat pe nimeni cu discursul meu :)


Sorinella
Posts: 246
Joined: 21 Jul 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: decor pt nunta

Post by Sorinella »

aretina wrote:Fetele, sorinella help unde pot gasi Vaza-turn-alba-pentru-aranjamente-nunta, sa le iau in chirie?Image [/img]
le vreai pentru pene? sau ce vreai sa pui in ele?


User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: decor pt nunta

Post by aretina »

Da !! Am nevoie pentru pene! Dar am vazut ca poti pune si flori. Luind in consideratie ca mesele noastre sunt supraincarcate imi par mai dràgute decit suporturile alea decare am vazut eu !


Sorinella
Posts: 246
Joined: 21 Jul 2010, 23:00
Location: Chisinau
Contact:

Re: decor pt nunta

Post by Sorinella »

aretina wrote:Da !! Am nevoie pentru pene! Dar am vazut ca poti pune si flori. Luind in consideratie ca mesele noastre sunt supraincarcate imi par mai dràgute decit suporturile alea decare am vazut eu !
ai penele? de ce culoare? si vezele trebue sa fie albe?in ce sala faci nunta?se potrivesc penele cu dizainul salii?


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: decor pt nunta

Post by CristinaB »

Fetele am o intrebare: Daca cineva a vazut pe la nunti asa decor la masa de dulciuri si cit de mare este fiecare floare-litera? Eu vreau sa le fac dar mie frica sa nu le fac sau prea mari sau prea mici...Image[/URL] [/img]


Image
November
Posts: 100
Joined: 17 Oct 2011, 23:00

Re: decor pt nunta

Post by November »

CristinaB
Ce vrei tu sa arati cu asta? Care e ideea defapt a scrisului?


Locked