Mărturii pentru invitaţi

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Marturii pentru invitati

Post by Girgana »

Incearca sa cauti singura Accesorii Cumatrie ღ Nuntă ,26 de ani,Chisinau,Moldova. Pe poza de profil e doamna ce vb la microfon si un domn ce tine colacii in mina.


Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Marturii pentru invitati

Post by Beatrise »

Cine stie unde se pote de facut marturii in forma de ciocolata cu foto???


Girgana
Posts: 273
Joined: 29 Dec 2011, 00:00

Re: Marturii pentru invitati

Post by Girgana »

Daca nu gresesc Sorinela a scris pe undeva ca face marturii cu ciocolate . Nu sunt sigura de poza,stiu ca zicea ca le face personalizate cu hirtie exact ca cele din fabrica.


Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Marturii pentru invitati

Post by Liudocika2012 »

Beatrise wrote:Cine stie unde se pote de facut marturii in forma de ciocolata cu foto???
O cunostinta de-a mea a facut la o nunta, in genere face aranjamente, nu cunosc preturile dar am vazut atunci ciocolatele si mi-au placut. Daca te intereseaza iti dau in privat numarul ei, macar o telefonezi si intrebi de pret.


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
Beatrise
Posts: 325
Joined: 14 Nov 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Marturii pentru invitati

Post by Beatrise »

Mersi fetelo si astept nr. Image


rode11u
Posts: 296
Joined: 20 Jun 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Marturii pentru invitati

Post by rode11u »

noi am avut la nunta marturii -ciocolate , facute de Sorina , pe ambalaj era numele noastre si data nuntii, foarte dragut si accesibil:)


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Marturii pentru invitati

Post by CristinaB »

Initial eu ma gindeam la asa tip de marturii:borcanase de miere...Doar ca ma gindesc ca e prea mult dar totusi..Poate cuiva ii mai trebuie asa tip de info: http://999.md/Board/Message.aspx?MsgID=10808491


Image
marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Marturii pentru invitati

Post by marcellla »

Eu o sa ma mai gindesc in privinta marturiilor dar sunt si eu de acord ca se poate si fara asta, mai bine sa iau poate o fintina de ciocolata care tot va fi ceva frumos si gustos pentru invitati...imi place mult si ideea cu marturiile personalizate, dar asta doar daca ar fi pentru rude, care intr-adevar ar pastra acea rama cu foto sau mai stiu eu ce, pe cind niste oameni care sunt cunoscuti de-a parintilor si nu suntem atit de apropiati as cum o vor lua o vor pune undeva prin casa si vor uita de dinsa....asa ca o sa ma mai gindesc dar cred ca o sa se treaca si fara ele


Image
me BRIDE
Posts: 241
Joined: 09 Dec 2011, 00:00

Re: Marturii pentru invitati

Post by me BRIDE »

marcellla wrote:Eu o sa ma mai gindesc in privinta marturiilor dar sunt si eu de acord ca se poate si fara asta, mai bine sa iau poate o fintina de ciocolata care tot va fi ceva frumos si gustos pentru invitati...imi place mult si ideea cu marturiile personalizate, dar asta doar daca ar fi pentru rude, care intr-adevar ar pastra acea rama cu foto sau mai stiu eu ce, pe cind niste oameni care sunt cunoscuti de-a parintilor si nu suntem atit de apropiati as cum o vor lua o vor pune undeva prin casa si vor uita de dinsa....asa ca o sa ma mai gindesc dar cred ca o sa se treaca si fara ele
nici mie nu imi place idea cu rama cu foto, tot din aceste considerente, ca la nunta vin si multe persoane care abia le cunosti...
ma gindeam si eu, ar fi oare chiar asa de urit si de nesimtit din partea mea, sa renunt la marturii? Image


November
Posts: 100
Joined: 17 Oct 2011, 23:00

Re: Marturii pentru invitati

Post by November »

me BRIDE
De ce nesimtire? Inainte se faceau nunti si fara marturii, nimeni nu murea etc.


Locked