Luna de miere

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Post Reply
User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Luna de miere

Post by Admin »

Care si unde isi doreste sa mearga? La ce agentii apelati? Noi vom merge la Paris. Probabil vom lua biletele din Bucuresti. Mi-as fi dorit in Thailanda...dar o lasam pe alta data. Vrem in orasul indragostitilor sa ne incepem viata ... si de ce nu, calatoriile! :)


kkristina
Posts: 98
Joined: 08 Apr 2010, 23:00

Re: Luna de miere ...

Post by kkristina »

Noi am vrut in Grecia ,dar e cam scumpusor, cred ca v-om merge in Egipt:))) sper... daca nu v-om ieshi in minus cu nunta Image


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by Admin »

kkristina wrote:Noi am vrut in Grecia ,dar e cam scumpusor, cred ca v-om merge in Egipt:))) sper... daca nu v-om ieshi in minus cu nunta Image
Image cum sa iesiti in minus? Doamne fereste... :P


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Luna de miere ...

Post by DDianKa »

ufffff nici nu stiu daca cineva din cei care fac nunti in Chisinau isi scot cheltuielile
cel putin eu anul trecut am fost la 6 nunti, si stiu sigur ca la toate mirii au iesit in minus cu 2-3 mii euro :cry:


User avatar
Admin
Site Admin
Posts: 1498
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by Admin »

DDianKa wrote:ufffff nici nu stiu daca cineva din cei care fac nunti in Chisinau isi scot cheltuielile
cel putin eu anul trecut am fost la 6 nunti, si stiu sigur ca la toate mirii au iesit in minus cu 2-3 mii euro :cry:
Pai lumea se arunca in cheltuieli nebune fara sa se gandeasca ca viata merge inainte si bani treb. Eu nici nu-mi imaginez sa nu ne scoatem parleala, sper sa nu se intample asa ca nu ma mai duc in luna de miere :D


martusea
Posts: 11
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by martusea »

of da noi nici nu stim unde sa ne ducem, nici o ideie, de la noi totul este extrem de scump


pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Luna de miere ...

Post by pops_uk »

Noi mergem in Republica Dominicana. Sunt oferte foarte buna, si ne costa la fel daca am merge in Turcia.


martusea
Posts: 11
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by martusea »

pops_uk wrote:Noi mergem in Republica Dominicana. Sunt oferte foarte buna, si ne costa la fel daca am merge in Turcia.
Ce pret va iesa,noi tot ne uitam dar,nu neam interesat la noi :)


pops_uk
Posts: 77
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Londra, Marea Britanie

Re: Luna de miere ...

Post by pops_uk »

Ce pret va iesa,noi tot ne uitam dar,nu neam interesat la noi :)[/quote]

Pentru 2 saptamani in hoteld e 5 stele - all inclusiv si cu biletele de avion, 1700 euro.


martusea
Posts: 11
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Luna de miere ...

Post by martusea »

pops_uk wrote:Ce pret va iesa,noi tot ne uitam dar,nu neam interesat la noi :)
Pentru 2 saptamani in hoteld e 5 stele - all inclusiv si cu biletele de avion, 1700 euro.[/quote]

asta e pentru o persoana?


Post Reply