Primul dans

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by WHO »

VIKA wrote:Ezit intre :
JOE DASIN- a toi
Ion si Doina alde Teodorovici-Imn Familial
Leonid Portnoy - Kto sozdal tebya takuyu
eu ezitam dar VS a indragit cintecul lui Fuego As vrea sa ti spun....si a declarat ca asta va fii melodia la primul dans....il las si pe el putin sa decida .... :)


tasika
Posts: 32
Joined: 20 Jul 2010, 23:00
Location: Chişinău

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by tasika »

eava si al meu insista pe Treistariu vad ca se implika nu-s indiferentzi :D mmmmmm ce kuvinte gingashe kear mi-a plakut piesa ku toate ka o aud prima oara,si taktul e bun,ku ajutorul unui koreogdar imi inkipui ka ar eshi ceva foarte interesant Image


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by WHO »

tare imi place Leonid Portnoy - Kto sozdal tebya takuyu dar nu imi inchipui cum sa dansez la acest cintec... Image


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by DDianKa »

tasika wrote:
VIKA wrote:Ezit intre :
JOE DASIN- a toi
Ion si Doina alde Teodorovici-Imn Familial
Leonid Portnoy - Kto sozdal tebya takuyu
buna fetelor ,imi palce mult modalitatea de komunicare de aici doar ca nu prea ma deskurk ka la inceput :oops: ...referitor la primul dans Image meu vrea kintekul ,,Kit de frumoasa eshti de Mihai Treistariu...si sincera sa fiu imi plak la nebunie kuvintele melodiea kam ma da in bara nu-mi inkupui kum sa edansez :oops: ce ziceti? dar kintekul kto tebea sozdal takuiu la fel ma intriga fooooorte mult Image
tasika bine ai venit in forum in primul rind
da intr-al doilea rind eu vreau sa-ti spun ca si al meu tot a zis ca dansam primul dans dupa Mihai Treistariu Cit de frumoasa esti, eu sunt de acord cu dinsul, desi foarte mult imi place R. Williams Angel, il ador, dar ce nu faci numai ca sa-l impaci sufleteste pe VS al tau Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by Uliana »

Fetelor, eu sint de parerea ca VS sa aleaga cintecul care lui ii place, noi si asa practic la tot facem alegerea noastra, lasatii macar ceva sa aleaga pe placul lor :D


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by DDianKa »

Uliana wrote:Fetelor, eu sint de parerea ca VS sa aleaga cintecul care lui ii place, noi si asa practic la tot facem alegerea noastra, lasatii macar ceva sa aleaga pe placul lor :D
Ulik, asa m-am gindit si eu, lasa sa se simta si el important macar un pic :D Image


tasika
Posts: 32
Joined: 20 Jul 2010, 23:00
Location: Chişinău

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by tasika »

DDianKa wrote:
Uliana wrote:Fetelor, eu sint de parerea ca VS sa aleaga cintecul care lui ii place, noi si asa practic la tot facem alegerea noastra, lasatii macar ceva sa aleaga pe placul lor :D
Ulik, asa m-am gindit si eu, lasa sa se simta si el important macar un pic :D Image
Mesri ka ma-ti primit :oops: :oops: :oops: mie tot imi place kintekul caci al meu asa si a spus kind aud kvvintele imi inkipui deodata pe tine in rokiea ceeea de mireasa... :oops: si eu kind askul acesta imi trek fiori :oops: :oops: :oops: tak shto resheno acesta va fi doar ca idee nu am kum sa dansez sub aceasta melodie :roll: da da Uliana ai dreptate si asa noi tot alegem tak shto lasa sa simta si ei importantzi aoropo tu faci nunta tot la sala,,Luceafarul?


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by Uliana »

da da da la " Luceafarul" :D


WHO
Posts: 80
Joined: 07 Jun 2010, 23:00

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by WHO »

Uliana ai dreptate 100de procente,treb sa creada ca sint ei inportanti si decid ei Image


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: PRIMUL DANS AL MIRILOR!

Post by DDianKa »

VIKA wrote:Uliana ai dreptate 100de procente,treb sa creada ca sint ei inportanti si decid ei Image
da numai sa creada :D


Locked