Cununia religioasă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: Cununia religioasa

Post by nicola »

Image Image Image Whitelady, felicitari!!! Sa dea Domnul sa aveti numai clipe de fericire impreuna Image Image


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Cununia religioasa

Post by whitelady »

Multumesc fetelor, pops_uk rochita am cumparato din Iasi, la mine cu rochita aceasta a fost dragoste la prima vedere, cu atat mai mult ca si pretul era foarte acceptabil. :D . Chiar ma gandesc sa o iau cu mine la nunta si spre dimineata cand vrem sa punem CD-ul nostru si sa incingem ringul de dans, sa ma schimb in ea ca sa imi fie mult mai comod la dans. ;) Image


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cununia religioasa

Post by Uliana »

whitelady, rokiea kiar e superba, asa totul este gingash, super si bravo, si kira poti sa te schimbi pe urma in ea la nunta, ca nu o sa regreti ca arata foarte, foarte, bine :D


DDianKa
Posts: 138
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau, centru

Re: Cununia religioasa

Post by DDianKa »

whitelady, ma alatur si eu la toate urarile de mai sus si iti doresc numai bine si realizari
si bineinteles ca si mie imi place frumoasa si splendida ta rochita, e super si tu ai fost super, asadar iti doresc ca si la nunta sa fii si mai si decit la cununie Image Image


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: Cununia religioasa

Post by whitelady »

Multumesc la toate fetele pentru urari, sunteti niste dragute!


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cununia religioasa

Post by Mariashca »

fetelor pentru cununie avem nevoie de certificatul de casatorie? cine stie? ca noi o sa ne cununam mai devreme si no sal avem si iata nu stiu care va fi situatia Image


tasika
Posts: 32
Joined: 20 Jul 2010, 23:00
Location: Chişinău

Re: Cununia religioasa

Post by tasika »

Mariashca wrote:fetelor pentru cununie avem nevoie de certificatul de casatorie? cine stie? ca noi o sa ne cununam mai devreme si no sal avem si iata nu stiu care va fi situatia Image
Mariashka a praktik la toate bisericile cer certifikatul insa ku preotul spoate de inteles caci ka de exemplul noi tot facem kununia ku o zi mai inainte si nu vom avea certificatul tu nu-ti fa griji doar ca trebuie sa va apropiatzi de pe akum din timp si sa-i lamureshti tot preotului si kred ca va fi totul ok Image


tasika
Posts: 32
Joined: 20 Jul 2010, 23:00
Location: Chişinău

Re: Cununia religioasa

Post by tasika »

Mariaska te felicit ku okaziea acestei zile ili doresk sa gushti din bukata cea mai dulce a tortului vietzii,sa ai numai urkusuri pe plan profesional ,numai realizari pe plan general,si kit mai multa dragoste si intelegere pe plan personal Image Image Image FELICITARI


tasika
Posts: 32
Joined: 20 Jul 2010, 23:00
Location: Chişinău

Re: Cununia religioasa

Post by tasika »

nu stiu daca a ajuns sms meu pe privat si n-as vrea sa ratez asa o okazie 8) :oops:


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Cununia religioasa

Post by Mariashca »

tasika wrote:nu stiu daca a ajuns sms meu pe privat si n-as vrea sa ratez asa o okazie 8) :oops:
tasika mersi mult inca odata Image si ma bucur pentru atentia acordata, eu tiam raspun spe privat , probabil n-ai citit , nui nimic strasnic ;)


Locked