Moderatorul nunţii (tamada)

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
Sanda
Posts: 2
Joined: 01 Apr 2012, 16:10

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Sanda »

Beatrise wrote:Elenab cu cit la-ti luat pe Slavean? si pe cine ati luat ca muzicanti? cit va iese in total muzicanti+moderator??? mersi
Noi am ales sa ne cinte formatia Artland , ne-a placut faptul ca se interpreteaza live nu doar muzica populara, mai pot sa va spun ca calitatea sunetului care o au e total diferita de alte colective, asta se aude chiar si pe youtube, sau pe Artlandstudio.net. Ei au moderator in componenta lor, si mi se pare ca nu sunt prea exagerate preturile , dar este doar parerea noastra . Muzica + moderator ne costa 1200 E si asta include Clape, saxofon, nai, acordeon, voce F, voce B, moderator .Cu toate acestea sunt receptivi si poate fi si mai ieftin daca se mai omite ceva din componenta lor. Noi am vrut sa fie formula mai mare ca sa fie interesant .


Alexandruska
Posts: 18
Joined: 14 May 2012, 21:22

Re: Moderatorul nuntii

Post by Alexandruska »

nadiko wrote:Fetelor, cite din voi totusi a vazut-o pe Geta in lucru. Si formatia sa.
vreu sa o contractez, dar nu-mi ofera inregistrari sa-mi fac o inchipuire... :(
si eu vreau sa stiu cum se prezinta Geta.....descriti va rog cum a fost la vreo nunta de a voastra unde ea a participat


User avatar
Libelula
Posts: 206
Joined: 17 May 2012, 09:04
Location: Romania

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Libelula »

Fetelor, prin "search" nu am gasit nimic discutat despre Constantin Haret. Am primit o recomandare , dar nu stiu nimic despre el. Pe net l-am gasit drept Directorul Teatrului "A.P.Cehov", dar nu stiu daca o fi aceeasi persoana ... A participat cineva la vreo petrecere condusa de el ? :roll:


Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Amelia »

Girls....la noi moderatorul va fi Filip Rudenco, eu personal nu l-am vazut moderind nici o nunta ,insa am auzit lucruri frumoase despre el ,ca fiind un moderator bun...cind am vb cu el mai intii de toate ma intrebat cum vrem noi sa fie condusa nunta ,noi iam raspuns ca ne dorim o nunta eleganta, imbinata cu traditiile noastre , fara concursuri ,show-uri de astea ieftine ,intr-un cuvint nu vreau circ la nunta...si dumnealui mia raspuns ca exact astfel de nunti modereaza , ceremonii de nunta frumoase dar nu show-uri
acum va intreb pe voi , cineva l-a vazind moderind vreo nunta ? daca da cum a fost?


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by maryLand »

Eu l-am vazut. Un barbat cu o voce frumoasa si cu un simt organizatoric foarte bun. Dar asta e parerea mea de spectator, nu stiu ce au zis mirii si daca au ramas multumiti ;)


Image
natalitza778
Posts: 56
Joined: 26 Sep 2011, 23:00

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by natalitza778 »

filip rudenco a fost moderatorul nuntii mele , este foarte elegant vorbeste putin .Noi am ramas satiosfacuti 100% , ascultati sfatrile dumnealui el a moderat sute de nunti .


Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Amelia »

natalitza778 wrote:filip rudenco a fost moderatorul nuntii mele , este foarte elegant vorbeste putin .Noi am ramas satiosfacuti 100% , ascultati sfatrile dumnealui el a moderat sute de nunti .
multumim frumos p-u raspunsuri....acum chiar pot sta linistita dn toate punctele de vedere....


Tudor
Posts: 8
Joined: 11 Jun 2012, 01:20

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by Tudor »

Cedez loc programare ''Casa Fermierului'' 11 august 2012, 069913970
+video_foto ''operator''
+muzica ''Ludmila '' si moderatoare


anea
Posts: 18
Joined: 11 Jun 2012, 12:17

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by anea »

miresici,vreau pareri despre moderatoarea Rusalina Rusu(prezentatoare la moldova 1) ce pareri aveti? si daca stiti care e pretul pt serviciile dinsei? merci


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Moderatorul nunţii (tamada)

Post by CristinaB »

Mie imi place de Rusalina ca prezentatoare de emisiuni...Este o femeie puternica dar in acelasi timp feminina...Iar dupa ce am vazuto in emisiunea Nunta in detalii am indragito si mai mult...A ramas fara nasi cu o saptamina inaintea nuntii ....si sa descurcat!!!
Ca prezentatoare,am vazuto in citeva filmulete dar personal nu....am impresia ca e mai mult traditionalista,cu traditii ,vorbe in rime si ceva de genul dat...
Nu cred sa ia mai mult de 200 euro..Dar daca iti place suno si iti va raspunde ea cel mai sigur...


Image
Post Reply