Eu mireasă şi el mire

Poze, luna de miere, viaţa în doi, etc.
Locked
whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by whitelady »

:D :D :D Multumesc Uliana!


Mariashca
Posts: 338
Joined: 08 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by Mariashca »

Whitelady foarte frumos videoclip si voi la fel !!! sa aveti numai bucurii in viata si mult noroc !!!

p.s. vreau sa va zic fetelor, Whitelady si Uliana, ca intro dimineata ma trezesc si imi amintesc ca v-am visat :D :D :D :D si mor de ris, zic doamne deamu si in vise le vad pe fetele de pe forum, parca erati undeva voi doua si eu m-am intlnit intimplator cu voi si am vorbit despre ceva nu mai tin minte........... stind asa mult timp pe acest forum iata si consecintele......deamu va visez..... :D :D :D


Uliana
Posts: 447
Joined: 07 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by Uliana »

Mariashca , asta nu e de rau, ma bucur ca in somn nu poti sa uiti de noi :D


nicola
Posts: 97
Joined: 06 Apr 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by nicola »

Salutare fetitelor garofitelor, ai perfecta dreptate Whitelady s-a cam lasat linistea aici pe forum :( si asta ptr ca cele mai active miresuici au intrat in rindul sotiilor deja iar viitoare miresuici sunt cam putine la numar, asa ca asteptam mai multe viitoare mirese care sa fie la fel de active ca voi cele din 2010.

Whitelady felicitari, aveti un filmulet de nota 10 +... iar voi doi sunteti tare frumusei Image Image Image


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by whitelady »

Multumesc Nicola!!


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by whitelady »

Mariashka, oare despre ce puteam noi sa vb la intalnirea noastra din visul tau daca nu despre nunta, in capul nostru pana acum cam numai asta a fost, :D :D :D :D , mie personal imi cam lispesc zilele in care ma trezeam si nerabdatoare intram pe forum sa vad ultimele postari. Cred ca acum ar trebui sa ne creem un forum pe tema " viitoarele mamici" sau poate aveti idei mai bune :D :D :D :D :D . Eu personal intentionez sa trec la lucruri mai serioase de acum in colo :D . Va pup pe toate si va inbratisez Image Image Image Image


fluturash
Posts: 100
Joined: 09 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: eu mireasa si el mire

Post by fluturash »

Irina foarte frumos videoclip....sunteti tare frumosi...mai ales mireasa! :D
P.S. Imi place mult de tot accesoriul din par si rochita scurta e la fel de frumoasa.


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by whitelady »

Multumesc mult fluturash!!!


charnelle
Posts: 306
Joined: 02 Sep 2010, 23:00
Location: Franta

Re: eu mireasa si el mire

Post by charnelle »

Intr-adevar Whitelady, ai fost atat de gingasa..totul a fost asortat perfect, fiece detaliu! bravo! ma inspira si pe mine videoclipul tau! CASA de PIATRA!


whitelady
Posts: 256
Joined: 19 May 2010, 23:00

Re: eu mireasa si el mire

Post by whitelady »

Charnelle, ma bucur sa aud asta si iti multumesc. Eu uitandu-ma in retrospectiva as mai schimba anumite lucruri, mai putin mirele :P :D :D ..........cred ca fiecare miresuica e foarte critica cu alegerile pe care le-a facut si asta din dorinta ca totul sa fie perfect!


Locked