Rochia de mireasa II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
RamonaB
Posts: 91
Joined: 07 Feb 2012, 00:00

Re: Rochia de mireasa II

Post by RamonaB »

merci tancha de sugestii. imi place in general cum sta pe mine. sincer,nu am observat ca luceste tare,cred ca e efectul de la aparat sau lumina. dar ma gindesc la niste schimbari la fusta. inca nu am decis ce anume,dar ma uit pe net ce imi mai place


User avatar
salinusca
Posts: 76
Joined: 18 Oct 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa II

Post by salinusca »

RoDiNkA multumesc mult pt. informatie :) , voi continua sa cout la noi, poate pina la urma gasesc eu ceva.
P.S. cer scuze ca nu am postat intrebarea in tema potrivita, pe viitor voi fi mai atenta.


me BRIDE
Posts: 241
Joined: 09 Dec 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa II

Post by me BRIDE »

Alintush, uite, colectii noi n-o sa mai apara anul acesta prin saloanele din Chisinau, asta este toata alegerea, trebuie sa alegi din ce este si crede-ma ca vei fi o mireasa frumoasa, tu prea tare retraiesti!!! Eu cred ca VS al tau n-o sa vada niciodata o mireasa mai frumoasa ca tine. Si mie mamica imi spunea "tu ce rochie vrei, nu s-a inventat pe pamint" :lol: :lol: cu toate ca eu vroiam ceva foarte simplu! Au scris fetele sa te hotarasti ce anume vrei si sa cauti intr-o anumita directie. Iar despre faptul ca spui ca nu arata frumos rochiile pe poze, de unde stii??? tu doar cind mergi la probat, esti fotografiata cu camera obisnuita sau cu camera de la telefon.... pe pozele profesionale vei arata cu totul altfel, diferenta e enorma, ca si in cazul cu machiajul, s-a vorbit la tema respectiva.
Eu desigur ca mi-am ales rochita, deja si cea mai dulce nunta am jucat si praf a reusit sa se aseze pe rochita mea ;)


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by RoDiNkA »

Me BRIDE, vreau sa te vad mireasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!! :P :P :P


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by Alintush »

me bride si eu vreau sa te vad miresuica...
parca stiam ca trebuie sa faci nunta, da nu-mi amintesc sa te fi vazut mireasa...de asta te-ai intrebat :oops:
ai perfecta dreptate...pentru vs si fara rochia de mireasa sunt frumoasa....
tu rochita ai inchiriat-o sau ai cumparat-o?


marcellla
Posts: 350
Joined: 08 Jun 2011, 23:00
Location: Torino

Re: Rochia de mireasa II

Post by marcellla »

Special pentru Katina. Am vazut rochita ta la o mireasa pe odnkl, nustiu poate ai vazut'o si tu, mireasa se numeste - tatiana surdu(Tanita). E si mai frumoasa ca in realitate, ai facut o alegere foarte buna. Deodata nu eram sigura ca e aceeasi pentru ca nu prea se intelege foarte bine, dar m'am uitat mai bine si e aceea.


Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by Katina »

marcellla wrote:Special pentru Katina. Am vazut rochita ta la o mireasa pe odnkl, nustiu poate ai vazut'o si tu, mireasa se numeste - tatiana surdu(Tanita). E si mai frumoasa ca in realitate, ai facut o alegere foarte buna. Deodata nu eram sigura ca e aceeasi pentru ca nu prea se intelege foarte bine, dar m'am uitat mai bine si e aceea.
mersi mult am vazut si eu insa la alta persoana pe odnnokl. si da intradevar imi place mireasa la care am vazut rokita avea si flori pe un umar si a luato in chirie 1mie euro ...acuma imi astept capodopera mea ...tare emotii am ..


doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Rochia de mireasa II

Post by doina30882000 »

katina, tu unde iti cosi rochita si cand va fi gata?in cat timp ti-a realizat-o?


Image
Liudocika2012
Posts: 795
Joined: 23 Nov 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa II

Post by Liudocika2012 »

Fetitele, ce pareri aveti despre salonul Lavinia, mi se pare ca sa discutat dar nu gasesc unde, ele au colectiile La Sposa, pozitive si negative toate sunt binevenite ;)


Image
ровно дыши, капитан моей распущенной души.
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by Katina »

doina30882000 wrote:katina, tu unde iti cosi rochita si cand va fi gata?in cat timp ti-a realizat-o?
am facut comanda la imperatrice nefiind in tara ...am facut comanda pe 18 aprilie me-au zis ca va fi gata cam pe 4-7 iulie dar poate si mai repede ,saptamana trecuta am vb cu ei si acuma sunt la faza cu florile deci e posibil so am mai repede ... :oops:


Locked