Croitorese - rochii de mireasa!

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Nika »

Alintush wrote:
Katina wrote:sunt foarte fericita pt tine ,ma bucur ai gasit acea legatura ,si eu eri am dormit insfarsit bine am primit o poza de la corsetul rokitei mele si asa tare imi place ca inchideam poza si dupa o redeschideam :D ,acuma astept sa fie gata mai e putin si am asa emotii sami intalnesc rokita :oops:
Cristina, poti sta linistita ca rochita ta va fi foarte frumoasa...nu am vazut-o personal pe a ta, dar am vazut 3 rochii cusute de fete...intr-adevar sunt foarte bine cusute, stofa e foarte buna
Te referi la Imperatrice???????????????


Image
User avatar
SuperBride
Posts: 144
Joined: 26 Feb 2012, 12:25

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by SuperBride »

Alintush, ai gasit ceva bun pentru tine?


ImageImage
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Alintush »

SuperBride wrote:Alintush, ai gasit ceva bun pentru tine?
sunt intre 3 rochite...mai vad ce mai fac si ma hotarasc care din ele 3...si va anunt si pe voi ;)


alinus25
Posts: 15
Joined: 24 Feb 2012, 10:47

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by alinus25 »

Fetelor dati-mi nr de telefoane la croitorese extraordinar de bune.Mersi anticipat


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by RoDiNkA »

Alinus25, ai incercat sa apelezi la contactele ce sunt mentionate in aceasta tema? Sunt foarte multe din cele mai bune, depinde deja de preferinte...Vezi ca fiecare isi are opinia subiectiva, pentru ca fiecare isi alege croitoreasa sa unica. Eu ce recomand, e sa mergi la fiecare cu modelul tau dorit, sa comunici in detalii, sa vezi lucrari, dar sa ai deja punctele tale forte dupa care te vei conduce cind faci alegera, ce e prioritar pt tine samd...Altfel nicicum...eu anume astfel am procedat, pina a-mi gasi croitoreasa mea, in care sunt sigura 100%, pentru ca am avut ce compara si analiza si plus, inimoiara mi-a soptit ca da, e ea! :P Bafta! ;)


Image
alinus25
Posts: 15
Joined: 24 Feb 2012, 10:47

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by alinus25 »

Rodinka da-mi te rog nr ei de telefon.Unde ea activeaza?


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by RoDiNkA »

Ti-am scis in privat ;) Dar sfatul meu ramine acelasi, compara, analizeaza bine, pentru ca e rochia de mireasa, trebuie sa fii sigura!!! Eu ma bucur enorm ca nu m-am oprit la primul salon la care am intrat... :lol:


Image
alinus25
Posts: 15
Joined: 24 Feb 2012, 10:47

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by alinus25 »

Mersi mult rodinka, am nevoie de croitoreasa buna sa-mi finalizeze rochia.Eu o am deja pur si simplu trebuie scurtata.


Blincik
Posts: 1
Joined: 15 Jun 2012, 19:43

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by Blincik »

Salut, fetelor....viitoare miresuici..,ma bucur pentru cele care si-au gasit croitoreasa...sunt si eu in cautare....
am apelat la citeva saloane, dar cer un pret prea exagerat...reiesind din faptul ca cunosc modelierul si pretul real al rochiei....
chiar nu mi-a placut ca smecheresc....
Am citit tot forumul...am gasit multa informatie utila...si ma bucur...
miine incep cautarea, sper sa reusesc sa-mi gasesc cit mai curand o croitoreasa...
Rodinka...ai putea sa-mi dai si mie numarul de contact a croitoresei tale?
Multumim anticipat...:)
Bafta fetelor!!!!!!!!!!!!!! :)


User avatar
felisha
Posts: 149
Joined: 20 Nov 2011, 00:00

Re: Croitorese -rochii de mireasa!

Post by felisha »

Salut fetelor cine deja si-a cusut rochia la imperiatrice?vreau sa vad calitatea cum e.


Post Reply