Rochia de mireasa II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Rochia de mireasa II

Post by doina30882000 »

eu am 1.63 si vs 1.82, imi iau si tocuri si cred ca o sa fie bine...

fetelor, ce tare mi-a placut rochiaaaaa astaaaa....din pronovias 2013, sormea zice ca ar fi prea inchisa sus ....prea de mironositza...
http://www.bestbridalprices.com/images/ ... nubio.html

sunt nebuna de cap cu rochia, nu am habar ce model sa imi aleg, stiu ca vreau sa fie dantela, stiu ca vreau sa fie cu bretele ca sa imi stea bine la sani...da nu stiu, am vb la imperarice si mi-a zis ca cel tarziu pe 20 iulie ar trebui sa dau comanda..


Image
User avatar
SuperBride
Posts: 144
Joined: 26 Feb 2012, 12:25

Re: Rochia de mireasa II

Post by SuperBride »

Doina, rochia este absolut superba, iar sus oricum este transparenta si cu umerii goi..e destul de sexy mai ales ca tu ai forme....si ai si sini...am vazut poze mai in urma cu tine si cred ca asta ti-ar sta mai bine, pentru ca e mai mare la fusta
e splendida rochia!
Image
Image


ImageImage
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Rochia de mireasa II

Post by doina30882000 »

la asta ma gandeam si eu ...e sexy rohita si e foarte dragalasa, eu am si sanii mai mari si cred ca o sa fie bine....imi place la nebunie allure2302, insa nu sunt convinsa ca mi-ar sta bine la sani ...si in acest caz ar trebui sa ii pun bretele, si la sigur si-ar pierde rochita farmecul....

superbride, merci mult de sfat si sustinere... ;)


Image
User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by heliga »

Doina e superba rokia imi place foarte tare!!!!!!!!!! insa pretul trbuie sa fie :o plus la asta trebuie sa astepti jumate de ani ca sa o ai. Succes!


Image
Image
doina30882000
Posts: 834
Joined: 15 Sep 2011, 23:00
Location: UK

Re: Rochia de mireasa II

Post by doina30882000 »

heliga wrote:Doina e superba rokia imi place foarte tare!!!!!!!!!! insa pretul trbuie sa fie :o plus la asta trebuie sa astepti jumate de ani ca sa o ai. Succes!
da, sa o astept nu am cum...dar ma gandeam sa o cos la imperatrice... :roll:


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by Alintush »

fetelelor care va coaseti rochia la imperatrice...crinolina (fustita ceea care se imbraca desubt la rochie) este inclusa in pretul rochiei sau are pret aparte...sau o ofera cadou...cum fac ele?


User avatar
SuperBride
Posts: 144
Joined: 26 Feb 2012, 12:25

Re: Rochia de mireasa II

Post by SuperBride »

Asta iarna aveau promotie pe site, scria ca o primesti gratis
dar acum am intrebat si costa 20 euro, scrie si pe site cind incerci sa faci comanda de un model, scrie jos "jupon: 20 euro"


ImageImage
User avatar
aretina
Posts: 371
Joined: 09 Dec 2011, 00:00
Location: Italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by aretina »

doina30882000 wrote:eu am 1.63 si vs 1.82, imi iau si tocuri si cred ca o sa fie bine...

fetelor, ce tare mi-a placut rochiaaaaa astaaaa....din pronovias 2013, sormea zice ca ar fi prea inchisa sus ....prea de mironositza...
http://www.bestbridalprices.com/images/ ... nubio.html

sunt nebuna de cap cu rochia, nu am habar ce model sa imi aleg, stiu ca vreau sa fie dantela, stiu ca vreau sa fie cu bretele ca sa imi stea bine la sani...da nu stiu, am vb la imperarice si mi-a zis ca cel tarziu pe 20 iulie ar trebui sa dau comanda..
doina şi eu cu mult timp înainte vroiam o rochie, îmi părea ca gata asta e, o vreau, acum îmi pare bine că nu am luato, am mai puţin de 2 luni înainte de nuntă, nu am măsurat nici o rochie. Mai gîndeştete, analizează, că este mare probabilitate să îţi displacă înainte de nuntă.


CristinaB
Posts: 999
Joined: 11 Sep 2011, 23:00
Location: Criuleni

Re: Rochia de mireasa II

Post by CristinaB »

Aretina, depinde de persoana...Eu rochia mi-am cumparato din decembrie si inca nu ma satur so privesc!! De fiecare data cind intru in camera deschid fermoarul si o pipai!!!


Image
anea
Posts: 18
Joined: 11 Jun 2012, 12:17

Re: Rochia de mireasa II

Post by anea »

fetelor eu vind fustita pt rochie cu 3 cercuri si manusi de mireasa ( sunt noi,nu se potriveau la nuanta rochiei) culoare ivory.
Image Image


Locked