Servicii foto şi video

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Servicii foto şi video

Post by INNA 2012 »

Ingutza imi pare foarte rau,eu tot pe ei i-am luat,la fel inka love storry nu am filmat....of,nici nu stiu la ce sa ma astept...Ingutza ce echipa a fost la voi,ca ei sunt 4,doi cite doi


Ingutza
Posts: 272
Joined: 03 May 2011, 23:00
Location: Chisinau/Italia

Re: Servicii foto şi video

Post by Ingutza »

INNA 2012 wrote:Ingutza imi pare foarte rau,eu tot pe ei i-am luat,la fel inka love storry nu am filmat....of,nici nu stiu la ce sa ma astept...Ingutza ce echipa a fost la voi,ca ei sunt 4,doi cite doi
Eu stiu ca ei sunt 3 in echipa,Andrei si 2 asistenti.Love story ei il filmeaza cu 2,5 saptamini inainte de nunta,dar pot si cu o saptamina inainte(depinde de situatii).


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by RoDiNkA »

Ingutza wrote:Vreau sa va spun despre echipa graff-studio,nu ne-a placut kum lukreaza ei,nustiu pozele si video cum vor fi,dar nu sunt deloc receptivi si cu idei bogate.Clipul love story nu l-am putut filma,fiindca eu si sotul am avut un mic accident in casa si deja nu am vrut sa ne filmam eu cu mina bandajata si el cu o taietura sub ochi,si deja am ramas fara love story.Nu prea ne-a placut atitudinea lor,nu prea serios se atirna ei fata de munca lor.
Ingutza, imi pare rau...eu la fel vroiam sa apelez la ei, dar (am povestit ceva timp in urma) nu mi-a placut atitudinea lor si am renuntat din start...Sper ca Inna va avea mai mare noroc, cred ca e foarte individual...Tu nu te indispune! Sunt sigura ca veti avea amintiri frumoase in urma inregistrarilor foto si video, deoarece voi sunteti ambii frumosi, va iubiti si aceasta nu are cum sa dispara, cit de bine sau rau nu s-ar implica operatorii...Iar ceea ce tine de love story, eu consider ca ar trebui sa il faceti, aceasta era inclus in lista serviciilor si chiar va sugerez sa il faceti, chiar de nunta a trecut! ;)


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by Alintush »

Fetelor, ma uit prin lucrarile celor de la SpoialabrotherS au niste lucrari foarte reusite...pentru fetele care sunt in cautare de video/foto uitati-va...nustiu pretul care e, dar au idei foarte ingenioase...


User avatar
tenora
Posts: 207
Joined: 14 Feb 2012, 00:00
Location: Chisinau, Paris

Re: Servicii foto şi video

Post by tenora »

Alintush wrote:Fetelor, ma uit prin lucrarile celor de la SpoialabrotherS au niste lucrari foarte reusite...pentru fetele care sunt in cautare de video/foto uitati-va...nustiu pretul care e, dar au idei foarte ingenioase...
foarte mult imi plac lucrarile lor, ceva deosebit, haios, exact ce imi doresc, pacat ca nu i-am vazut pana acum :(


Image
Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by Alintush »

acelasi lucru am zis si eu...
sa speram ca echipele care le-am ales nu ne vor dezamagi...


User avatar
Nika
Posts: 378
Joined: 15 Mar 2012, 15:08

Re: Servicii foto şi video

Post by Nika »

intradevar baietii sint foarte buni ,,,au niste clipuri superbe.....dar totusi fetelor mult se datoreaza si cum sint mirii daca mirii sint pasivi ,rusinosi...asa ceva nu cred ca se va primi.....deaceea ceea ce nati alege sa fiti mereu zimbitori, haiosi ,energici cu multa imaginatie si o sa vedeti ca cine nu var filma filmuletul o sa se primeasca superrrrrrrrrrrr :P :P :P


Image
Ludmi
Posts: 170
Joined: 21 Apr 2012, 17:10

Re: Servicii foto şi video

Post by Ludmi »

Nika wrote:intradevar baietii sint foarte buni ,,,au niste clipuri superbe.....dar totusi fetelor mult se datoreaza si cum sint mirii daca mirii sint pasivi ,rusinosi...asa ceva nu cred ca se va primi.....deaceea ceea ce nati alege sa fiti mereu zimbitori, haiosi ,energici cu multa imaginatie si o sa vedeti ca cine nu var filma filmuletul o sa se primeasca superrrrrrrrrrrr :P :P :P
si noua ne-au spus la fel sa fim dezghetati, numai ca noi eram cu prea multa imaginatie si iedei ca cameramanul nostru nu era bucuros si parea mai obosit decit noi :D


User avatar
adeline
Posts: 855
Joined: 29 Mar 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Servicii foto şi video

Post by adeline »

am va zut astazi ca cei de la you+we nu mai filmeaza nunti http://youpluswevideo.com/


Image
User avatar
seyla
Posts: 659
Joined: 29 May 2012, 19:13

Re: Servicii foto şi video

Post by seyla »

Fetelor, cum va par lucrarile video :?: :
http://lightroom.ucoz.com/index/album_video/0-12
Poate cineva i-a avut la nunta, ce pareri aveti?


Image
Locked