Rochia de mireasa II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
SuperBride
Posts: 144
Joined: 26 Feb 2012, 12:25

Re: Rochia de mireasa II

Post by SuperBride »

Katina
:) Felicitari!


ImageImage
Lilia
Posts: 115
Joined: 30 Sep 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa II

Post by Lilia »

Foarte frumoasa!!! Felicitari!!!!


Ludmi
Posts: 170
Joined: 21 Apr 2012, 17:10

Re: Rochia de mireasa II

Post by Ludmi »

Katina felicitari pentru alegere si mai ales mi-a placut ca ai ales siretul roz si cu flori roz (avem in gind si ea asa ceva, dar nu am mai facut) Bravo!!!


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by lummynel8 »

Katina bravo!!! imi place cind vad ceva original la rochie de miresa!!!


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by Katina »

fetelor multumesc :oops: :oops: :oops: eu abea astept so probez .da si mie imi place siretu roz si cu o floare care urmeaza sa o fac .va arata foarte sic ...sotu imi zice ca-i mare si ca ma va calca pe ea ... :D dar mie numi sta capul acum la asta ...


Alintush
Posts: 2100
Joined: 20 Sep 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by Alintush »

Felicitari. Rochita foarte frumoasa...
Sotul tau zice ca e mare ce? trena sau floarea???


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by Katina »

Alintush wrote:Felicitari. Rochita foarte frumoasa...
Sotul tau zice ca e mare ce? trena sau floarea???
trena dar si in fata cred ca va fi pana in podea ...si eu ma gandeam ca la primul dans o voi lasa asa cu coada dar cred ca deja voi vedea cum e pe mine si cat de tare ma va incurca .. :oops:


User avatar
maryLand
Posts: 2223
Joined: 05 Apr 2010, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by maryLand »

Katina, rochia e superba..vei fi o mireasa extraordinara ;)
Iar Fuchsia pe alb imi este atit de familial si drag...incit nu pot sa nu admir ;) ;) ;)


Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by Katina »

maryLand wrote:Katina, rochia e superba..vei fi o mireasa extraordinara ;)
Iar Fuchsia pe alb imi este atit de familial si drag...incit nu pot sa nu admir ;)
mersi eu de la rokita ta m-am indragostit in floarea fucsia ...rokita ta a fost mentoru meu :D
am vb acu cu mama si nu o pot convinge ea o tine pe a ei ca nu meo trimite eu zic ca nu are conditii de pastrare ca face reparatie ea imi zice o atarna sii ii pune o patura ,tare e incapatanata ,cred ca am sa plang la net pana ce o conving si eu nu mai suport inca o luna fara sami vad rokita so probez ... :( :(


User avatar
SuperBride
Posts: 144
Joined: 26 Feb 2012, 12:25

Re: Rochia de mireasa II

Post by SuperBride »

Katina wrote: mersi eu de la rokita ta m-am indragostit in floarea fucsia ...rokita ta a fost mentoru meu :D
am vb acu cu mama si nu o pot convinge ea o tine pe a ei ca nu meo trimite eu zic ca nu are conditii de pastrare ca face reparatie ea imi zice o atarna sii ii pune o patura ,tare e incapatanata ,cred ca am sa plang la net pana ce o conving si eu nu mai suport inca o luna fara sami vad rokita so probez ... :( :(
Pai las-o la cei de la imperatrice pina vii, cred ca poti nu? si eu m-as teme sa o trimit de colo colo, sa nu patesti ceva cu ea, in plus cind vei veni in Moldova o sa ai o gramada de bagaje...numai rochia nu iti va mai lipsi


ImageImage
Locked