Pantofii de mireasă

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Pantofii de mireasă

Post by Katina »

pantofii mei sunt comozi acuma ii port in fiece zi prin casa mai ales cand fac curatenie ...piciu tare mult trage de ei ,dar eu 3 ani nu am umblat pe tocuri si mii cam greu ,la inceput nu mi sa parut mult 10 cm tocuri ,acuma ma tot gandesc de ce e-am facut asa inalti ,dar deja ma vad ca voi pe tocuri numai pt poze si cand vor veni invitatii dupa baleriii vor fi la putere ... :D


User avatar
SuperBride
Posts: 144
Joined: 26 Feb 2012, 12:25

Re: Pantofii de mireasă

Post by SuperBride »

Katina wrote:pantofii mei sunt comozi acuma ii port in fiece zi prin casa mai ales cand fac curatenie ...piciu tare mult trage de ei ,dar eu 3 ani nu am umblat pe tocuri si mii cam greu ,la inceput nu mi sa parut mult 10 cm tocuri ,acuma ma tot gandesc de ce e-am facut asa inalti ,dar deja ma vad ca voi pe tocuri numai pt poze si cand vor veni invitatii dupa baleriii vor fi la putere ... :D
Katina, dar sunt facuti din piele naturala si in interior si pe exterior?
( daca iti dai seama sa faci diferenta...?)


ImageImage
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Pantofii de mireasă

Post by bride »

La_dame wrote:
bride wrote:fetelor in sfirsit mi'am luat si eu pantofiorii.Mi'am luat pt cununie (rochia e ivory,la fel si pantofii)..daca n'o sa mai gasesc nimic altceva pina la nunta..atunci ii incalt pe acestia.Ft greu am gasit ..vroiam sa fie si comozi si frumosi.. :) cum va par?
Image
am masura si eu acesti pantofiori, dar pe mine ma apasa la degetul mare; pe mine toti pantofii de acest gen ma apasa pe degetul mare; voi nu va ciocniti cu aceeasi situatie? :(

din toti pantofii care erau cu degetul devupat,astia erau cei mai comozi..sincer nu ma roade la deget...dar pt orice eventualitate am sa iau cu mine plasture pt degetul cel mare ;)


Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Pantofii de mireasă

Post by Amelia »

Iata cum arata pantofii mei in realitate...atunci cind i-am cumparat de pe net ma gindeam ca in cazul in care nu vor arata exact asa de bine si in realitate ii voi intoarce inapoi...insa spre marea mea fericire si noroc nu a fost necesar

Image
Image


User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by RoDiNkA »

Bride, pentru ca pantofii sa nu te roada la nunta si sa ramii cu degetele vatamate, poarta pantofiorii in casa, pentru ca picoarele sa se adapteze la ele! ;)


Image
User avatar
RoDiNkA
Posts: 1329
Joined: 29 Dec 2011, 00:00
Location: Chisinau

Re: Pantofii de mireasă

Post by RoDiNkA »

Amelia, ce draguuuti sunt pantofiorii!!! :P


Image
User avatar
bride
Posts: 376
Joined: 07 Sep 2011, 23:00

Re: Pantofii de mireasă

Post by bride »

RoDiNkA wrote:Bride, pentru ca pantofii sa nu te roada la nunta si sa ramii cu degetele vatamate, poarta pantofiorii in casa, pentru ca picoarele sa se adapteze la ele! ;)

deja ii port :D


Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Pantofii de mireasă

Post by Amelia »

RoDiNkA wrote:Amelia, ce draguuuti sunt pantofiorii!!! :P

Mersi mult RodinKA!!!!! ;)


User avatar
INNA 2012
Posts: 635
Joined: 05 Nov 2011, 00:00

Re: Pantofii de mireasă

Post by INNA 2012 »

si mie imi plac tare pantofiorii tai amelia,pe net nu parea chiar asa...am ramas placut surprinsa


Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Pantofii de mireasă

Post by Amelia »

INNA 2012 wrote:si mie imi plac tare pantofiorii tai amelia,pe net nu parea chiar asa...am ramas placut surprinsa
Inna mersi frumos ...imi pare bine cind aud ca sunt pe plac pantofii mei...inseamna ca nu am dat-o in bara cu alegerea pantofilor...


Locked