Rochia de mireasa II

Totul pentru și despre planificarea unei nunți.
Locked
Amelia
Posts: 281
Joined: 14 Nov 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa II

Post by Amelia »

Katina wrote:mersi fetelor de incurajari am hotarat so las acasa findca oricum cand ajungea la mine era sa mai fie inca 3 saptamani si mergeam acasa 1 luna trece repede ...dar nici nu am vazuto si deja mii dor de ea :lol: :lol: :lol:
Exact o luna trece foarte repede , nici macar nu vei simti acest lucru....si pina la urma cu siguranta asa este cel mai bine sa o lasi cumintica acasa...iar la final atit emotiile cit si suspansul va fi mai mare...
...felicitari pentru rochita...se pare ca nu doar data nuntii ne uneste dar si fuchsia culoarea care va predomina la nunta mea....


User avatar
heliga
Posts: 1332
Joined: 04 Nov 2011, 00:00
Location: Moldova Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by heliga »

Katina felicitari! foarte frumoasa e rokita!!!!!!!!!! coada se stringe? ca de altfel o sa-ti fie foarte greu cu ea in seara nunti mai ales la jukat ;)


Image
Image
User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by Katina »

trena (coada )nu se strange insa findca cei de la salon ei nu se ocupa nu pun ei nastureii urmeaza cand ajung acasa sa vad daca ii pot pune nasturei daca se aranjeaza bine sau va trebui so tin in mîna de ata aia ... :P eu am scurtat inca trena originalul o are mai mare ....


User avatar
Katina
Posts: 1178
Joined: 19 Oct 2011, 23:00
Location: italia

Re: Rochia de mireasa II

Post by Katina »

fetelor sory of top .cine are nr la dmn Olga din chisinau de la salonu imperatrice ca mama nu la salvat :( pliizzzzzzzzzzz helppppppppp


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by lummynel8 »

Katina wrote:fetelor sory of top .cine are nr la dmn Olga din chisinau de la salonu imperatrice ca mama nu la salvat :( pliizzzzzzzzzzz helppppppppp
068118811


Lilia
Posts: 115
Joined: 30 Sep 2011, 23:00

Re: Rochia de mireasa II

Post by Lilia »

http://www.rochiieliana.com/ am vazut acest sait ca publicitate intr-un maxitaxi, nu stiu care e realitatea dar pe poze sint rochii frumoase. Poate cuiva va fi de folos.


User avatar
svetik90
Posts: 462
Joined: 10 Jan 2011, 00:00

Re: Rochia de mireasa II

Post by svetik90 »

Lilia wrote:http://www.rochiieliana.com/ am vazut acest sait ca publicitate intr-un maxitaxi, nu stiu care e realitatea dar pe poze sint rochii frumoase. Poate cuiva va fi de folos.
este si pe odnokalsniki si are si accesorii tare super(mai ales cerceii)


lummynel8
Posts: 223
Joined: 20 Oct 2011, 23:00
Location: Chisinau

Re: Rochia de mireasa II

Post by lummynel8 »

am si eu o bucurie imensa- mi-a ajuns acum seara rochita mea de la Imperatrice-AIRE Barcelona- Nuria ,nu am putut astepta am luat taxi si am zburat sa o ieu acasa-e extraordinar de frumoasa,foarte calitativ cusuta,chiar mai frumoasa decit ma asteptam sa fie))) cum apar pozele la ei pe sait le atasez aici)))


DanielaG
Posts: 596
Joined: 23 Feb 2012, 17:04

Re: Rochia de mireasa II

Post by DanielaG »

lummynel8 wrote:am si eu o bucurie imensa- mi-a ajuns acum seara rochita mea de la Imperatrice-AIRE Barcelona- Nuria ,nu am putut astepta am luat taxi si am zburat sa o ieu acasa-e extraordinar de frumoasa,foarte calitativ cusuta,chiar mai frumoasa decit ma asteptam sa fie))) cum apar pozele la ei pe sait le atasez aici)))

Felicitari lummynel8,sa o porti sanatoasa....asteptam poze... 8-)


Image
User avatar
SuperBride
Posts: 144
Joined: 26 Feb 2012, 12:25

Re: Rochia de mireasa II

Post by SuperBride »

lummynel8 wrote:am si eu o bucurie imensa- mi-a ajuns acum seara rochita mea de la Imperatrice-AIRE Barcelona- Nuria ,nu am putut astepta am luat taxi si am zburat sa o ieu acasa-e extraordinar de frumoasa,foarte calitativ cusuta,chiar mai frumoasa decit ma asteptam sa fie))) cum apar pozele la ei pe sait le atasez aici)))
Bravo! Felicitari, si tu ai fost curajoasa si iata si rasplata!
din ce am vazut rochiile in realitate is mult mai frumoase decit in pozele de rea calitate de pe site la ei, si cum nu mai ai mult pina la nunta mai degraba astept sa te vad pe tine imbracata
Nu uita sa faci la nunta citeva poze de amator, ca pina vin cele profesionale :roll: va fi iarna
Last edited by SuperBride on 19 Jul 2012, 15:37, edited 1 time in total.


ImageImage
Locked